Saturday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Виступи українських спортсменів-плавців на Паралімпійських іграх у Токіо вкотре неабияк вразили світову спільноту. Надзвичайно приємно зазначити, що серед призерів Паралімпіади – студент Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

16 – 17 вересня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся VIII Міжнародний галузевий форум «Видобуток. Капітальний ремонт свердловин. Інтенсифікація», присвячений актуальним проблемам використання сучасних технологій видобутку вуглеводнів та ремонту свердловин, цифрових рішень, нових підходів до надрокористування.

Незважаючи на погодні умови, дощ і вітер, дружна команда нашого коледжу взяла участь у обласному фестивалі професій «Профіленд».
Були представлені усі спеціальності, за якими коледж здійснює підготовку:

Колектив Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» щиро вітає директора Любов ШУМСЬКУ з отриманням почесної нагороди від Громадської організації «Спілка геологів» – медалі «За заслуги» ІІ ступеня!
Пишаємося високою відзнакою та бажаємо Любові Петрівні натхнення і наснаги, успіхів у реалізації креативних ідей, нових здобутків та перемог!

 ВІТАННЯ зображення viber 2021 09 17 11 19 30 816 

Привітання з Днем працівників нафтової газової і нафтопереробної промисловості

Шановні колеги, партнери, друзі!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Ми вітаємо усіх, хто пов’язав своє життя з видобутком, обробкою і постачанням нафти та газу. Працівники галузі, серед яких немало і наших випускників, щоденно виявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, виконуючи свої професійні обов’язки.
А Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» - один з провідниих галузевих закладів освіти, стоїть на варті підготовки майбутніх фахівців нафтогазової промисловості - усебічно розвинених, перспективних, творчих особистостей, здатних швидко інтегруватися у виробничу сферу.
З нагоди свята зичимо усім нових трудових звершень, професійних здобутків в ім’я України. Щастя, миру, добра і достатку у родинах!

В останній день серпня 2021 року в Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з нагоди щорічного свята першокурсників відбулася яскрава урочиста подія – Посвята у студенти-2021.
Цього року наша дружна коледжанська родина збільшилась на 280 першокурсників, які, сподіваємося, не лише збагатять здобутки попередніх поколінь, але й прославлять добре ім’я Коледжу.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ 2021

Колектив Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вітає з Днем Незалежності України!
Упродовж 30 років наша держава долає чимало викликів. Але ми неодмінно вийдемо переможцями з усіх випробувань!
Нехай серця сповнюються любов’ю до рідної землі, гордістю за нашу державу, а самовіддана праця, непохитна віра й прагнення до єдності примножують її здобутки, стають надійним підґрунтям для процвітання, слави і перемог України!

ПРАПОР 2021

Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вітає всіх з Днем Державного Прапора України!
Державний Прапор – символ національної честі й гідності, єдності народу, втілення віковічного прагнення до створення високорозвиненої незалежної держави, з яким українці утверджують свої права і свободи.
Нехай завжди майорить над Україною її надійний оберіг – стяг нашої сили духу, незламності й любові до рідної землі!

Посвята

Вітаємо вас з вступом до  Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»!

Зовсім скоро, 1 вересня, для вас настане новий життєвий етап, сповнений цікавих зустрічей та нових знайомств, дивовижних відкриттів і досягнень!

Повірте, що вас чекають яскраві і незабутні студентські роки! Будемо раді вітати вас у нашій дружній коледжанській родині, сподіваємося, що вона посяде особливе місце у вашому серці! Адже саме для вас ми змінюємося та розвиваємося, опановуємо все нове та креативне! Щоб кожен з гордістю міг говорити: "Я - студент Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"!

ЦЕ усе 9

До зустрічі у коледжі!

Хто невдало склав ЗНО, все одно має шанс здобути вищу освіту і не втрачати час та гроші. Шлях до здобуття вищої освіти можна розпочати у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», вступивши на навчання до Полтавського фахового коледжу нафти і газу, який діє в структурі університету.

Ось і прийшов той знаменний день, коли випускники стали дипломованими фахівцями! 29 червня в коледжі відбулися урочистості присвячені випуску 210 молодших спеціалістів.

IMG 2169 IMG 2226

Випускний – це завжди дуже хвилююча подія, до якої готуються заздалегідь. Випускний – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків.

Випускний – головний іспит як в коледжі, так і у кожного студента. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя ніколи не забуваються.

Нещодавно студенти спеціальності 184 «Гірництво» розпочали звітувати про рівень свого професійного становлення під час публічного захисту дипломних проєктів, що є логічним завершенням їхньої освітньої діяльності.

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj