Tuesday the 1st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Перед кожною родиною свого часу постає дуже хвилююче питання: яку професію обрати старшокласнику після закінчення школи? Для більшості проблема вибору майбутнього фаху є однією з найбільш складних. Юнакам і дівчатам необхідна допомога дорослих, але допомога розумна.

У рамках загальноміських заходів з професійної орієнтації молоді та популяризації закладів освіти міста Полтави Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував щорічну традиційну виставку-презентацію "Освіта".

Уже стало традицією проведення зустрічі у форматі філософської кав’ярні з нагоди Міжнародного дня філософії та підготовки до відзначення ювілейної дати з дня народження Григорія Сковороди. Цьогоріч  захід присвячений 90-річчю Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", який є осередком наукової діяльності Полтавщини.  

Колектив Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» щиро вітає директора Шумську Любов Петрівну з перемогою у щорічному конкурсі «Жінки української енергетики-2020» у номінації «Освітянка».

main comment1

Любов Петрівна − керівник, який завжди підтримує політику гендерної рівності, є прикладом для викладачок та студенток коледжу у самореалізації, прагненні до професійного та особистісного вдосконалення.
Бажаємо Любові Петрівні переконливих здобутків, нових перемог і звершень, невичерпної енергії та натхненного пошуку в реалізації стратегічних завдань української енергетики!

За матеріалами Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

 

Любі студенти!

Адміністрація та викладацький склад коледжу вітає вас зі святом, з Днем Студента!

зображення viber 2020 11 16 11 34 32

Сучасність вимагає використовувати нові інноваційні методи та технології навчання студентів у закладах вищої освіти, які дозволять майбутнім фахівцям бути більш конкурентоспроможними на ринку праці. Тому викладачі коледжу Наталія Самсоненко та Ольга Сидорина взяли участь у VІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції "Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи"

Пряма трансляція V Київської конференції Ньюфолк НКЦ 2020 

Live broadcast of the V Kyiv Conference of the Newfolk NCC 2020

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле, це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. 9 листопада країна святкує День української писемности та мови, цього дня також ушановується пам'ять Преподобного Нестора Літописця – автора «Повісті минулих літ». З цієї нагоди за участі студентів та викладачів коледжу відбувся святковий захід, який підготували й провели Кузьменко О.В. та Рєзнікова Т.Г.

Слайд1

Математика посідає особливе місце у системі знань людства, вона є інструментом для пізнання навколишнього світу, розкриває його закони.

З метою посилення уваги до формування математичної компетентності у здобувачів освіти Указом Президента 2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні.

Традиційно у жовтні цикловою комісією природничо-математичних дисциплін проводиться місячник знань, заходи якого цьогоріч було присвячено знаменній події – відзначенню 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

1Студенти третього курсу спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (гр Д-3-1)та спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології" (гр Т-3-1) разом зі своїми кураторами Сидориною О.Г. та Павлович Л.В. провели виховний предметний захід "Година коду Minecraft. Штучний інтелект робить добрі справи" у форматі ZOOM конференції.

Мета заходу представити складну науку Інформатику та довести, що вивчати її легко. А також, краще зрозуміти як використовувати штучний інтелект для збору даних про лісові пожежі, навчитися програмувати рішення, які включатимуть послідовності події,  цикли та умовні команди.

C8FBE567 7981 4EB7 8775 F465BC6DD97D

Запрошуємо на підготовчі курси учнів 9-х класів

10 жовтня розпочинають роботу підготовчі курси з української мова та математики за програмами вступних випробувань і підготовки слухачів до вступу на навчання у Полтавський коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Термін навчання: жовтень-березень.

Заняття на підготовчих курсах проводитимуться один раз на два тижні у суботу, відповідно до розкладу занять, з 10:00 до 16:00 години.

По завершенню навчання слухачі отримують сертифікат, який дає право майбутнім абітурієнтам, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси, отримання додаткових балів до загального рейтингу при вступі до коледжу.

Навчання проводяться за адресою: 36021, м. Полтава, вул. Михайла Грушевського, 2-А.
Зарахування на підготовчі курси здійснюється без складання вступних випробувань за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.
Вартість навчання – 1500 грн за весь курс.

Для зарахування слухачі подають:
- заяву встановленого зразка на ім’я директора коледжу;
- копію ID-картки або свідоцтва про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта);
- квитанцію про оплату вартості навчання на підготовчих курсах.

Інформація за телефоном: 638-176

ОГОЛОШЕННЯ Підготовчі курси page 0001

вариант3

ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОГАЗОВОЇ ГАЛУЗІ, СЕРЕД ЯКИХ ЧИМАЛО ВИПУСКНИКІВ НАШОГО КОЛЕДЖУ!
ПИШАЄМОСЯ ВАМИ, БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ І ЗВЕРШЕНЬ, СТАБІЛЬНОСТІ Й ПРОЦВІТАННЯ, МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, НАСНАГИ, ОПТИМІЗМУ ТА ДОБРОБУТУ!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів