Saturday the 4th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Підготовка фахівців за освітньо-професійною програмою «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ» у коледжі здійснюється з 2006 року, і за цей час спеціальність набула широкої популярності.

На сьогодні Україна має досить розвинену газотранспортну систему, яка забезпечує природним газом українських споживачів.  Безперебійна робота насосів і компресорів, обладнання для розподілу і подачі газу споживачам, навіть заправка автомобілів на АЗС – усе це майбутні робочі місця для випускників Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

1   2 3 

Наші дипломовані спеціалісти успішно працюють в управліннях магістральних газопроводів, на компресорних станціях, у підземних сховищах газу, на нафтоперекачувальних станціях, складах нафти і нафтопродуктів, на  нафтобазах, у системі газопостачання населених пунктів.

Обравши для подальшого навчання наш коледж, ви не пожалкуєте, адже робота в нафтогазовій галузі престижна і високооплачувана.

 4 5   6

Приєднуйтеся до нашої дружної студентської родини! Крокуймо разом до енергонезалежності України!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube