Saturday the 4th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Літо 2022 року – ЮВІЛЕЙНЕ! Уже 55 років технікум-коледж випускає  висококваліфікованих спеціалістів. Цей рік є особливо визначним і для викладачів, що готують фахівців у сфері документознавства – вони відзначають 20 річницю від випуску перших молодших спеціалістів за освітньо-професійною програмою «Інформаційно-комунікаційна діяльність та документознавство».

Протягом цих років, які промайнули наче одна мить, спеціальність зазнала трансформацій, постійно модернізується і сьогодні складається з комплексу навчальних дисциплін, вивчення яких є передумовою кар’єрного зростання наших випускників.

Протягом навчання у коледжі студенти вивчають такі цікаві і важливі дисципліни як документознавство, інформаційне забезпечення управління, системи управління базами даних, іноземні мови, набувають практичних навичок оформлення електронного документообігу. І найголовніше – набувають досвіду роботи, такого необхідного у сучасному діловому світі: проведення ділових бесід, конференцій, прийомів, ділових зустрічей.

1  2  3 

Наші випускники працюють в органах державної влади, в кадрових агенціях, у закладах освіти, у структурах різних форм власності. Дехто пов’язав своє життя з науковою та викладацькою діяльністю в університетах і академіях.

Якщо ви бачите себе як людину, яка вміє і ретельно працювати з документами, і вільно комунікувати з оточенням, запрошуємо до Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на навчання за освітньо-професійною програмою «Інформаційно-комунікаційна діяльність та документознавство».

4

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube