Wednesday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Попереду літні канікули!  Чимало юнаків та дівчат в  Україні, як і в усьому світі, прагнуть не тільки відпочити у літній час, а й заробити власні кошти. Неповнолітні працюють в різноманітних фірмах, на підприємствах, в сфері послуг.

Всеукраїнське творче об’єднання оголосило результати українознавчої гри "Соняшник" - 2019. Цьогоріч у ній взяли участь 78 студентів I-II курсів нашого коледжу.

У Корпусному саду 1 червня до "Дня захисту дітей" відбулось загальноміське родинне свято "Щаслива дитина - квітуча країна".

До програми свята виконавчим комітетом Полтавської міської ради було включено:

  • профорієнтаційний квест,
  • майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва,
  • робота аніматорів та ростових ляльок,
  • проведення конкурсу малюнку на асфальті,
  • виступи кращих колективів міського Будинку культури.

30-31 травня у Львівському Будинку вчених пройшла VI Міжнародна конференція Ньюфолк НКЦ. Протягом двох днів провідні українські та іноземні компанії розглянули питання розвитку газонафтової галузі України, висвітлили нові технології геофізичних досліджень, бурового сервісу та скерованого буріння.

28 травня група БН-1-3 разом з куратором Перепелицею А. С. відвідали музей локальних військових конфліктів ХХ ст.

В коледжі не проводяться традиційні Дні відкритих дверей, тому що для наших потенційних студентів – ЗАВЖДИ відкриті двері!

Працівники Приймальної комісії радо зустрінуть вас щодня з 08:00 до 17:00, крім вихідних.

Розвиток техніки характеризується створенням нових технічних систем, призначених для полегшення людської праці й забезпечення виконання технологічних процесів. Важливе значення в сучасному етапі розвитку нафтогазової промисловості є питання творчого пошуку, дослідницьких навичок та творче розв’язання практичних задач та уміння використовувати все те нове, що з’являється в науці і техніці.

У рамках співпраці з ПолтНТУ та з метою закріплення теоретичних знань, набутих під час проходження практики для отримання робітничої професіі, студенти  групи БН-3-1 відвідали лабораторії бурового обладнання та лабораторії нафтогазових технологій. Екскурсії були проведені старшим викладачем кафедри нафтогазової інженерії та технологій Сизоненко А. В. та зав. лабораторії нафтогазових технологій Кужим О. І.

Після проходження навчальної практики 26 студентів групи Т-ІІІ-І спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» успішно склали кваліфікаційний іспит та отримали робітничу професію «Слюсар з ремонту технологічних установок».

20 травня завершили свою роботу підготовчі курси для абітурієнтів 2019 року.
По закінченню навчання для слухачів був проведений письмовий контроль знань з конкурсних предметів, по яким вони отримають додаткові бали до загального рейтингу (від 0 до 4 балів) при вступі на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка згідно з Додатком 5 Правил прийому до ПКНГ ПолтНТУ в 2019 році.

60299958 600915000317979 2337197331331416064 nБезпечне та здорове майбутнє праці! Саме під таким гаслом проходив цього року Всесвітній день охорони праці. В зв’язку з цим і в коледжі був проведений відкритий  спеціалізований захід для студентів третього курсу спеціалізацій «Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів» та «Експлуатація нафтових і газових свердловин» спеціальності "Нафтогазова інженерія та технологія", що нині проходять практику по набуттю робітничої професії. Захід відбувся за участі першого  заступника начальника управління Держпраці у Полтавській області Масленка Олександра Івановича, інженера з охорони праці ПКНГ ПолтНТУ Шубіна Петра Федоровича, голови циклової комісії механічних дисциплін та керівника практики Носа Сергія Миколайовича.

Ми живемо у світі, де знання постійно оновлюються, де щодня ми стикаємося з робочою ситуацією, з якою раніше ніколи не стикалися, де професійні функції все більше узагальнюються в межах однієї професії…

Про формат Наукових пікніків досить просто здогадатись із назви. Пікніки, тому що вони проходять на свіжому повітрі. Ідея у тому, що наука навколо нас.

Саме тому 17 травня у ПолтНТУ відбувся особливий захід – “Науковий пікнік“ в якому взяли участь також викладачі та студенти ПКНГ ПолтНТУ.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube