Monday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Кожен із нас опиняється перед вибором: яке майбутнє обрати? Як знайти саме той фах, який стане твоїм на все життя? Лише від нас залежить правильність вибору роботи, де ми будемо найефективніше розвиватися та застосовувати на практиці знання, які дарують людині добробут та свободу.

Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» допоможе вам в освоєнні престижної спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології». Підготовка фахівців за освітньо-професійною програмою «Експлуатація нафтових і газових свердловин» здійснюється з 1999 року, і ми вже маємо ким пишатися. Наші випускники – знані та шановані спеціалісти, які працюють у провідних компаніях галузі не лише в Україні, а й за кордоном.

1  2   3

Після завершення навчання в коледжі, а за освітньо-професійною програмою «Експлуатація нафтових і газових свердловин» можна навчатися  як після дев’ятого, так і після одинадцятого класів, висококваліфіковані фахівці здійснюють роботи, пов’язані з видобутком нафти й газу, беруть участь у розробленні заходів щодо підвищення нафтовіддачі пластів, депарафінізації свердловин, інтенсифікації припливу вуглеводнів, комплексній підготовці вуглеводневої продукції. А завдяки впровадженню нових технологій та застосуванню сучасного програмного забезпечення видобутку нафти й газу робота в галузі знайдеться і для дівчат, які вже давно довели, що суто «чоловічих» професій не існує.

4  5  6 

Запрошуємо молодь приєднатися до студентської родини коледжу! Навчаючись за освітньо-професійною програмою «Експлуатація нафтових і газових свердловин», ви отримаєте міцні знання та ґрунтовну практичну підготовку у видобутку вуглеводневої продукції. Приєднуйтеся до кращих!

Створімо історію успіху нафтогазовидобувної галузі України разом!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube