Monday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Joomla шаблоны бесплатно http://www.joomla3x.ru

Спорт

Для проведення навчальної, спортивно-масової та оздоровчої роботи коледж має:

  • тренажерна зала з необхідним обладнанням;
  • столи для настільного тенісу;
  • спортивна зала, розташований в головному корпусі коледжу. Має необхідний інвентар для проведення змагань зі спортивних ігор;
  • критий стрілецький тир для стрільби з пневматичної гвинтівки.

У коледжі на належному рівні проводиться спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота.

Збірні команди коледжу беруть участь в міських та обласних спартакіадах серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В міських спартакіадах спортивний клуб коледжу постійно займає призові місця.

Працюють спортивні секції, які включають в себе:

  • тренування;
  • проведення змагань, турнірів, дружніх зустрічей;
  • організацію туристичних походів.

Фізкультурно-оздоровчі заходи проводяться на достатньо високому рівні. Змагання серед навчальних груп з настільного тенісу, баскетболу, волейболу, міні-футболу, легкої атлетики традиційно проводяться протягом року згідно з графіком. До оздоровчих заходів віднесено: «Веселі старти», «День здоров’я», «Козацькі забави» та інші.

Настільний теніс – вид спорту, спортивна гра, основана на перекиданні спеціального м’ячика ракетками через ігровий стіл із сіткою за визначеними правилами.

Баскетбол – спортивна командна гра з м’ячем, який закидають руками у кільце із сіткою, закріплене на висоті 10 футів (3 метри 5 сантиметрів) над майданчиком.

Баскетбол – одна з найпопулярніших спортивних ігор у нашій країні. Для неї характерні різні рухи: ходьба, біг, зупинки, повороти, стрибки, ловля, кидки та ведіння м’яча, що здійснюються в єдиноборстві з суперником. Такі різні рухи сприяють покращенню обміну речовин, діяльності всіх систем організму, формують координацію.

Волейбол – вид спорту, командна спортивна гра, у процесі якої дві команди змагаються на спеціальному майданчику, розділеному сіткою, намагаючись направити м’яч у бік суперника таким чином, щоб він приземлився на майданчику суперника.

Волейбол – неконтактний, комбінаційний вид спорту, де кожний гравець має своє місце на майданчику: нападаючий, захисник, розводящий. Важливі такі якості спортсменів, як витримка, сміливість, рішучість, координація, фізична сила (для ефективного проведення атакуючих  ударів).

Міні-футбол за правилами гри нагадує футбол, хоча існують деякі відмінності. Це командна спортивна гра в залі, у якій беруть участь дві команди з 5 гравців, один з яких воротар. Дозволяється необмежена кількість замін. У даній грі використовується менший за розмірами м’ячик, з меншим відскоком, ніж звичайний футбольний м’яч.

Правила створюють акцент на імпровізації, креативності та техніці, а також контролі м’яча та передачах в обмеженому просторі.

Секція відкрита з метою військово-патріотичного виховання молоді, підвищення рівня фізичної підготовки молоді та підготовки спортсменів вищих розрядів.

Дочірні категорії

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube