Monday the 20th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Викладачі української мови Рєзнікова Т.Г. та Кузьменко О.В. зі студентами перших-третіх курсів провели інтерактивний захід «Рідна мово, будь не тільки святом, а насущним хлібом на щодень…».

У світі налічується близько шести тисяч мов, проте майже 40 % з них можуть зникнути. Це величезна загроза для людства, адже кожна окрема мова – це унікальний витвір, геніальний прояв людини.

В умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства особливого значення набуває проблема  формування технічно й технологічно освіченої особистості, тому технологічна освіта є необхідною складовою всебічного й гармонійного розвитку молоді.

Українська мова – це державотворчий чинник, засіб збереження культурноїспадщини українського народу, генетичний код нації. Саме тому її збереженню і розвитку надається значна увага, особливо у непростий час воєнного лихоліття. Навіть в умовах воєнної агресіїв Україні проводяться мовно-літературні конкурси, адже вони єпотужною мотивацією для обдарованої молоді. 

28 січня 2023 року на базі Полтавської обласної академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся ІІІ (обласний) етап XІІІ Міжнародного мовно-літературногоконкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка. 

Із сумом повідомляємо, що 25 січня 2023 року відійшов у вічність Вячеслав Володимирович Олійник, який понад двадцять років працював у  Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені  Юрія Кондратюка».
Вячеслав Володимирович мав фах інженера-будівельника, починав свій трудовий шлях на підприємствах міста Полтави, а з 2001 року обіймав посаду заступника директора з адміністративно-господарської роботи коледжу.

Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка» отримав статус «ЗАКЛАД ОСВІТИ - УЧАСНИК ПРОГРАМИ GOOGLE FOR EDUCATION»!

У 2022-2023 навчальному році з метою розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу педагогічні працівники коледжу взяли участь у  програмі «Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти», організованій Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна на базовій тренінговій платформі Академія цифрового розвитку. 

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. 

Це свято нагадує нам, що Україна нерозділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, і ми — єдиний народ!

Символічно, в День Збройних Сил України колектив коледжу разом зі студентами, активними волонтерами ГО «Асоціація випускників Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму» та внутрішньо переміщеними особами, які проживають в гуртожитку долучилися до виготовлення окопних свічок та плетіння маскувальних сіток - таких необхідних виробів захисникам на фронт.

Вибір професії – один з найсерйозніших кроків, що має здійснити молода людина. Дуже важливо на етапі професійного самовизначення сприяти старшокласникам у виборі майбутнього фаху.

13 грудня 2022 року у Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 відбулася зустріч викладачів Полтавського фахового коледжу нафти і газу Руденко З. М. і Ревуцької Н. М. з учнями 11-х класів.

Науково-дослідницька робота студентів відіграє значну роль у підготовці майбутнього фахівця та є передумовою його професійного  становлення. Саме тому викладачі Полтавського фахового коледжу  нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» активно залучають студентську молодь до здійснення наукових досліджень. Така діяльність спонукає студентів до самостійного творчого мислення, формує навички роботи з різноманітними джерелами та вміння вирішувати питання, які вимагають нестандартного прийняття рішень.

ФОТО 1

П’ятий рік поспіль у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» напередодні Міжнародного Дня філософії проводяться  зустрічі у філософській кав’ярні, присвячені українському просвітителю, гуманісту, філософу, поету, музиканту, педагогу Григорію Савичу Сковороді, 300-літній ювілей якого відзначається у 2022 році на державному рівні. Дата ювілею відомого українця увійшла до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО 2022 року.

Колектив коледжу відзначили Грамотою Національного банку України за активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня», підтримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий внесок у наближення Перемоги.

З 24 лютого 2022 року українські бійці мужньо захищають наші землі від військової агресії рф. Завдання кожного із нас – продовжувати працювати, боротися на своїх фронтах та підсилювати нашу армію.

В день відзначення Дня Гідності та Свободи серед студентської молоді та наукової еліти області визначили стипендіатів премії імені Героя Небесної сотні Ігоря Сердюка. Почесну відзнаку у номінації «Студенти закладів вищої освіти» отримав студент бурового відділення групи БН-3-2 Богдан ГОЛУБ; у номінації «Молоді вчені закладів вищої освіти та наукових установ» нагородили викладачку історії та географії Зою ТЕНЬКОВУ.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube