Thursday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

вариант3

ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОГАЗОВОЇ ГАЛУЗІ, СЕРЕД ЯКИХ ЧИМАЛО ВИПУСКНИКІВ НАШОГО КОЛЕДЖУ!
ПИШАЄМОСЯ ВАМИ, БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ І ЗВЕРШЕНЬ, СТАБІЛЬНОСТІ Й ПРОЦВІТАННЯ, МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, НАСНАГИ, ОПТИМІЗМУ ТА ДОБРОБУТУ!

Уже традиційно в переддень професійного свята працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відбувся VІ Міжнародний галузевий форум "Видобуток. Інтенсифікація. Капітальний ремонт свердловин", організаторами якого є Інженірінговий Центр Полтава, НУ "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", Полтавська обласна державна адміністрація та Спілка буровиків України. Головними партнерами заходу стали провідні газонафтовидобувні та сервісні компанії України: ТОВ "НТП "Бурова техніка", ТОВ "Укрнафтагазсервіс", тренінг-центр Wellsite Digital, АТ "Укргазвидобування", СЗАТ "NOV Fidmash", ДТЕК Нафтогаз, Weatherford Ukraine. Окрему підтримку захід отримав від голови ПДА Олега Синєгубова та народного депутата України Андрія Бобляха.

8 вересня в коледжі відбувся виховний захід присвячений видатному геологу Каменському В.П. до професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України у форматі відеоконференції ZOOM.

Людина завжди опинялася перед вибором поведінки і способу життя, але сьогодні, в умовах вільної пропаганди тютюну, алкоголю, поширення ВІЛ/СНІД та наркоманії, цей вибір часто робиться не на користь здоров'ю.

Тому 8 вересня студенти коледжу зустрілися на тренінгу "Здоров'я сучасної молоді: важливий шлях від знань до відповідальності" за методом "рівний-рівному", який провів керівник Молодіжного центру "Lighthouse" БО "Світло надії" / CO "Light of Hope" Віктор Шилов. Присутні обговорили основні концепції освіти "рівний-рівному" щодо здорового способу життя серед молоді України.

Новий навчальний рік в ПКНГ Національного університету імені Юрія Кондратюка розпочато… 1 вересня 2020 року є дуже незвичним для студентів і викладачів, адже вперше коледж проводить навчання з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря України на період карантину.

1v

Visual Dnya NezalezhnostiПрийміть щирі вітання з нагоди головного свята нашої держави – Дня незалежності України!

В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі. Цей день передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Тож нехай це свято буде могутнім стимулом для натхненої, щоденної праці заради злагоди нашого народу, реалізації його потенціалу, а ваші добрі справи примножать славу рідного краю!

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу.

Зі святом!

maxresdefaultПрапор є одним з найважливіших символів, який об’єднує всіх громадян України, пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
Любіть свою Україну! Пишайтесь її символами!

З 13 серпня розпочинається Вступна кампанія-2020 для випускників на базі 11-ти класів для здобуття освітньо-професійного ступеню "фаховий молодший бакалавр".

Не поталанило при здачі ЗНО? Не вистачає балів для вступу до університету? Не засмучуйтесь, у 2020 році ви маєте шанс вступити до коледжу для здобуття фахової передвищої освіти за престижними спеціальностями нафтогазової галузі, в тому числі і за державним замовленням!

Випускники 11-тих класів мають можливість вступати за результатами ЗНО чи за вступними іспитами за власним вибором.

Шановний абітурієнте! Ми чекаємо саме на тебе – розумного, креативного, допитливого та амбіційного.

Загал3

В умовах адаптивного карантину із дотриманням усіх засобів безпеки з 30 червня 2020 року розпочала роботу Приймальна комісія Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка.

Чекаємо наших майбутніх студентів й бажаємо їм зробити правильний вибір професії!

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, кар’єрного злету, щасливої долі!
У добру путь, молоді спеціалісти!

З 15 по 25 червня в умовах адаптивного карантину відбувся захист дипломних проєктів для студентів спеціальності 184 «Гірництво», спеціалізації «Буріння свердловин» денної та заочної форм навчання. Враховуючи епідеміологічну ситуацію, захист проходив із суворим дотриманням усіх заходів безпеки.

Основний Закон держави закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.

КОНСТИТУЦІЯ

Зі святом вас!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів