Saturday the 20th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

На відділенні підготовки робітничих кадрів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся випуск слухачів з професій: "Помічник бурильника експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту і газ", "Помічник бурильника капітального ремонту свердловин" і "Стропальник" (професійно-технічне навчання).

17 квітня у рамках місячника знань циклової комісії геологічних дисциплін для студентів-геологів, а також усіх бажаючих було проведено відкриту науково-практичну конференцію на тему "Стан вивченості перспективних нафтогазових площ Східної України". Дана тема є однією з найважливіших на сьогодні, так як для нашої країни пріоритетними завданнями є енергонезалежність та нарощення власних запасів вуглеводнів.

18 квітня у Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ відбулась олімпіада з дисципліни "Основи стандартизації".

Бібліотека – це справжній храм людської мудрості, вікова скарбниця найвеличніших здобутків людства, один із найважливіших продуктів розвитку людської цивілізації. Її діяльність пов’язана з суспільством протягом усієї історії його існування.

Незабаром пролунає останній дзвоник,  пройдуть екзамени.

Студенти спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" поважають добрі традиції, які склалися у коледжі. Протягом кількох років, наприкінці навчання, наші дівчата запрошують до "чайного столу" провідних викладачів кафедри українознавства, культури та документознавства ПолтНТУ задля того, щоб краще дізнатися про особливості майбутнього навчання в університеті.

Останніми десятиліттями у світі спостерігається значний прогрес у сфері розвитку технологій. Якщо десять років тому професія програміста асоціювалася з роботою на персональному комп’ютері, то зараз програмувати потрібно майже все: комп’ютери, смартфони, планшети, смарт-годинники, фітнес-браслети та інші електронні пристрої. Це стало передумовою появи окремої галузі, одним із напрямів якої є діяльність спеціалістів з інформаційних технологій (скорочено – ІТ), що змінюють сучасний світ і відіграють важливу роль у прогресі людства. Фахівців, які займаються розробкою програмного забезпечення, називають програмістами, а ще програмними інженерами. Які переваги цієї професії? Вона користується попитом на ринку праці, передбачає постійне професійне вдосконалення, має значний творчий потенціал.

Чорнобильський вітер по душах мете
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде,
... Лиш пам'ять усе пам'ятає.

16 квітня для студентів експлуатаційного відділення проведена виховна година на тему "Зона відчуження: віртуальна екскурсія".

Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи, яка стала уроком всьому людству, показавши, що ядерна енергія, яка вийшла з-під контролю, не визнає кордонів. 

11 квітня з ініціативи Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості на базі Машівського ліцею Машівської селищної ради Полтавської області було проведено захід "Ярмарок професій".

11 квітня 2019 року на базі ПКНГ ПолтНТУ відбувся ІІ етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області.

З метою інтеграції навчання, як засобу формування системних знань, студенти групи Т-2-1 з викладачем хімії Єгорової Т.І. відвідали лабораторію нафтогазових технологій.

Жіноча краса здатна надихнути на нові звершення, подарувати низку приємних вражень. Її можна поставити в один рядок із словами «щастя», «любов», «добро»… Жіночу красу неможливо вмістити в якісь рамки або підігнати під певний шаблон. У кожній квітці своя чарівність, так само, як у кожній дівчині. Треба лише вміти бачити, вміти дивитися…
10 квітня 2019 року у Concert Hall “Versal” ми мали можливість переглянути справжнє свято молодості, грації і краси, в якому взяли участь найвродливіші, найпривабливіші, найчарівніші та найсміливіші дівчата Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ. Традиційний конкурс “Нафтова королева – 2019” допоміг зрозуміти, що краса – це не тільки зовнішність, а й поєднання її з ерудицією, вишуканістю, грацією, відкритістю, добротою, багатогранним внутрішнім світом.

9 квітня відбулось відкрите заняття гуртка "ПК - просто!", тема якого: "Основні тренди у веб-дизайні".

Майбутні фахівці у документознавчій сфері із зацікавленістю вивчають види і типи друкованих видань.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube