Saturday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Основними напрямами діяльності комісії є:

  • впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього процесу;
  • розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом використання інноваційних методів навчання;
  • індивідуалізація навчальної діяльності з урахуванням здібностей та психологічних особливостей студентів;
  • підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.

 marchenkoVD

Марченко Валерій Данилович - голова комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
 kuzmenkoOV

 Кузьменко Ольга Володимирівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Українська література
  • Стилістика ділового мовлення
 kochergenkoOM

 Кочерженко Ольга Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Українська література
 grebenukLM

Гребенюк Лариса Миколаївна- спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Німецька мова
  • Німецька мова (за професійним спрямуванням)
  • Французська мова
  • Французська мова (за професійним спрямуванням)
 shumska

Шумська Любов Петрівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Німецька мова (за професійним спрямуванням)
 golinkoNA

Голінько Неля Андріївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Німецька мова
  • Світова література
 pochtakovaIV

Почтакова Ірина Володимирівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)
 rudenkoIM

Руденко Ігор Михайлович - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи філософських знань
  • Економічні теорії
  • Людина і світ
 mironenkoVM

Мироненко Валентина Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Культурологія
  • Професійна етика
  • Світова література
 kovalenkoSI

Коваленко Світлана Василівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи правознавства
  • Історія України
 filipovichVJ

Філіппович Вікторія Юріївна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Всесвітня історія
  • Історія України
 maskoTG

Масько Тетяна Георгіївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська література
 galaganNI

Галаган Наталія Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Всесвітня історія
  • Історія України
  • Географія
 hramovaLM

Храмова Людмила Михайлівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Основи філософських знань
  • Соціологія
 rudenkoSI

Руденко Софія Іванівна - спеціаліст

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)
  • Українська література
   

Голова комісії - Кошельник Т.М.

  • Андрушкевич В.О.
  • Кізь Л.В.
  • Голінько І.І.
  • Єгорова Т.І.
  • Кошель В.М.
  • Ремігайло В.Л.
  • Кушніренко С.В.
  • Сидорина О.Г.
  • Самсоненко Н.В.
  • Руденко З.М.
  • Ревуцька Н.М.
  • Піскун Т.І
  • Гончаренко І.Г.
  • Малофеєва О.М.
  • Кравченко І.А.
  • Воронянський В.С.
  • Березкіна О.О.
  • Микитенко О.В.

Голова комісії - Бадула М.Л.

  • Сіденко Л.О.
  • Лук’янець В.Д.
  • Олійник В.В.
  • Новікова Л.О.
  • Воронцова І.В.
  • Вовченко В.П.
  • Гречаний В.М.
  • Волинець В.М.
  • Климко Ю.А.

Голова комісії - Бяльський Ю.Я.

  • Деркунська Ж.В.
  • Пшичкіна Н.Г.
  • Кізь В.О.
  • Химич Д.І.
  • Мінченко В.В.
  • Усенко О.О.
  • Оніщенко Т.І.
  • Шубін П.Ф.

Голова комісії - Тацій О.О.

  • Рудік О.І.
  • Сакова Т.Ф.
  • Продайко Г.А.

Голова комісії - Нос С.М.

  • Кузьменко С.М.
  • Вирста Я.Я.
  • Бадула І.І.
  • Дзюба Т.М.
  • Верпета А.М.
Циклова коміся працює над поглибленим вивченням документа і систем документації в їх історичному розвитку, теоретичних і практичних проблем створення документованої інформації установ будь-якої організаційно-правової форми.
 gumenuk

Гуменюк Галина Фаргатівна - голова комісії, викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Вступ до спеціальності
  • Основи менеджменту та маркетингу
  • Документознавство
  • Архівознавство
 verbova

Вербова Юлія Володимирівна - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:
  • Англійська мова за проф.спрямуванням
  • Психологія ділового спілкування
 arojan

 Ароян Наталія Володимирівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Діловодство
  • Спеціальні системи документування
  • Інформаційне забезпечення управління
 mikitenko

Микитенко Галина Василівна - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:
  • Комп'ютерна графіка
  • СУБД
  • Практикум з комп'ютерного діловодства
  • Організаційна техніка
 
 goch

 Гоч Віктор Петрович - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:

  • Інформаційні системи і мережі
 garashko

Гарашко Сергій Михайлович - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Інформаційні системи і мережі
  • СУБД

Циклова комісія займається вирішенням питань практичної спрямованості процесу викладання дисциплін; забезпечення міждисциплінарних зв'язків та інтеграції теоретичних знань і практичних умінь студентів в навчальному процесі та під час  практик; аналізу результатів методичної роботи членів циклової комісії.

Циклова комісія здійснює  інформаційно-просвітницьку роботу, науково-методичне забезпечення викладання дисциплін, надання методичної допомоги молодим викладачам та необхідних консультацій.
  крицький

Крицький Володимир Васильович - голова комісії, викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
 зотьєва

Зотьєва Галина Олексіївна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Техніка і технологія видобутку нафти і газу
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Збір і підготовка нафти, газу і води
 шпак

Шпак Олександр Миколайович - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Електрообладнання об’єктів газової і нафтової промисловості
  • Електрообладнання промислів
  • Електропривід та електропостачання об’єктів буріння та видобутку нафти і газу
  • Електротехніка з основами електроніки
  • Бурове електрообладнання
 зотова

Зотова Олена Миколаївна -  спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Економіка і організація виробництва
  • Економіка і організація геологорозвідувальних робіт
 коваленко

Коваленко Валерій Іванович - викладач першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація лінійної частини магістральних трубопроводів
  • Проектування об’єктів газової і нафтової промисловості
  • Вступ до спеціальності
 маркін

Маркін Антон Тарасович - спеціаліст

Викладає дисципліни:

  • Нафтопромислові машини і механізми
 жабський

Жабський Сергій Миколайович - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація об’єктів зберігання та розподілу газу і нафтопродуктів
  • Експлуатація компресорних станцій
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
 дяченко 

Дяченко Юлія Григорівна - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Капітальний ремонт свердловин
  • Буріння нафтових і газових свердловин та бурові розчини
 осінній

Осінній Віталій Віталійович - спеціаліст

Викладає дисципліни:
  • Трубопровідна арматура магістральних нафтогазопроводів
  • Експлуатація об’єктів зберігання та розподілу газу і нафтопродуктів
  • Практикум з комп'ютерного діловодства
  • Нафтоперекачувальні станції
  • Основи автоматизації об’єктів нафтової та газової
  • Експлуатація газових мереж середнього на низького тиску
  • Гідравлічні машини та компресори
 кітура

Кітура Оксана Вікторівна - спеціаліст

Викладає дисципліни:
  • Економіка та організація виробництва
  • Економіка, організація та планування виробництв
  • Економіка, планування та організація діяльності підприємства
 шкіль

Шкіль Світлана Олександрівна - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:
  • Основи охорони праці
  • Охорона праці в галузі
  • Основи екології
  • Основи охорони праці та промислова екологія
Joomla Plugins
mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube