Wednesday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Запрошуємо на підготовчі курси учнів 9-х класів

10 жовтня розпочинають роботу підготовчі курси з української мова та математики за програмами вступних випробувань і підготовки слухачів до вступу на навчання у Полтавський коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Термін навчання: жовтень-березень.

Заняття на підготовчих курсах проводитимуться один раз на два тижні у суботу, відповідно до розкладу занять, з 10:00 до 16:00 години.

По завершенню навчання слухачі отримують сертифікат, який дає право майбутнім абітурієнтам, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси, отримання додаткових балів до загального рейтингу при вступі до коледжу.

Навчання проводяться за адресою: 36021, м. Полтава, вул. Михайла Грушевського, 2-А.
Зарахування на підготовчі курси здійснюється без складання вступних випробувань за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.
Вартість навчання – 1500 грн за весь курс.

Для зарахування слухачі подають:
- заяву встановленого зразка на ім’я директора коледжу;
- копію ID-картки або свідоцтва про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта);
- квитанцію про оплату вартості навчання на підготовчих курсах.

Інформація за телефоном: 638-176

ОГОЛОШЕННЯ Підготовчі курси page 0001

вариант3

ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОГАЗОВОЇ ГАЛУЗІ, СЕРЕД ЯКИХ ЧИМАЛО ВИПУСКНИКІВ НАШОГО КОЛЕДЖУ!
ПИШАЄМОСЯ ВАМИ, БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ І ЗВЕРШЕНЬ, СТАБІЛЬНОСТІ Й ПРОЦВІТАННЯ, МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, НАСНАГИ, ОПТИМІЗМУ ТА ДОБРОБУТУ!

Уже традиційно в переддень професійного свята працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відбувся VІ Міжнародний галузевий форум "Видобуток. Інтенсифікація. Капітальний ремонт свердловин", організаторами якого є Інженірінговий Центр Полтава, НУ "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", Полтавська обласна державна адміністрація та Спілка буровиків України. Головними партнерами заходу стали провідні газонафтовидобувні та сервісні компанії України: ТОВ "НТП "Бурова техніка", ТОВ "Укрнафтагазсервіс", тренінг-центр Wellsite Digital, АТ "Укргазвидобування", СЗАТ "NOV Fidmash", ДТЕК Нафтогаз, Weatherford Ukraine. Окрему підтримку захід отримав від голови ПДА Олега Синєгубова та народного депутата України Андрія Бобляха.

8 вересня в коледжі відбувся виховний захід присвячений видатному геологу Каменському В.П. до професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України у форматі відеоконференції ZOOM.

Людина завжди опинялася перед вибором поведінки і способу життя, але сьогодні, в умовах вільної пропаганди тютюну, алкоголю, поширення ВІЛ/СНІД та наркоманії, цей вибір часто робиться не на користь здоров'ю.

Тому 8 вересня студенти коледжу зустрілися на тренінгу "Здоров'я сучасної молоді: важливий шлях від знань до відповідальності" за методом "рівний-рівному", який провів керівник Молодіжного центру "Lighthouse" БО "Світло надії" / CO "Light of Hope" Віктор Шилов. Присутні обговорили основні концепції освіти "рівний-рівному" щодо здорового способу життя серед молоді України.

Новий навчальний рік в ПКНГ Національного університету імені Юрія Кондратюка розпочато… 1 вересня 2020 року є дуже незвичним для студентів і викладачів, адже вперше коледж проводить навчання з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря України на період карантину.

1v

Visual Dnya NezalezhnostiПрийміть щирі вітання з нагоди головного свята нашої держави – Дня незалежності України!

В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі. Цей день передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Тож нехай це свято буде могутнім стимулом для натхненої, щоденної праці заради злагоди нашого народу, реалізації його потенціалу, а ваші добрі справи примножать славу рідного краю!

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу.

Зі святом!

maxresdefaultПрапор є одним з найважливіших символів, який об’єднує всіх громадян України, пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
Любіть свою Україну! Пишайтесь її символами!

З 13 серпня розпочинається Вступна кампанія-2020 для випускників на базі 11-ти класів для здобуття освітньо-професійного ступеню "фаховий молодший бакалавр".

Не поталанило при здачі ЗНО? Не вистачає балів для вступу до університету? Не засмучуйтесь, у 2020 році ви маєте шанс вступити до коледжу для здобуття фахової передвищої освіти за престижними спеціальностями нафтогазової галузі, в тому числі і за державним замовленням!

Випускники 11-тих класів мають можливість вступати за результатами ЗНО чи за вступними іспитами за власним вибором.

Dear applicants! We are looking forward for you – smart, creative, inquisitive and ambitious.

Загал3

On June 30, 2020 the Admission Commission of Poltava Oil and Gas College of National University «Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic» started working in the conditions of adaptive quarantine with observance of all safety means.

We are waiting for our future students and wishing them to make the right choice of profession!

From June 15 to 25, diploma projects of student’s specialty 184 «Mining», specialization «Borehole Drilling» of full-time and part-time were defended in the conditions of adaptive quarantine. Due to the epidemiological situation, the event was carried out in strict compliance with all security measures

The Basic Law of the state enshrines the independence of our country, in which life, health and safety of a person, honor and dignity are the highest social value. The Constitution entered public life as the main amulet of statehood and democracy, the guarantor of Ukraine’s independence and unity.

КОНСТИТУЦІЯ

Wishing peace, harmony and contribution to the further development of law country!

Congratulations!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів