Friday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Нещодавно студенти спеціальності 184 «Гірництво» розпочали звітувати про рівень свого професійного становлення під час публічного захисту дипломних проєктів, що є логічним завершенням їхньої освітньої діяльності.

Наприкінці червня завершилось навчання на підготовчих курсах у групах №3 та №4.
У зв’язку із карантинними обмеженнями заняття в цих групах розпочались дистанційно, у форматі Zoom-конференцій, на основі системи інтерактивно-дистанційного навчання коледжу, створеної на платформі Мооdle. Для слухачів курсів досвідченими викладачами розроблено дистанційні курси з української мови та математики, контент яких містить теоретичні матеріали, презентації, навчальні відео, засоби контролю знань студентів.

Сьогодні рівень підготовки фахівців є важливим чинником та необхідною передумовою ефективного розвитку нафтогазової промисловості України, яка потребує значної кількості висококваліфікованих працівників, зорієнтованих на сучасні соціально-економічні умови та інформатизацію суспільства.
Підготовка майбутнього фахівця нафтогазової промисловості – складна і багатогранна проблема, успішне розв’язання якої залежить від скоординованих дій учасників освітнього процесу, виробництва та сформованої професійної компетентності випускника. Загальною тенденцією розвитку освіти є її орієнтація на компетентнісний підхід, сутність якого полягає у тому, що освітня діяльність повинна не просто дати молодій людині набір знань, умінь та навичок, а й сформувати її компетентність. Виходячи з цього, провідним завданням освітнього процесу є формування усебічно розвиненої, перспективної, творчої особистості, здатної швидко інтегруватися у виробничу сферу. Саме ці актуальні питання і були розглянуті під час науково-практичного семінару "Нові можливості в сучасній інженерній освіті", який відбувся у дистанційній формі на платформі ZOOM 03 червня. Захід був організований Полтавським фаховим коледжем нафти і газу та Навчально-науковим інститутом нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

On May 25, the Poltava Applied Oil and Gas College of  National University " Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic" hosted the VII student round table with international participation "State. Right. Society: Modern Problems and Development Trends».

У Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уже кілька років поспіль успішно діють підготовчі курси для учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти.

За більше ніж 50-річну історію у коледжі склалося дуже багато цікавих традицій. Зокрема, проведення навесні Дня відкритих дверей, адже наближається закінчення навчального року, і перед багатьма випускниками шкіл постає нелегкий вибір. Яку професію обрати? До якого закладу освіти вступати? Але час диктує нові вимоги, і тому було прийнято рішення про проведення Дня відкритих дверей у форматі Zoom-конференції з одночасною прямою трансляцією на фейсбуці.

День геолога відзначається щорічно у першу неділю квітня, така дата була вибрана невипадково, оскільки саме в кінці квітня геологи починають готуватися до літніх експедицій. Професія геолога давно оповита романтикою, але багато хто навіть не здогадується, що це ще й велика фізична праця, десятки днів життя, інколи в несприятливих природних та погодних умовах, розлука з близькими. І, тим не менш, професія геолога завжди залишалася однією з найбільш захоплюючих і престижних, шанованою в усьому світі, адже саме люди цієї професії займаються пошуком корисних копалин та вивченням особливостей і багатств надр, забезпечуючи державу мінерально-сировинними ресурсами, зберігають та збагачують галузь, популяризують геологічну науку.
Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" вже багато років успішно готує висококваліфікованих спеціалістів за освітньою програмою «Розвідування нафтових та газових родовищ», а справжньою окрасою та гордістю є геологічний музей! Студенти-геологи завжди креативні, талановиті, ініціативні, дружні, які обрали цю професію за покликанням душі.
Життя геолога – це невтомний пошук, а щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та відданість своїй справі.
Багаторічною традицією в коледжі є святкування Дня геолога, цей рік став не виключенням, в онлайн форматі на урочистості завітали директор, адміністрація коледжу, викладачі та студенти-геологи. Слова вітання та теплі побажання з нагоди свята, піднесений настрій, спогади та плани на майбутнє – все це зробило цей день незабутнім!
Шановні геологи, вітаємо зі святом, зичимо великих успіхів у Вашій професії, унікальних знахідок і великих відкриттів!

Файл 000

10 березня 2021 року викладачі та студенти взяли участь у роботі VІІ Міжнародного галузевого форуму "Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів нафтогазових родовищах України", який вже традиційно організують та проводять Інженірінговий Центр Полтава, Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Традиційно, останніми зимовими днями в коледжі відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам освітньої програми "Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ".

Мова — система знаків, що забезпечує процес комунікації і, як правило, складається зі словника та правил, саме таке тлумачення зафіксовано у ДСТУ 2392-94 Інформація та документація. Базові поняття. Терміни та визначення.
Але все не так просто…

Чергова історія успішного старту в житті із циклу "Долі наших випускників" надійла від Пузиря Дениса 2018 року випуску.

17 лютого ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко, директорка коледжу нафти і газу Любов Шумська та директор компанії Weatherford Ukraine Олександр Тертиченко підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Продовжуємо публікувати історії із циклу «Долі наших випускників». І сьогодні наш герой випускник 2009 року Олег Винниченко, начальник Сектору геологічного супроводу буріння і капітального ремонту свердловин Геологічного відділу ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», який поділився з своїми спогадами про навчання в нашому закладі освіти та щасливі студентські моменти.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj