Monday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Через бойові дії у різних регіонах України зросли загрози від вибухонебезпечних предметів.

Міни, боєприпаси різного типу, їхні уламки, розтяжки можуть завдати непоправної шкоди та навіть відібрати життя, а тому так важливо навчити молодь правил поведінки з цими вибуховими предметами, адже один необережний крок може призвести до фатальних наслідків.

Задля уникнення надзвичайних ситуацій із вибухонебезпечними предметами представники гуманітарної організації Handicap International / Humanity & Inclusion розпочали цикл інтерактивних бесід для студентів Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

3  1 

Під час зустрічі студенти дізналися про види та ознаки вибухонебезпечних предметів, категорії небезпечності та правила поведінки при їх знайденні. Хлопці активно долучилися до обговорення, висловлюючи здогадки щодо даної тематики та демонструючи свою обізнаність щодо вибухонебезпечних предметів.

 2  4

Будь пильні! Ворог залишає вибухонебезпечні предмети по всій території України.

У разі виявлення підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій, рекомендується:

— негайно припинити роботи у місці (районі) його виявлення;

— проінформувати про знахідку інших осіб, які знаходяться поруч, у разі можливості забезпечити їх евакуацію з небезпечної території;

— не підходити, не торкатися та не пересувати підозрілий предмет;

— знаходячись поблизу нього, утриматися від куріння, користування засобами радіозв’язку (у тому числі мобільним телефоном);

— по можливості позначити або огородити місце знахідки (для огорожі можна використати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки яскравої матерії тощо);

— забезпечити охорону виявленого підозрілого предмета та вести спостереження за ним на безпечній відстані, як зазначено нижче:

— повідомити про знахідку у будь-який місцевий орган виконавчої влади або чергову службу правоохоронних органів за номером 102, надавши необхідну інформацію (місце розташування підозрілого предмету, дату і час його виявлення);

— у разі залишення підозрілого предмета невідомою особою, свідком чого Ви стали, максимально запам’ятати її зовнішність, одяг, автотранспорт та його номерні знаки;

— обов’язково дочекатися прибуття представників правоохоронних органів, знаходячись на безпечній відстані від місця знахідки.

З нагоди Дня працівника нафтової, газової й нафтопереробної промисловості України голова Наглядової ради Полтавської політехніки Віталій Вітрик і ректор університету Володимир Онищенко, а також науковці ННІ нафти і газу зустрілись з першокурсниками та колективом Полтавського коледжу нафти і газу.

Початок нового навчального року – це завжди важлива подія для викладачів, студентів і батьків.  А для першокурсників він сповнений особливою  яскравістю вражень та хвилюваннями  від нових надій і приємних зустрічей. Саме  такий настрій панував на подвір’ї коледжу під час Дня першокурсника, де зібралися  майже 200 нових студентів та їх батьків.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи, і саме зараз питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро.Однак випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим!

Сьогодні вперше в історії України День молоді відзначають 12 серпня в Міжнародний день молоді як ініціативу молодіжних рухів та організацій України на підтримку інтеграції української молоді до європейської спільноти.

Студентська молодь підтримує, захищає та вражає!!!

Представництво Європейського Союзу в Україні  та Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію для запобігання торгівлі людьми під час війни. 

IMG 4020

Сьогодні, 21 липня, святкує ювілей Оксана Олексіївна Тацій, досвідчена викладачка геологічних дисциплін, яка навчила любити свою професію не одно покоління геологів-нафтовиків, і, за справедливим визнанням колег та випускників, Людина з великої букви!

Підготовка фахівців за освітньо-професійною програмою «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ» у коледжі здійснюється з 2006 року, і за цей час спеціальність набула широкої популярності.

Літо 2022 року – ЮВІЛЕЙНЕ! Уже 55 років технікум-коледж випускає  висококваліфікованих спеціалістів. Цей рік є особливо визначним і для викладачів, що готують фахівців у сфері документознавства – вони відзначають 20 річницю від випуску перших молодших спеціалістів за освітньо-професійною програмою «Інформаційно-комунікаційна діяльність та документознавство».

Підготовка геологів у технікумі (зараз – Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка») почалася ще  далекого 1967 року.

Шановні абітурієнти!

Однією  з  новацій вступної кампанії  2022  року  та одним із критеріїв вступу до коледжу є мотиваційний лист.

Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, яскраву та креативну особистість, готову навчатися за відповідною спеціальністю та освітньо-професійною програмою.

Зверніть увагу, що мотиваційний лист є результатом особистої творчої праці абітурієнта і повинен відповідати формальним вимогам.

Кожен із нас опиняється перед вибором: яке майбутнє обрати? Як знайти саме той фах, який стане твоїм на все життя? Лише від нас залежить правильність вибору роботи, де ми будемо найефективніше розвиватися та застосовувати на практиці знання, які дарують людині добробут та свободу.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube