Tuesday the 6th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів

За сучасних умов паливно-енергетичний комплекс значною мірою забезпечує функціонування всіх галузей економіки України. Саме від стану справ у паливно-енергетичному комплексі залежить розвиток промисловості, сільського господарства, сфери послуг, комунального господарства і, врешті-решт, рівень енергетичної безпеку України.

На об’єктах і підрозділах нафтогазового комплексу працюють тисячі фахівців які займаються питаннями розвідувального та експлуатаційного буріння, видобутку, підготовки, переробки, транспорту, зберігання і розподілу нафти і газу.

Надійне функціонування нафтогазового комплексу неможливе без якісного кадрового забезпечення та вимагає високої кваліфікації працівників, зайнятих на всіх етапах технологічного процесу на шляху продукції із земних надр до споживача.

Вирішення поставлених перед галуззю завдань забезпечується надійною та безвідмовною роботою різноманітного технологічного устаткування, що перебуває на озброєнні нафтогазових підприємств. Навчитися забезпечувати таку надійну роботу — основне завдання студентів “Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів”, які здобувають кваліфікацію техніка-механіка.

Експлуатація, обслуговування, ремонт і монтаж обладнання – завдання техніків-механіків з експлуатації та ремонту нафтогазового устаткування, без знань та умінь яких найсучасніше та найефективніше устаткування не зможе забезпечити технологічний процес. Без участі техніка-механіка зупиниться долото, не зможе працювати насос, не потече трубопроводами до споживачів нафта і газ. Складність експлуатації бурового та нафтогазопромислового устаткування полягає у значній віддаленості об’єктів буріння та видобутку від промислових центрів та виробничих баз, у роботі обладнання при несприятливих природно-кліматичних умовах, під відкритим небом та, не рідко, під граничним навантаженням, специфіці роботи обладнання, яке повинно забезпечувати безперервний виробничий процес.

Підготовка фахівців з "Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів" здійснюється в Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі (тепер у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка") з 1972 року. За цей час було підготовлено близько двох тисяч висококваліфікованих фахівців, які сьогодні працюють у найбільших компаніях нафтогазового сектору України, країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Під час навчання в коледжі студенти цієї освітньої програми отримують ґрунтовні теоретичні знання та практичну підготовку з обраної професії, які будуть використані у майбутній трудовій діяльності. Інженерний калькулятор та креслярська дошка, гайковий ключ та комп’ютер, мережа Internet та технічна література – ось далеко не повний перелік знарядь, якими користуються студенти-механіки.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані фахівці, які радо діляться зі студентами своїми знаннями та досвідом.

У майбутній професійній діяльності технік-механік може реалізувати себе в вишкомонтажній та буровій бригаді, на нафтогазовидобувному промислі, в цеху з капітального ремонту свердловин та в будь-якій іншій галузі, де використовуються механізми та інша техніка, яка потребує догляду та обслуговування.

Значна частина випускників не зупиняються на досягнутому і продовжують здобувати вищу освіту на пільгових умовах у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

IMG 000180

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube