Thursday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
28 червня – День Конституції України – знаменна дата для кожного українця. 125 днів йде повномасштабна війна, несправедлива і жорстока. У такі складні часи ми, українці, об’єднуємося заради миру та світлого майбутнього для наших нащадків.
З Днем Конституції України! Нехай ніколи не залишає нас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.
Разом до Перемоги! Усе буде Україна!
Конституція

У Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" триває гаряча екзаменаційна пора. Студенти спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології», освітньо-професійної програми "Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів"  надзвичайно відповідально поставились до складання комплексного кваліфікаційного іспиту.

19 червня виповнюється 55 років Полтавському фаховому коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Саме цього дня 1967 року з метою забезпечення нафтогазової галузі кваліфікованими кадрами було засновано Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум.

По-справжньому спекотно було сьогодні у стінах коледжу, адже до складання комплексного кваліфікаційного іспиту долучилися і студенти експлуатаційного відділення, випускники спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології», освітньо-професійної програми «Експлуатація нафтових і газових свердловин».

Підсумкова атестація випускників є  завершальним етапом навчання в коледжі та підсумком їх кропіткої праці протягом трьох років.  

Lecturers of Poltava Applied Oil and Gas College of National University " Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic " Sofia Rudenko and Olena Marchenko took part in the 26th International Conference ICAMES-2022, held in Istanbul, Turkey, May 10-16, 2022. In total, 80 future engineers attended the event from fourteen countries in Europe, Asia, Africa and North America, from Ukraine was only our educational institution that joined.

23 травня євроклубівці «Petroleum Hub» провели офлайн-засідання «Європа починається з кожного нас» у стінах рідного коледжу. Цього разу дискутували щодо перспектив вступу України до ЄС, розглядали позитивні та негативні наслідки вступу. 

Цьогоріч Всесвітній день вишиванки відзначається 19 травня (прийнято відзначати у третій четвер останнього місяця весни).  Хоча це свято з’явилося не так давно, але вже встигло стати одним із найулюбленіших. Воно стирає кордони та об'єднує українців по всьому світу. Його географія охоплює понад 50 країн.

Підготовчі курси створені з метою надання слухачам можливість систематизувати та підвищити свої знання з української мови та математики. Зміст підготовчих курсів визначається навчальними програмами відповідно до переліку конкурсних предметів, визначених Правилами прийому до коледжу для вступників на базі 9-ти класів.

Сьогодні, 27 квітня 2022 року, на 69 році життя відійшов у вічність Юрій Янкелевич Бяльський – викладач Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», висококваліфікований спеціаліст, відданий своїй справі, справжній Учитель, який підготував не одне покоління фахівців нафтогазової галузі, шляхетна й інтелігентна Людина.

Childhood! Happy-go-lucky days of joy, boundless parental love, grandmother's delicacies, lots of toys, ice cream, fun games with peers in the yard, rich impressions of traveling with family. Unfortunately, the war divided our lives into "before" and "after". And in such difficult times for Ukraine, the phrase "Children are our future" seems especially strong.

У Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відповідно до загальносвітової тенденції гуманізації освіти функціонує  психологічна служба, спрямована на забезпечення психологічної безпеки, надання психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

Виховна робота є невід’ємною складовою освітнього процесу в Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка. Війна внесла свої корективи в організацію виховної роботи в коледжі, оскільки кризові явища значною мірою впливають на стан та ефективність формування громадянина та патріота, які здатні відстояти мир і свободу рідної України на шляху до прогресу й процвітання.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube