Tuesday the 12th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

9 листопада наша країна святкує День української писемности та мови. Адже мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

7 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, кафедрою українознавства, культури та документознавства Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» було організовано і проведено студентський науковий круглий стіл з теми «Іван Котляревський у духовному просторі українського народу (до 250-річчя від дня народження письменника )», участь у якому взяла студентка групи ЕН-І-1 ПКНГ ПолтНТУ Бова Вікторія. Під керівництвом викладача української мови і літератури Кочерженко О.М. студентка провела дослідження з теми «”Енеїда” І.П. Котляревського: нові підходи до прочитання».

У Полтаві на стадіоні "Динамо" проходили змагання з міні-футболу "Спортивних ігор Полтавщини серед закладів вищої освіти І - ІІ рівнів акредитації за 2019-2020 н.р.".

Перспективи розвитку нафтогазової галузі України переважно пов'язуються із широким застосуванням прогресивних технологій та обладнання для підвищення ефективності технологічних процесів, їх економічності, надійності та безпечності. Як наслідок, змінилися вимоги до вмінь і навичок працівників. Останнім часом серед роботодавців все більше користується попитом проведення навчання робітників без відриву від виробництва.

05 листопада коледж гостинно прийняв школярів дев’ятих класів Розсошенської гімназії.

У жовтні проходили змагання з волейболу на першість коледжу, в яких брали активну участь команди дівчат і хлопців бурового, механічного та експлуатаційного відділень.

Студенти групи Гр-2а з викладачем Єгоровою Т.І. підготували і провели виховний захід на тему: "Вейпінг - електронні сигарети. Шкода здоров'ю".

Гарною традицією стало проведення позааудиторних заходів з актуальної тематики  для студентів експлуатаційного відділення, у підготовці та проведенні яких беруть активну участь завідувач відділення, куратори і студентська молодь.

24 жовтня 2019 року викладачі коледжу Неля Голінько, Лариса Гребенюк, Ольга Кузьменко, Тетяна Масько взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Інновації в освіті і педагогічна майстерність учителя-словесника", присвяченій 95-тій річниці Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, яка відбулася на базі ресурсного центру професійного розвитку вчителя української мови і літератури факультету іноземної та слов'янської філології у м.Суми.

21 жовтня, в рамках місячника знань циклової комісії природничо-математичних дисциплін, викладач ПолтНТУ, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Руденко О. А. провів змістовне заняття по підготовці до тестування на тему «Розв’язування задач ЗНО з математики», яке відвідали студенти груп ЕН-2-1, ЕН-2-2, БН-2-1 разом з викладачами Руденко З. М., Ревуцькою Н. М., Кізь Л. В.

Знайомтеся: Бондаревський Максим, студент групи НМ-1-1. Володар Кубку України з авіамодельного спорту в класі F3K "Золота осінь". Цікаво, що Максим захопився авіамодельним спортом ще під час навчання у школі, неодноразово займав призові місця на всеукраїнських змаганнях.

У рамках співпраці з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка викладач хімії Єгорова Т.І. із студентами групи ГР-ІІ-А відвідали лабораторію нафтогазових технологій.

Полтавська область займає лідерські позиції у загальному обсязі нафтогазовидобутку в Україні.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube