Monday the 20th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

З нагоди Дня працівника нафтової, газової й нафтопереробної промисловості України голова Наглядової ради Полтавської політехніки Віталій Вітрик і ректор університету Володимир Онищенко, а також науковці ННІ нафти і газу зустрілись з першокурсниками та колективом Полтавського коледжу нафти і газу.

«Ми обіцяли вам з перших днів почати ваше входження в професію. Сьогодні ми зібрали вас тут щоб ви відчули, що таке справжнє професійне свято. Цього тижня ми святкуємо День працівника нафтової, газової й нафтопереробної промисловості України без великих урочистостей. Наш коледж – ровесник нафтогазової промисловості на Полтавщині. Він існує стільки ж, скільки й газовидобуток тут», – зазначила директорка Полтавського фахового коледжу нафти і газу, кандидатка технічних наук Любов Шумська.

 1 2  3  4 

«Дуже приємно бути в стінах коледжу. Я приєднуюся до всіх привітань, сьогодні дійсно велике свято. Хочу побажати, щоб ви навчались, і не тому що «треба», а тому що це відкриває перед вами великі можливості. Бажаю успішного навчання. Науково-технічне підприємство «Бурова техніка» плідно співпрацює з університетом. З того, що є зараз на Україні, в Полтаві – найкращий університет. Оскільки у нас 70% родовищ, сам Бог велів готувати тут кадри. Будемо й надалі розвивати енергонезалежність нашої держави» – подякував Віталій Вітрик.

5  6   7
 8  9  10

Дякую за зворушливий подарунок – екошопер, розмальований студентами коледжу та дітьми з сімей вимушених переселенців, яких так дуже багато прийняв коледж і всіляко опікується ними. Вітаючи, шановні колеги, з професійним святом – Днем працівника нафтової, газової й нафтопереробної промисловості України, дякуємо ЗСУ за те, що в нас сьогодні є можливість зустрічатись, навчатись і спілкуватись. Пам’ятаємо це й робимо все для Перемоги України на всіх фронтах!» – зазначив ректор, професор Володимир Онищенко.

 11 12 

Відомий реп-виконавець, випускник, а нині керівник Центру культури і студентської творчості Полтавської політехніки Артем Лоік привітав присутніх виконанням його спільного проєкту зі студентами політехніки «Лютує», побажав всім незалежності, та нагадав, що знання – це непомітна зброя, яка покаже себе після перемоги у час миру.

За інформацією медіа-центру Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube