Saturday the 3rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

З нагоди Дня працівника нафтової, газової й нафтопереробної промисловості України голова Наглядової ради Полтавської політехніки Віталій Вітрик і ректор університету Володимир Онищенко, а також науковці ННІ нафти і газу зустрілись з першокурсниками та колективом Полтавського коледжу нафти і газу.

Початок нового навчального року – це завжди важлива подія для викладачів, студентів і батьків.  А для першокурсників він сповнений особливою  яскравістю вражень та хвилюваннями  від нових надій і приємних зустрічей. Саме  такий настрій панував на подвір’ї коледжу під час Дня першокурсника, де зібралися  майже 200 нових студентів та їх батьків.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи, і саме зараз питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро.Однак випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим!

Сьогодні вперше в історії України День молоді відзначають 12 серпня в Міжнародний день молоді як ініціативу молодіжних рухів та організацій України на підтримку інтеграції української молоді до європейської спільноти.
Студентська молодь підтримує, захищає та вражає!!!
photo 2022 08 12 19 17 28
 
Приємно, що наша молодь демонструє єдність не лише на освітньому, а й військовому, волонтерському, гуманітарному та спортивному фронтах. Це наближає Перемогу України!
Усим, хто серцем молодий, бажаємо драйву, позитиву, енергії та реалізації найсміливіших задумів! Дійте і вражайте світ новими ідеями!

Представництво Європейського Союзу в Україні  та Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію для запобігання торгівлі людьми під час війни.  У рамках кампанії детально інформуватимемо про основні правила безпеки та ризики. Пам’ятайте про 5 маркерів безпеки: 

  • Надавайте документи лише офіційним особам, зберігайте їх електронні копії 
  • Знайте, куди їдете, та повідомляйте про поїздку рідним чи друзям 
  • Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру 
  • Будьте насторожі з незнайомцями, не віддавайте нікому мобільний телефон 
  • Повідомляйте рідним чи друзям про зміни щодо місця перебування та роботи 

 Переконайтесь, що ви в безпеці. Зателефонуйте на Гарячу лінію з консультування мігрантів в Україні з мобільного «527». Консультанти Гарячої лінії порадять, як діяти в різних ситуаціях, на що звернути увагу та як убезпечитися під час пошуку транспорту, житла чи роботи. Дзвінки анонімні та безкоштовні з мобільного телефону в Україні. Лінія працює щодня з 8:00 до 20:00. 

IMG CFEFC8C2770A 1

IMG 4020

28 липня 2022 року українці вперше відзначають День Української Державності - свято, що утверджує зв'язок між багатьма поколіннями нашого народу. Обрана дата - 28 липня - не є випадковою: саме цього дня відбулось хрещення Київської Русі, яка є "точкою відліку" української державності, котрій уже понад тисячу років.

День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року №423, сприятиме протидії російській пропаганді, яка, маніпулюючи фактами, намагається поширювати фейки про нашу історію.

Українське державотворення засвідчується першими згадками про заснування Києва, діяльністю  князя Володимира, який у 988 році прийняв християнство, що стало справжнім цивілізаційним вибором і сприяло долученню до європейського культурного простору.

Відзначаючи День Української Державності, ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення, виявляємо повагу до всіх визначних представників національної еліти й борців за незалежність України. І сьогодні в героїчних подвигах наших воїнів звучить відлуння незламного характеру славних предків. Ми черпаємо силу і підтримку, щоб боронити нашу землю, в глибині століть: у мужності українських козаків, січових стрільців, воїнів УПА...

Триває шостий місяць повномасштабної війни росії проти України та восьмий рік війни на Донбасі, але українці, як і впродовж своєї непростої багатовікової історії, виявляють нездоланне прагнення до свободи, що завжди була, є і буде визначальною цінністю нашого народу.

День Української Державності сьогодні відзначається в умовах бойових дій. Та після нашої перемоги це свято назавжди увійде до культурних, політичних і суспільних традицій, стане одним із символів нашої держави!

Сьогодні, 21 липня, святкує ювілей Оксана Олексіївна Тацій, досвідчена викладачка геологічних дисциплін, яка навчила любити свою професію не одно покоління геологів-нафтовиків, і, за справедливим визнанням колег та випускників, Людина з великої букви!

Підготовка фахівців за освітньо-професійною програмою «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ» у коледжі здійснюється з 2006 року, і за цей час спеціальність набула широкої популярності.

Літо 2022 року – ЮВІЛЕЙНЕ! Уже 55 років технікум-коледж випускає  висококваліфікованих спеціалістів. Цей рік є особливо визначним і для викладачів, що готують фахівців у сфері документознавства – вони відзначають 20 річницю від випуску перших молодших спеціалістів за освітньо-професійною програмою «Інформаційно-комунікаційна діяльність та документознавство».

Підготовка геологів у технікумі (зараз – Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка») почалася ще  далекого 1967 року.

Шановні абітурієнти!

Однією  з  новацій вступної кампанії  2022  року  та одним із критеріїв вступу до коледжу є мотиваційний лист.

Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, яскраву та креативну особистість, готову навчатися за відповідною спеціальністю та освітньо-професійною програмою.

Зверніть увагу, що мотиваційний лист є результатом особистої творчої праці абітурієнта і повинен відповідати формальним вимогам.

Корисну інформацію, щодо підготовки мотиваційного листа, зокрема,  відповіді на запитання:  «як написати хороший мотиваційний лист?», «якою має бути структура мотиваційного листа?», «які вимоги ставляться до мотиваційного листа?» можна знайти у Положенні про мотиваційний лист

https://www.pkng.pl.ua/index.php/abituriientu/proforiientatsiia

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Кожен із нас опиняється перед вибором: яке майбутнє обрати? Як знайти саме той фах, який стане твоїм на все життя? Лише від нас залежить правильність вибору роботи, де ми будемо найефективніше розвиватися та застосовувати на практиці знання, які дарують людині добробут та свободу.

Кожного дня у світі з’являються нові професії, які вимагають креативного підходу до справи та нових знань у різних галузях. Та є професії, які незмінні протягом багатьох років і постійно потребують кваліфікованих фахівців. Однією з таких є спеціальність «Гірництво», освітньо-професійна програма «Буріння свердловин». Технікам із буріння під силу керувати проходкою свердловин всіх видів у різних напрямках, монтажем і демонтажем бурового  обладнання, управляти складними технологічними процесами, кріпленням  свердловини та успішно досягати проєктної глибини. Нині робоче місце буровика -  це потужний комп'ютер, чутливі маніпулятори та інтелектуальна праця.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube