Saturday the 4th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

 

Геологія - наука про Землю, про її походження, історію розвитку, закономірності розміщення корисних копалин. Геологія є комплексною наукою і складається з багатьох галузей. Наш коледж готує фахівців з геології та розвідування нафтових і газових родовищ. Викладачі геологічних дисциплін формують у студентів професійні компетентності та готують фахівців  подальшої успішної роботи на геологічних і нафтогазовидобувних підприємствах.
 prodajko

Думенко Анна Анатоліївна –голова комісії, спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Загальна та нафтогазопромислова геологія
  • Геохімія
  • Нафтогазопромислова геологія
  • Загальна геологія
  • Геоморфологія
  • Геологозйомча практика
 tacij

Тацій Оксана Олексіївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Мінералогія з основами кристалографії
  • Структурна геологія та геологічне картування
  • Петрографія
  • Літологія
  • Історична геологія з основами палеонтології
  • Регіональна геологія та корисні копалини України
  • Практика по вивченню геологічних процесів
 
  мінченко  

Мінченко Віта Вікторівна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліну:

  • Основи менеджменту та маркетингу
  • Громадянська освіта 

 

 sakova  

Сакова Тетяна Федорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Геофізика
  • Пошуки і розвідка нафтових і газових родовищ
  • Інтерпретація результатів промислової геофізики
  • Освоєння та дослідження нафтових і газових свердловин
  • Геологія нафти і газу
  • Навчальна фахова практика 
  • Загальна та нафтогазопромислова геологія
  • Гідрогеологія
 novikova

Новікова Лариса Олександрівна – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Безпека життєдіяльності
  • Технології
 агейчева

Агейчева Олександра Олександрівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Дипломне проєктування
   
 
пшичкіна

Пшичкіна Наталія Георгіївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Економіка та організація виробництва
  • Економічні теорії
  

 

 деркунська

Деркунська Жанна Вікторівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Промивка свердловин
  • Буріння свердловин
  • Вступ до спеціальності
 шкіль

Шкіль Світлана Олександрівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни: 

  • Охорона праці
  • Основи екології
 

 

 

Циклова комісія займається вирішенням питань практичної спрямованості процесу викладання дисциплін; забезпечення міждисциплінарних зв'язків та інтеграції теоретичних знань і практичних умінь студентів в освітньому процесі та під час  практик; аналізу результатів методичної роботи членів циклової комісії.

Циклова комісія здійснює інформаційно-просвітницьку роботу та науково-методичне забезпечення викладання дисциплін. 
 жабський

Жабський Сергій Миколайович - голова комісії, викладач першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація об’єктів зберігання та розподілу газу і нафтопродуктів
  • Експлуатація компресорних станцій
  • Експлуатація газових мереж середнього та низького тиску
  • Експлуатація лінійної частини магістральних трубопроводів
  • Машини і обладнання для видоботку нафти і газу
  • Нафтоперекачувальні станції
  • Проєктування об'єктів газової і нафтової промисловості
 shumska

Шумська Любов Петрівна – кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

 

Викладає дисципліни:

  • Дипломне проєктування
  • Прийом звітів з практик
  • Німецька мова (ЗПС)

 Список наукових і навчально-методичних праць

   
  kuzmenko

Кузьменко Сергій Миколайович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічне обслуговування, ремонт і монтаж бурового і нафтопромислового устаткування
  • Двигуни внутрішнього згорання
  • Вступ до спеціальності
  badula

Бадула Іван Іванович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Машини та обладнання для буріння свердловин
  • Розрахунки, конструювання та основи проектування машин та обладнання
  virsta  

Вирста Ярослав Ярославович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технологія підземного ремонту свердловин
  • Машини та обладнання для буріння свердловин
  • Машини та обладнання для видобутку нафти і газу
  • Навчальна фахова практика
 шпак

Шпак Олександр Миколайович - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи автоматизації буріння свердловин
  • Основи автоматизації об’єктів нафтової і газової промисловості
  • Електротехніка з основами електроніки
  • Фізика
  • Основи термодинаміки і теплотехніки
 шубін

Шубін Петро Федорович - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Охорона праці
  • Електротехніка з основами едектроніки
Діяльність циклової комісії спрямована на формування професійних компетентностей майбутніх фахівців нафтогазового комплексу, на індивідуалізацію освітнього процесу та удосконалення самостійної роботи студентів, на застосування інноваційних технологій під час вивчення дисциплін, а також на підвищення фахової компетентності викладачів засобами самоосвіти і методичної роботи.
  дяченко

Дяченко Юлія Григорівна - голова комісії, викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Буріння нафтових і газових  свердловин та бурові розчини
  • Закінчування свердловин
  • Навчальна фахова практика
 зотьєва

Зотьєва Галина Олексіївна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Техніка і технологія видобутку нафти і газу
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Буріння свердловин, видобуток, збір та підготовка нафти і газу
  крицький

Крицький Володимир Васильович - викладач вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Вступ до спеціальності
  • Навчальна фахова практика
  • Ознайомча практика
  • Дипломне проєктування
 kitura

Кітура Оксана Вікторівна - викладач другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Економіка та організація виробництва
  magamedov  

Магамедов Магамед Семедулаевич - викладач першої категорії

Викладає дисципліни: 
  • Машини та обладнання для видобутку нафти і газу
  • Освоєння нафтових і газових свердловин
  • Закінчування свердловин
  • Ознайомча практика
  • Навчальна фахова практика
  • Дипломне проєктування
  firsunina  

Фірсуніна Людмила Василівна - викладач другої категорії

Викладає дисципліни: 
  • Збір і підготовка нафти, газу та води
  • Машини і обладнання для видобутку нафти і газу

zotova 

 

Зотова Олена Миколаївна -  спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Економіка і організація виробництва
  • Вступ до спеціалності
  • Дипломне проєктування

 

 mikitenko

Микитенко Галина Василівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Web-програмування
  • Практика з Web-програмування
  • Комп'ютерна графіка
  • Системи керування базами даних
  • Основи програмної інженерії
  • Вступ до спеціальності
  • Інформаційні системи і мережі
  • Інструментальні засоби візуального програмування
Сидорина

Сидорина Ольга Григорівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Інформатика 
  • Комп'ютерна техніка та програмування
  • Бази даних
  • Практика з прикладного програмування
  • Основи програмування та алгоритмічні мови
 gumenuk

Гуменюк Галина Фаргатівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Вступ до спеціальності
  • Архівна справа
  • Організація електронних документопотоків
  • Професійна комунікація та діловий етикет  
  • Організаційна техніка
  • Практика з організаційної техніки
  • Практика з документаційного забезпечення інформаціних процесів
 Зотов Денис

Зотов Денис Ігорович - кандидат мистецтвознавства, викладач

Викладає дисципліни:

  • Маркетинг інформаційних продуктів та послуг
  • Документаційно-інформаційний менеджмент
  • Документознавство
  • Мистецтво
  • Вступ до спеціальності
  • Стандартизація та уніфікація документообігу 
 Павлович  

Павлович Любов Валеріївна - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізика і астрономія
  • Фізика
  • Алгоритми та структури даних
 Воронянський  

Воронянський Володимир Станіславович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

    • Захист України
    • Операційні системи
    • Практика з адміністрування операційних систем
 garashko

Гарашко Сергій Михайлович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

    • Інформатика

 

Основними напрямами діяльності комісії є:

  • впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього процесу;
  • розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом використання інноваційних методів навчання;
  • індивідуалізація навчальної діяльності з урахуванням здібностей та психологічних особливостей студентів;
  • підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.

kuzmenkoOV 

Кузьменко Ольга Володимирівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська література
  • Українська мова (за професійним спрямуванням) та редагування службових документів
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)

 

 golinkoNA  

Голінько Неля Андріївна -   спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

    • Німецька мова
    • Німецька мова (за професійним спрямуванням)
    • Зарубіжна література

 

 кочерженко.jpg  

Кочерженко Ольга Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська література
  • Українська мова
  • Бібліотечна справа
   
 pochtakovaIV  

Почтакова Ірина Володимирівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)
 marchenkoVD

Марченко Валерій Данилович - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Українська література
  • Українська мова
 mironenkoVM

Мироненко Валентина Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Культурологія
  • Зарубіжна література
  • Мистецтво
 filipovichVJ

 

Філіппович Вікторія Юріївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Всесвітня історія
  • Історія України
 maskoTG

 

Рєзнікова Тетяна Георгіївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська література
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
 hramovaLM

 

Храмова Людмила Михайлівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Основи філософських знань
  • Громадянська освіта
 изображение viber 2022 09 22 22 30 01 188

 

Руденко Софія Іванівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)
 kovalenkoSI

Коваленко Світлана Василівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи правознавства
  • Історія України
  • Всевітня історія 
 hlivecka  

Хлівецька Уляна Петрівна - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)

 

 

 Головна мета викладачів комісії - сформувати у студентів математичні компетентності та навички їх застосування у практичній діяльності.

КРЕДО:

“…жодна інша наука не навчає так ясно розуміти гармонію природи, як математика…”

kiz
 
 

Кізь Людмила Василівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Математика
  • Вища математика
  • Математичний аналіз
  • Чисельні методи
 yablunovska

Яблуновська Інна Іванівна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Хімія
  • Біологія і екологія
 thenkova

Тенькова Зоя Юріївна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Географія
  • Історія України
  • Всесвітня історія
 IMG 8465

Куриченко Людмила Василівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

  • Біологія і екологія
 Руденко

Руденко Зіна Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Фізика і астрономія
  • Фізика (електрика)
  • Фізика
  • Математичні методи дослідження операцій
 Ревуцька

Ревуцька Наталія Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Математика
  • Вища математика
  • Лінійна алгебра та аналітична геометрія
  • Дискретна математика 
  • Теорія ймовірностей та математична статистика 
 Малофеєва

Малофеєва Олеся Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

  • Вища математика
 marchenko

Марченко Олена Валеріївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Математика
  • Вища математика
  • Економічні теорії
  • Громадянська освіта
 Андрушкевич

Андрушкевич Валентина Олександрівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліну:

  • Хімія
   
   
 0 12 29 10 45 08

Березкіна Олена Олександрівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 зображення vib 31 13

Кошель Віктор Миколайович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 нездійминога  

Кравченко Ірина Анатоліївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура

 

 badulaML

Бадула Марина Леонідівна – голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Інженерна та комп’ютерна графіка
  • Технічна механіка (КП)
vovchenko
 

Вовченко Володимир Петрович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Слюсарна практика
  • Слюсарно-механічна практика
  • Обробка металів різанням
volynec
 

Волинець Валентина Михайлівна – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Технічна механіка(КП)
  • Матеріалознавство
 voroncova

Воронцова Ірина Валеріївна – кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Фізика
  • Технології
  • Інженерна та комп’ютерна графіка
  • Основи геодезії
  • Геодизична практика
   


 
 
 Торяник

Торяник Анна Володимирівна – спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Основи стандартизації
  • Основи термодинаміки і теплотехніки

 

Joomla Plugins
mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube