Monday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Підготовка геологів у технікумі (зараз – Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка») почалася ще  далекого 1967 року.

Геологія – це широкий комплекс наук, які займаються пошуками корисних копалин і дослідженням будови земної кори. Геолог – це не просто професія, це можливість проникнути в загадки природи, доторкнутися до ще незвіданого.

Під час навчання студенти-геологи вивчають цілий комплекс наук, серед яких геофізика, мінералогія, структурна геологія та геологічне картування, геодезія, щоб в майбутньому мати змогу досліджувати надра Землі та її поверхні.  

1   2 3 

 

Геологія – наука, яку неможливо вивчати лише за підручниками. Потрібно на власні очі побачити залягання гірських порід, навчитися визначати їх склад та будову, орієнтуватися на місцевості та картувати виходи порід на поверхню. Такі навички студенти коледжу набувають під час геологічних практик, які лишають незабутні враження та теплі спогади про роки навчання в коледжі.  

 4  5

Коледж пишається цілою плеядою своїх випускників-геологів – шанованими  фахівцями галузі. Серед них – першовідкривачі родовищ вуглеводнів, керівники провідних нафтогазових підприємств України та експерти Державної комісії України по запасах корисних копалин.

Зараз наші випускники – це молоді, освічені, впевнені в собі професіонали, які добре пам'ятають, що першим кроком до професійного зростання стало навчання в  Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за освітньо-професійною програмою «Розвідування нафтових і газових родовищ». Приєднуйтеся до студентської родини коледжу!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube