Monday the 20th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Початок нового навчального року – це завжди важлива подія для викладачів, студентів і батьків.  А для першокурсників він сповнений особливою  яскравістю вражень та хвилюваннями  від нових надій і приємних зустрічей. Саме  такий настрій панував на подвір’ї коледжу під час Дня першокурсника, де зібралися  майже 200 нових студентів та їх батьків.

До присутніх  звернулася директор коледжу Любов Шумська, згадавши славні сторінки історії славного закладу освіти і висловивши впевненість, що цьогорічні вступники будуть примножувати здобутки попередніх поколінь. А за 55 років заклад має понад 15 тисяч випускників!  Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих у боях за Україну, серед яких є і випускники нашого коледжу – В’ячеслав Холод  і Дмитро Бут.
Окрасою свята стали виступи вокаліста Станіслава Дяченка та народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості.

1  2  3 
 4  5  6


А потім усі присутні заспівали відому на весь світ пісню «Ой у лузі червона калина», яка стала  символом нашого єднання та незламності. День першокурсника продовжився в затишних аудиторіях коледжу, де  в невимушеній атмосфері відбулося спілкування кураторів зі студентами та батьками.

 12 11   10


Бажаємо успішного старту, шановні першокурсники! Зберігайте славетні традиції коледжу й творіть успішне майбутнє  альма-матер та України! «Scientia vinces!» - Наукою переможемо! Україна переможе💛💙🇺🇦

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube