Tuesday the 6th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Сьогодні, 21 липня, святкує ювілей Оксана Олексіївна Тацій, досвідчена викладачка геологічних дисциплін, яка навчила любити свою професію не одно покоління геологів-нафтовиків, і, за справедливим визнанням колег та випускників, Людина з великої букви!

Як складалася доля нашої іменинниці? Після закінчення однієї з київських шкіл перед юною Оксаною постало питання: яку професію обрати? Звичайно, коли батько відомий архітектор, то майбутнє вирішено. Так вважали батьки. Але не Оксана, адже вже тоді знала – лише геологія, овіяна романтикою та бажанням нових відкриттів.

Мрії допомагають людині долати будь-які перешкоди. Вступ в один з найбільш престижних столичних геологічних інститутів через подолання величезного конкурсу, кропітке навчання, навчальні та виробничі практики у різних куточках світу. Усе це ще більше переконало Оксану у правильності вибору майбутньої професії.

Після закінчення інституту з коханим чоловіком та донькою вона поїхала працювати до Киргизії. Чому саме туди? Який геолог не мріє про гори? А у Киргизії гори одні з найвищих і найгарніших у світі. Можете уявити, що працюєте з породами, які утворилися десятки й сотні мільйонів років тому!

Та доля вже тоді вела Оксану Олексіївну до головної справи її життя – педагогічної діяльності, де вдало поєдналася й любов до геології, й любов до роботи з молоддю.

З 1 вересня 1981 року ювілярка починає працювати у тоді ще технікумі, і набутий у геологічних експедиціях досвід став у нагоді при викладанні  таких надскладних дисциплін, як мінералогія, петрографія, структурна та історична геологія.

І ось уже понад 40 років у різних куточках України і поза її межами випускники нашого закладу освіти з теплотою згадують заняття, на яких Оксана Олексіївна щедро ділиться своїм неоціненним досвідом. І сказати «Я не зрозумів» після її занять не було можливості,  бо вона розкаже ще раз, і ще раз, і ще, - і вивчити напам’ять доведеться все одно! І яруси (не лише кам’яновугільної системи, а й всієї крейди), і час підняття та опускання платформ та формування герцинід (чи то аледонід), і кількість осей в октододекаедрі вищої сингонії. Що вже говорити про знання мінералів та гірських порід!

Саме тому при зустрічі з Оксаною Олексіївною кожен випускник, який працює в галузі, упевнено може сказати, що вчитися було цікаво, а потім і працювати, маючи таку базу знань і потужну підготовку, – неважко.

1  2  3

Усю свою любов до геології і, зокрема, до мінералів та гірських порід, Оксана Олексіївна вклала у вдосконалення й збагачення геологічного музею коледжу, який набув сучасного вигляду саме за її активної діяльності. Майже усі студенти-хлопці знали, що з геологозйомчої практики вони обов’язково привезуть цінний вантаж – нові зразки для колекцій музею!

У вільний час Оксана Олексіївна страшенно любить подорожувати, як Україною, так і за її межами. Зовсім недивно від неї почути «Як же хочу кудись поїхати!» Для неї не існує ні кордонів, ні мовної проблеми, ні втоми – є лише бажання нового!

За сумлінну працю Оксана Олексіївна Тацій відзначена високими державними нагородами Міністерства освіти і науки України, Держкомгеології України, зокрема, медаллю Лучицького В.І. та пам’ятним знаком Лутугіна Л.І., має звання "Почесний розвідник надр".

Обраному життєвому шляху Оксани Олексіївни пасують слова великої українки Ліни Костенко «Я вибрала Долю собі сама…»

4  5   6

Щиро вітаємо відповідальну, сильну, наполегливу, вимогливу, цілеспрямовану, працьовиту, енергійну, принципову і завжди стильну Оксану Олексіївну Тацій із Днем народження! Бажаємо наснаги для здійснення величезної купи планів та творчих задумів, нових цікавих подорожей, яскравих емоцій і мирного неба!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube