Friday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Екскурсія на В рамках співпраці з компанією Weatherford Ukraine, започаткованої ректором Володимиром Онищенко, студенти коледжу спеціалізації «Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів» під час проходження навчальної ознайомчої практики відвідали виробничу базу «Weatherford Ukraine».

З 12 до 21 вересня в стрілецькому тирі коледжу тривали змагання з кульової стрільби до Дня міста Полтави.

Організаторами змагання виступили:

  • профспілкова організація коледжу;
  • студентський профком;
  • студентська рада коледжу;
  • циклова комісія фізичного виховання.

Усього у змагання взяли участь 165 студентів.

Суботній ранок 15 вересня студенти групи БН-ІІ-3 із куратором Марченко О.В. провели на відкритті другого міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно "КіноДок".

14 вересня Корпусний парк у Полтаві п’ятий рік поспіль перетворився на імпровізоване містечко для дітей. При вході до нього кожна дитина віком від 2 до 15 років, яка хотіла взяти участь у заході, отримувала паспорт, короткий інструктаж про правила участі у заході, карту представлених професій та йшла "влаштовуватися на роботу".

13 вересня студенти ПКНГ та ПолтНТУ розпочали Skype-дискусії зі студентами коледжу Санта Фе, штат Флорида, США в рамках грантової програми, яка фінансується посольством Сполучених Штатів Америки "Утвердження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство".

Полтавський регіон багатий на газові та нафтові родовища. Саме тому для нафтогазової промисловості у коледжі вже більше 50 років готують висококваліфікованих фахівців.

41210477 2183044691918696 3225801257142714368 n

5-6 вересня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пройшов Міжнародний нафтогазовий форум «Сучасні технології буріння та кріплення свердловин та інтенсифікації припливу в нафтогазових покладах з пониженими пластовими тисками».

На відділенні підготовки робітничих кадрів коледжу відбувся випуск кваліфікованих робітників із професії «Помічник бурильника експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту і газ».

З метою формування у студентів громадянських якостей, почуття гордості за Україну, її історію; розвиток активної життєвої позиції, їх громадянського самовизначення, прагнення до самореалізації; усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей, почуття патріотизму, національної гідності, любові до Батьківщини у коледжі викладачами іноземних мов було проведено першу лекцію 2018-2019 навчального року на тему «Як я бачу партнерські відносини України-ЄС?»

Перший день занять у 2018-2019 навчальному році розпочався з урочистостей – традиційної Посвяти в першокурсники. Близько 300 юнаків та дівчат вирішили приєднатися до студентської родини Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ.

День знань

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube