Wednesday the 3rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Уже традиційним у коледжі стало святкування Дня вишиванки. І завжди воно проходить весело, яскраво та велелюдно. Хоча цьогоріч життя внесло свої корективи – навчання в коледжі під час карантину проходить дистанційно. Та навіть залишаючись удома, викладачі і студенти з радістю долучилися до онлайн-флешмобу «Вишиванка – наш код», який організували та провели за таких незвичних умов викладачі Ольга Кузьменко і Тетяна Рєзнікова. Усім охочим було запропоновано надіслати фото в одязі, прикрашеному вишивкою. «Розфарбуй повсякденність у барви вишиванки! Зроби життя яскравішим!» – меседж сьогоднішнього дня.

КОЛАЖ

Дякуємо всім, хто долучився до святкування. Сьогодні ми вкотре довели, що попри всі негаразди завжди знайдеться те, що нас об’єднує. Адже вишиванка – це не модний бренд, це повага народних традицій, це обличчя і код нації.

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.

16 травня 2020 року в Україні відзначається День науки. У ХХІ столітті могутність держави залежить не тільки від  її економічного потенціалу, а й значною мірою від рівня наукового розвитку. Видатний американський астрофізик Карл Саган зазначав, що жодне суспільство, якщо воно хоче зберегти себе в новому ти ті, не може обійтися без науки.

14 травня у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка відбувся VІ студентський круглий стіл з міжнародною участю «Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку/State Right Society Current Problems and Development Trends», присвячений 90-річчю Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка". Захід, проведений у форматі Zoom-конференції, об’єднав 45 учасників з України та США.

6 травня для студентів першого  курсу освітньої програми «Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів» завідувачем механічного відділення Сергієм Кузьменком та головою циклової комісії механічних дисциплін Сергієм Носом  було проведено відеоконференцію «Сучасні технології та техніка для збільшення проникності привибійної зони свердловин. Колтюбінгова техніка», присвячену відзначенню 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».  

8 та 9 травня ми відзначаємо свято, у якому переплелись скорбота та гордість за наш народ. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати й виховувати дітей.
Ми свято стоятимемо на варті миру, який ціною власного життя  вибороли для нас наші герої.
Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям! Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

5555

Педагогічна рада – це надзвичайно важлива форма колективного управління закладом освіти, своєрідна творча лабораторія, діяльність якої дозволяє вирішити важливі проблеми. Дистанційне навчання вимагає нетрадиційного формату її проведення, тому 29 квітня у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулось засідання педагогічної ради у форматі відеоконференції, у якому взяли участь адміністрація, викладачі та голова студентської ради коледжу.

30 квітня у межах відзначення 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» комісією геологічних дисциплін було проведено ІІІ студентський круглий стіл «Геологія. Наука. Практика» з теми «Самоцвіти України» у форматі відеоконференції, учасниками якого стали студенти різних закладів освіти України: Національного університету імені Юрія Кондратюка, Івано-Франківського національного технічного університету та Полтавського коледжу нафти і газу. Тематика круглого столу охопила широке коло питань: від дорогоцінного каміння до декоративного, його генезис, видобуток, використання та екологічні аспекти, пов’язані з розробкою самоцвітної сировини України. Науковий захід об’єднав близько  40  учасників, серед яких – представники адміністрації, викладачі та студенти коледжу.

Під час карантину підвищується ризик розвитку депресій та пригнічених станів. Відволіктися від цих негативних моментів допомагають заняття фізичними вправами. Вони зараз, як ніколи, актуальні, тому що ми майже позбавлені постійного руху. Так, займаючись удома, ми забезпечуємо  собі і фізичне, і психологічне здоров’я. Але займатись просто вдома самому - це не дуже цікаво. Цікаво, коли є суперники, боротьба, азарт...

Триває місячник знань циклової комісії інформаційних технологій у дистанційній формі, в межах якого проводяться різнопланові заходи: онлайн-конкурси та предметні вікторини, фахові турніри й участь у конференціях, презентація проєктів і відкриті заняття. 

Уже місяць у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» триває освітній процес у дистанційному режимі, який стає все більш динамічним, різноплановим та змістовним. Кожен день напруженої багатогодинної роботи й творчого пошуку приносить нам нові здобутки та оптимальні рішення непростих завдань. Успішно вирішувати ці непрості завдання дозволяє система інтерактивно-дистанційного навчання, створена на платформі Moodle.

geo2020

У Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» під час карантину організовано навчання студентів за дистанційною формою. Адміністрація та викладачі забезпечують ефективний освітній процес згідно із розкладом навчальних занять.

01Безоплатна правова допомога –  правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає порядок надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги.

11 березня в рамках місячника циклової комісії гуманітарних дисциплін для студентів груп експлуатаційного відділення проведено інформаційно-правовий лекторій на тему «Безоплатна правова допомога в Україні».

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube