Sunday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Для того, щоб розширити й поглибити знання про Інтернет, його безпечне використання та отримати максимум користі, часу, проведеного за комп'ютерами, студенти групи Д-1-1 під керівництвом викладача Сидориної О.Г. та завідувача механічного відділення Кузьменко С.М. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет»

Головна мета конкурсу — нагадати про необхідність інформування про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті, допомогти засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

Туристичний похід манить своєю романтикою, перевіркою на міцність і, звичайно ж, неймовірними пейзажами, які відкриваються тільки тим, хто не боїться кілометрів пішого шляху, а фізичні навантаження на чистому лісовому повітрі є цілющими. 

IMG 6665Минають роки і століття, відходять у небуття цілі покоління, але генії живуть вічно. Тарас Григорович Шевченко – душа українського народу, його мудрий Вчитель і Пророк. Кожен українець пам’ятає його слово, у кожному живе його дух, кожен розуміє і любить його творчість по-своєму. Віще слово Поета береже в собі любов до рідної мови, біль за Україну, прагнення бачити її щасливою.

Однією з найважливіших проблем сучасного суспільства є тютюнопаління, особливо серед молоді. З метою запобігання цій шкідливій звичці викладачі циклової комісії Єгорова Т.І. та Пилипенко В.В. зі студентами групи ГР-ІІ-А уже вкотре провели круглий стіл “Шкідливі звички та їх наслідки” для студентів першого курсу.

555 Боже великий, єдиний, Нам Україну храни,
Волі і світу промінням ти її осіни.
Світлом науки і знання нас, дітей просвіти,
В чистій любові до краю, ти нас, Боже, зрости...
Олександр Якович Кониський, 1885 рік

Студенти групи БН-1-3 із викладачем біології і екології Кошельник Т.М. та куратором групи Перепелицею А.С. відвідали ботанічний сад Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка, де була проведена навчальна екскурсія з теми “Біорізноманіття нашої планети як наслідок еволюції”. Помилувалися краєвидами, пагорбами, схилами та яругами, які о цій порі ще буяють зеленим, жовтим і червоним листям, яскравими осінніми квітами.

16 жовтня 2018 року студенти групи НМ-1-1 із куратором Голінько Н.А. відвідали Полтавський музей важкої бомбардувальної авіації.

11 жовтня на третій парі відбулося відкрите заняття творчої педагогіки, яке провела викладач хімії, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Андрушкевич В.О.

12 жовтня завершено турнір з кульової стрільби до Дня захисника Вітчизни серед команд загальноосвітніх шкіл Шевченківського району міста Полтави. Директор коледжу Любов Шумська, голова Шевченківської районної у місті Полтава раді Дмитро Задворкін, голова циклової комісії фізичного виховання Олена Березкіна та головний суддя змагань Володимир Воронянський нагородили переможців турніру медалями, грамотами, солодощами та квитками до кінотеатру Wizoria.

У рамках місячника знань циклової комісії природничо-математичних дисциплін 9 жовтня 2018 року викладачами Малофеєвою О.М., Марченко О.В. проведено математичний квест "Подорож країною Математика" за участю студентів груп БН-І-3, Д-І-1, Т-І-1.

9 жовтня студенти групи БН-3-2 з куратором групи Кошельник Т.М. відвідали музей військових конфліктів ХХ ст.

10 жовтня в рамках місячника знань циклової комісії природничо-математичних дисциплін викладачі Руденко З.М. і Павлович Л.В. у групі ЕН-2-А організували відкриту лекцію з фізики  на тему "Фізика навколо нас". Заняття провів кандидат технічних наук, доцент кафедри фізики навчально-наукового інституту нафти і газу ПолтНТУ Петровський Олександр Миколайович.

10 жовтня до Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ завітали учні  Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка разом з учителем німецької мови Григор’євою С.О. та психологом  Пригодою І.В.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube