Monday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Кожного дня у світі з’являються нові професії, які вимагають креативного підходу до справи та нових знань у різних галузях. Та є професії, які незмінні протягом багатьох років і постійно потребують кваліфікованих фахівців. Однією з таких є спеціальність «Гірництво», освітньо-професійна програма «Буріння свердловин». Технікам із буріння під силу керувати проходкою свердловин всіх видів у різних напрямках, монтажем і демонтажем бурового  обладнання, управляти складними технологічними процесами, кріпленням  свердловини та успішно досягати проєктної глибини. Нині робоче місце буровика -  це потужний комп'ютер, чутливі маніпулятори та інтелектуальна праця.

Уже 55 років технікум, а зараз коледж готує фахівців насамперед для нафтогазової галузі та промисловості Полтавщини і робить свій внесок у становлення енергонезалежності нашої країни. За цей час утворилась ціла школа полтавських буровиків, відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Сьогодні підприємства нафтогазової галузі, такі як ТОВ «Везерфорд Україна», ТОВ НТП «Бурова техніка», ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна», Полтавська філія «УГВ-Серсвіс», ТОВ «Геосинтез інженірінг», Полтавське, Хрестищенське та Шебелинське ВБР АТ «Укргазвидобування» зацікавлені у фахівцях,  які мають професійні знання в галузі техніки й технологій буріння.

зображення viber 2022 07 01 11 41 05 754

Вивчення дисциплін професійного спрямування, проходження різних видів практик і науково-дослідна робота в коледжі якраз і формують фахівця, який відповідає найвищим вимогам сучасного ринку праці. Вдале поєднання теорії та практики під час навчання дає змогу студентам набути всі необхідні професійні компетентності та практичні навички, опанувати сучасні технології та робити перші впевнені кроки на шляху до омріяної професії. Так, студенти випускних курсів мають змогу успішно поєднувати навчання та професійну діяльність, працюючи на провідних підприємствах галузі.

Нам – 55, і ми пишаємося своєю історією. На сьогодні коледж - це заклад фахової передвищої освіти, що має ґрунтовну навчально-матеріальну базу та згуртовану команду професіоналів. У співпраці з провідними нафтогазовими  компаніями колектив коледжу розробляє та впроваджує в життя основні курси та програми, важливі для нафтогазової промисловості. Це дозволяє набувати професійних навичок, необхідних для успішного працевлаштування студентів.

зображення viber 2022 07 01 11 41 06 522

Інноваційний підхід, стратегічне партнерство та досвідчені працівники є основою підготовки майбутніх фахівців. Якщо Ви любите розв'язання складних завдань, шукаєте цікаву роботу та прагнете до фінансової незалежності – вам однозначно варто подумати про кар’єру в бурінні та вступити до коледжу на навчання за освітньо-професійною програмою «Буріння свердловин».

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube