Tuesday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

22 грудня в приміщенні бібліотеки відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу на кращу ялинкову іграшку або новорічну прикрасу, виготовлену своїми руками.

До участі у конкурсі було презентовано понад 30 виробів. Роботи учасників можна вважати витворами мистецтва "хенд-мейд". Усі вони вражають своєю вишуканістю та оригінальністю.

7 грудня у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проведено літературно-мистецький захід «Світло нескореної душі» з нагоди 90-річчя з дня народження письменника, перекладача, педагога Григора Тютюнника.

4 листопада розпочала роботу група №2 слухачів підготовчих курсів для учнів 9-х класів з метою надання освітньої допомоги вступникам щодо вдосконалення знань та умінь з української мови та математики.
Підготовчі курси є важливою ланкою між школою та коледжем. Майбутні студенти починають підготовку до вступу на навчання ще будучи школярами. Саме підготовчі курси допомагають успішно скласти найважливіші для майбутнього студента іспити – вступні випробування, результати яких є вирішальним чинником при вступі до коледжу.

Презентація1

Викладачі коледжу Софія Руденко та Олена Марченко взяли участь у мережевій зустрічі для представників організацій, що реалізують міжнародні проєкти в рамках молодіжних програм країн ЄС за підтримки Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine та поділилися власними кейсами успішної співпраці з іноземними волонтерами в громаді на Х Форумі розвитку громадянського суспільства в Україні. В рамках форуму було презентовано можливості Програми ЕРАЗМУС + Молодь та Європейський корпус солідарності, висвітлено імплементацію молодіжних тренінгів в Полтавському фаховому коледжі нафти і газу разом та за підтримки Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Щиро вітаємо директора Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидата технічних наук Любов Шумську з обранням академіком Української нафтогазової академії!

Бажаємо плідної праці, успіхів у реалізації планів та нових здобутків і перемог у вирішенні наукових проблем нафтогазової галузі України!

За інформацією медіа-центру Полтавської політехніки

изображение viber 2021 12 01 15 47 51 793

Уже стало доброю традицією четвертий рік поспіль проводити у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» філософсько-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню філософії та життєвому й творчому шляху українського філософа, поета і педагога Григорія Сковороди.

23 листопада відбулася чергова цікава зустріч у форматі філософської кав’ярні з теми «Неспійманий світом: уроки життя Григорія Сковороди», організаторами якої стали викладачі циклової комісії гуманітарної підготовки Людмила Храмова та Світлана Коваленко.
І хоча захід проводився в дистанційному форматі, але не менш змістовним і теплим було спілкування студентів і викладачів коледжів, учнів та вчителів шкіл міста Полтави.

Щосуботи в коледжі проходять підготовчі курси з української мови та математики для учнів 9-х класів.

Шановне студентство! Вітаємо зі святом, з Міжнародним днем студента! Зичимо молоді щасливої долі! Бажаємо навчатися із задоволенням, завжди прагнути до успіху та перемог, знаходити час на дружбу та кохання! Нехай ваше життя буде яскравим, бурхливим та феєричним! Невгамовний студенте, живи на повну!

https://youtu.be/uADi6G4Aylw

Із сумом повідомляємо, що 11 листопада 2021 року відійшла у вічність Лоза Зінаїда.

IMG 7889

Колектив Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Лози Зінаїди Іванівни.

Зінаїда Іванівна була завідувачкою бібліотеки коледжу понад 45 років. Передавала свої знання студентам і мудро ділилася своїм життєвим досвідом із колегами. Вона завжди буде для нас прикладом безмежної відданості своїй професії. Ми назавжди запам'ятаємо її невгамовну життєву енергію, життєрадісність, високі душевні та етичні якості, розділяємо біль утрати та схиляємо голову в глибокій скорботі.
Світла пам'ять про неї збережеться у наших серцях назавжди.

10 листопада у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проведено конференцію, присвячену Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

Упродовж 24-30 жовтня в Анкарі відбувся міжнародний молодіжний тренінг за програмою Erasmus+ «Нове покоління – нові технології», присвяченого проблемам цифровізації в умовах пандемії.

dist

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В КОЛЕДЖІ НА ПЕРІОД З 03 ПО 15 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Навчальні заняття проводяться у визначений розкладом час із застосуванням технологій дистанційного навчання з використанням Системи інтерактивно-дистанційного навчання коледжу та засобів організації відеоконференцзв’язку.

    Дотримуйтеся основних протиепідемічних правил:
  • носіть захисну маску в громадських місцях,
  • витримуйте соціальну дистанцію,
  • систематично мийте та дезінфікувйте руки,
  • уникайте скупчення людей,
  • дотримуйтеся карантинних правил в громадських місцях.

Бережіть себе, своїх рідних та оточуючих!

Всім міцного здоров’я!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube