Monday the 20th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Joomla шаблоны бесплатно http://www.joomla3x.ru

Для проведення навчальної, спортивно-масової та оздоровчої роботи коледж має:

  • тренажерна зала з необхідним обладнанням;
  • столи для настільного тенісу;
  • спортивна зала, розташований в головному корпусі коледжу. Має необхідний інвентар для проведення змагань зі спортивних ігор;
  • критий стрілецький тир для стрільби з пневматичної гвинтівки.

У коледжі на належному рівні проводиться спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота.

Збірні команди коледжу беруть участь в міських та обласних спартакіадах серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В міських спартакіадах спортивний клуб коледжу постійно займає призові місця.

Працюють спортивні секції, які включають в себе:

  • тренування;
  • проведення змагань, турнірів, дружніх зустрічей;
  • організацію туристичних походів.

Фізкультурно-оздоровчі заходи проводяться на достатньо високому рівні. Змагання серед навчальних груп з настільного тенісу, баскетболу, волейболу, міні-футболу, легкої атлетики традиційно проводяться протягом року згідно з графіком. До оздоровчих заходів віднесено: «Веселі старти», «День здоров’я», «Козацькі забави» та інші.

Настільний теніс – вид спорту, спортивна гра, основана на перекиданні спеціального м’ячика ракетками через ігровий стіл із сіткою за визначеними правилами.

Баскетбол – спортивна командна гра з м’ячем, який закидають руками у кільце із сіткою, закріплене на висоті 10 футів (3 метри 5 сантиметрів) над майданчиком.

Баскетбол – одна з найпопулярніших спортивних ігор у нашій країні. Для неї характерні різні рухи: ходьба, біг, зупинки, повороти, стрибки, ловля, кидки та ведіння м’яча, що здійснюються в єдиноборстві з суперником. Такі різні рухи сприяють покращенню обміну речовин, діяльності всіх систем організму, формують координацію.

Волейбол – вид спорту, командна спортивна гра, у процесі якої дві команди змагаються на спеціальному майданчику, розділеному сіткою, намагаючись направити м’яч у бік суперника таким чином, щоб він приземлився на майданчику суперника.

Волейбол – неконтактний, комбінаційний вид спорту, де кожний гравець має своє місце на майданчику: нападаючий, захисник, розводящий. Важливі такі якості спортсменів, як витримка, сміливість, рішучість, координація, фізична сила (для ефективного проведення атакуючих  ударів).

Міні-футбол за правилами гри нагадує футбол, хоча існують деякі відмінності. Це командна спортивна гра в залі, у якій беруть участь дві команди з 5 гравців, один з яких воротар. Дозволяється необмежена кількість замін. У даній грі використовується менший за розмірами м’ячик, з меншим відскоком, ніж звичайний футбольний м’яч.

Правила створюють акцент на імпровізації, креативності та техніці, а також контролі м’яча та передачах в обмеженому просторі.

Секція відкрита з метою військово-патріотичного виховання молоді, підвищення рівня фізичної підготовки молоді та підготовки спортсменів вищих розрядів.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube