Monday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

IMG 4020

28 липня 2022 року українці вперше відзначають День Української Державності - свято, що утверджує зв'язок між багатьма поколіннями нашого народу. Обрана дата - 28 липня - не є випадковою: саме цього дня відбулось хрещення Київської Русі, яка є "точкою відліку" української державності, котрій уже понад тисячу років.

День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року №423, сприятиме протидії російській пропаганді, яка, маніпулюючи фактами, намагається поширювати фейки про нашу історію.

Українське державотворення засвідчується першими згадками про заснування Києва, діяльністю  князя Володимира, який у 988 році прийняв християнство, що стало справжнім цивілізаційним вибором і сприяло долученню до європейського культурного простору.

Відзначаючи День Української Державності, ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення, виявляємо повагу до всіх визначних представників національної еліти й борців за незалежність України. І сьогодні в героїчних подвигах наших воїнів звучить відлуння незламного характеру славних предків. Ми черпаємо силу і підтримку, щоб боронити нашу землю, в глибині століть: у мужності українських козаків, січових стрільців, воїнів УПА...

Триває шостий місяць повномасштабної війни росії проти України та восьмий рік війни на Донбасі, але українці, як і впродовж своєї непростої багатовікової історії, виявляють нездоланне прагнення до свободи, що завжди була, є і буде визначальною цінністю нашого народу.

День Української Державності сьогодні відзначається в умовах бойових дій. Та після нашої перемоги це свято назавжди увійде до культурних, політичних і суспільних традицій, стане одним із символів нашої держави!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube