Monday the 16th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

14 вересня викладачі коледжу Юлія Вербова, Наталія Галаган, Олена Березкіна та Олександра Агейчева підвищили свою професійну майстерність на перфомансі освітніх майстер-класів «Освітній десант» у м. Вінниця. «Навчання та викладання у ЗВО: зміни неминучі» – основний меседж заходу.

8 вересня 2019 року відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

За вже сформованими традиціями в коледжі, ми приєднуємось до щирих привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цією нелегкою працею.

 Новий 2019 – 2020 навчальний рік студенти-першокурсники ПКНГ ПолтНТУ розпочали в актовій залі коледжу, де відбулося спілкування з викладачами біології і екології Кошельник Т.М. – головою ЦК природничо-математичних дисциплін та Пилипенко В.В. – кандидатом біохімічних наук, на екологічну тематику.

1 вересня 2019 року в Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ відбулося свято першокурсника.
На подвір’ї коледжу зібралися усміхнені і радісні студенти, батьки, викладачі.

З 1 липня в Україні стартувала вступна кампанія 2019. Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ гостинно відчинив двері своїм майбутнім студентам – розумним, серйозним, цілеспрямованим та професійно орієнтованим.

On June 25-26, the Head of Liberal art subjects department Ihor Rudenko and teacher of English language Sophia Rudenko took part in the conference "Promoting common values through education and culture", held in Tbilisi, Georgia.

26 червня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста.

Захист відбувся! Саме цими довгоочікуваними словами 24 червня завершився заключний етап дипломного проектування випускників-механіків 2019 року.

Попереду літні канікули!  Чимало юнаків та дівчат в  Україні, як і в усьому світі, прагнуть не тільки відпочити у літній час, а й заробити власні кошти. Неповнолітні працюють в різноманітних фірмах, на підприємствах, в сфері послуг.

Всеукраїнське творче об’єднання оголосило результати українознавчої гри "Соняшник" - 2019. Цьогоріч у ній взяли участь 78 студентів I-II курсів нашого коледжу.

У Корпусному саду 1 червня до "Дня захисту дітей" відбулось загальноміське родинне свято "Щаслива дитина - квітуча країна".

До програми свята виконавчим комітетом Полтавської міської ради було включено:

  • профорієнтаційний квест,
  • майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва,
  • робота аніматорів та ростових ляльок,
  • проведення конкурсу малюнку на асфальті,
  • виступи кращих колективів міського Будинку культури.

30-31 травня у Львівському Будинку вчених пройшла VI Міжнародна конференція Ньюфолк НКЦ. Протягом двох днів провідні українські та іноземні компанії розглянули питання розвитку газонафтової галузі України, висвітлили нові технології геофізичних досліджень, бурового сервісу та скерованого буріння.

28 травня група БН-1-3 разом з куратором Перепелицею А. С. відвідали музей локальних військових конфліктів ХХ ст.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube