Tuesday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

book

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум заснований 1967 року за наказом Міністерства геології УРСР з метою підготовки спеціалістів середньої ланки для геологорозвідувальних підприємств Міністерства геології СРСР та інших міністерств нафтогазового комплексу.

1967-1970 рр.

belajУ перші роки після створення невеликий колектив працював під керівництвом директора Белая Дмитра Олексійовича (1967-1971).

Навчання здійснювалося за спеціальностями «Геологія та розвідка нафтових та газових родовищ» (технік-геолог) та «Буріння нафтових і газових свердловин» (технік-нафтовик). 1969 року була відкрита нова спеціальність – «Нафтопромислова хімія» для підготовки техніків-хіміків. З 1971 року – «Обладнання нафтових і газових промислів» для підготовки техніків-механіків.

До вводу в експлуатацію сучасного навчально-лабораторного корпусу технікум тимчасово розміщувався у приміщенні Полтавського електротехнічного технікуму та Полтавського технікуму з підготовки керівних кадрів для колгоспів та радгоспів, а пізніше – Українського державного геологорозвідувального інституту (УкрДГРІ).

1970 року відбулася закладка навчального корпусу ПНГрТ по вулиці Раднаркомівській, 2а (зараз – вул. Грушевського).

Викладачі та студенти технікуму на суботниках активно допомагають на будівництві.

1971-1980 рр.

У ці роки ряди викладачів технікуму суттєво поповнилися за рахунок досвідчених представників виробництв нафтогазового комплекту та молодих спеціалістів.

Колектив працює під керівництвом директора Доценка В. П. (1971-1988).docenko

1971 року відбувся перший випуск молодих спеціалістів. У лютому – техніків-геологів, у липні – техніків-нафтовиків. Перші 109 випускників отримали дипломи і направлення на роботу до геологорозвідувальних підприємств СРСР – у Західний Сибір, Комі АРСР, Казахстан, Крим, Карпати та на Полтавщину.

1971 року розпочинається навчання за спеціальністю «Обладнання нафтових і газових промислів» для підготовки техніків-механіків.

У 1972-1973 навчальному році в технікумі було відкрито заочне відділення з набором на три спеціальності: «Буріння нафтових і газових свердловин», «Обладнання нафтових и газових промислів» та «Планування на підприємствах нафтової і газової промисловості».

1973 року і на денному відділенні розпочинається набір на спеціальність «Планування на підприємствах нафтової і газової промисловості».

1974 року навчальний корпус ПНГрТ був зданий в експлуатацію. Колектив технікуму отримав більше 50 аудиторій та лабораторій, актову та спортивну зали, бібліотеку. 1975 року було відкрито геологічний музей, в якому проводилися заняття з мінералогії та петрографії. 1975 року студентський гуртожиток прийняв перших мешканців.

1981-1990 рр.

Розвивається матеріально-технічна база технікуму. 1981 року зданий в експлуатацію другий корпус студентського гуртожитку.

Відкривається нова спеціальність "Ремонт та технічне обслуговування автомобілів" для підготовки техніків-автомобілістів.

Успішно проходять і трудові будні: студенти разом із викладачами працюють на полях Полтавщини.

Багато уваги приділяється організації дозвілля студентів. Започатковується традиція щорічного проведення Дня здоров’я. У ці роки в технікумі існували два вокальні ансамблі, які брали участь у конкурсах патріотичних та молодіжних пісень міста.

1991-2000 рр.

kituraПерші роки незалежності України були для технікуму непростими. Але колективу вдалося здолати всі труднощі, зберегти матеріальну базу і контингент студентів.

Колектив технікуму працює під керівництвом директора Кітури Є. М. (1988- 2002).

Розвивається матеріально-технічна база технікуму. 1996 року були відкриті спеціальні приміщення для слюсарної майстерні. За рахунок перебудови деяких внутрішніх приміщень навчального корпусу збільшується кількість аудиторій.

Відкривається перший комп’ютерний клас. Удосконалюється організація дозвілля студентів, проводяться конкурси художньої самодіяльності. 1994 року відбувається перша гра «Клубу веселих і кмітливих», яка стала традиційною.

2001-2010 рр.

gerasimenkoПерше десятиліття нового ХХІ сторіччя відкрило нову сторінку в історії технікуму. Молодь знову, як і в далекі 60-ті, зацікавилися геологічною та нафтогазовою галузями. І, відповідно, технікум ще більше став користуватися попитом серед абітурієнтів. З’явилися три нові спеціальності: «Діловодство», «Експлуатація нафтових та газових свердловин», «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ».

Викладацький колектив поповнився молодими фахівцями, а також досвідченими представниками виробництва.lukjanez1

2006 року після реконструкції відкрився геологічний музей.

Відбулися позитивні зміни в організації дозвілля викладачів та студентів: створено студентський клуб, де всі бажаючі могли розвивати свої мистецькі таланти, проводяться екскурсії визначними місцями рідного краю, побудовано футбольний майданчик зі штучним покриттям, спортивні кімнати в навчальному корпусі та гуртожитку. Активно працює орган студентського самоврядування – студентська рада.

З 2002 по 2007 роки технікум працює під керівництвом директора Герасименка В. А.. З 2007 року, на протязі 9 років, очолює ПНГрТ Лук’янець В. Д.

2011-2016 рр.

Колектив навчального закладу продовжує поповнюватися досвідченими кадрами. ПНГрТ упевнено утримує лідерські позиції на ринку освітніх послуг. Випускники технікуму користуються попитом серед роботодавців.

2012 року технікум став відокремленим структурним підрозділом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, відкривши цим нову сторінку нашої історії. Отже, технікум продовжує розвиватися. 50 років діяльності – це тільки поштовх до подальшого процвітання славетного навчального закладу.

У березні 2016 року ПНГрТ ПолтНТУ був реорганізований у Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube