Thursday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

До 100-річчя заснування Академії наук України 23 травня 2018 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося засідання студентського столу «МАЛОВІДОМІ СТОРІНКИ УКРАЇНСЬКОЇ НАУКИ»

Викладачами гуманітарних дисциплін Храмовою Л.М., Коваленко С.В., Філіппович В.Ю. для студентів експлуатаційного відділення проведено захід у форматі усного історичного журналу, присвячений Дню героїв, борців за волю і свободу України.

21 травня 2018 року студенти механічного відділення коледжу разом із викладачем матеріалознавства Волинець В.М. відвідали навчально-виробничу лабораторію технології машинобудування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Завідувач лабораторії Хоружий Едуард Юрійович ознайомив студентів з основним обладнанням.

Під час проходження практики на здобуття робітничої професії студенти групи Т-3-1 разом із керівником Жабським С. М. та викладачем охорони праці Шкіль С. О. відвідали Машівський цех з видобутку нафти, газу та конденсату, ознайомившись з обладнанням установки комплексної підготовки газу та дожимної компресорної станції. Відвідування виробничих об'єктів є одним з найкращих способів для закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання.

Викладачі коледжу Зотова О.М., Фірсуніна Л,В., Мінченко В.В., Почтакова І.В., Храмова Л.М. здійснили виїзд з метою зустрічі зі школярами Дніпропетровської області для надання їм інформації про навчання в ПКНГ ПолтНТУ.

Після участі в яскравому фестивалі "Дні науки" в ПолтНТУ студенти групи БН-2-2 із викладачем основ екології, куратором групи Кошельник Т.М. відвідали кафедру прикладної екології та природокористування ПолтНТУ, де відбулося надзвичайно цікаве заняття.

Народне прислів’я стверджує: «Без верби і калини нема України». До сказаного слід додати: «І без вишивки». Вишиваний рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами – оберегами краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові. Українська вишивка –  це «молитва без слів», а сама вишиванка – це  оберіг  людини.

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка стартував яскравий фестиваль “Дні науки”. Саме з цієї нагоди у виші відбувся особливий захід – “Науковий пікнік ПолтНТУ“. Цей захід розрахований на широку аудиторію випускників шкіл, студентів та всіх, хто прагне вдосконалюватися і отримувати нові, сучасні знання. Мета – ознайомити майбутніх абітурієнтів міста й області з ринком української та європейської освіти.

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Уперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Для громадян України це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (його святкують також у країнах-кандидатах – Македонії, Туреччині).

Проект «Рятуючи життя» - це тренінг для освітян із надання першої домедичної допомоги, який організовує Полтавський осередок ГО «Українська академія лідерства». Метою проекту є забезпечення учасників необхідними знаннями та практичними навичками для порятунку життя при зупиненні дихання чи серця.
6 травня опановували такі знання й викладачі охорони праці та безпеки життєдіяльності - Шкіль С. О. та Новікова Л. О.

"ДТЕК Нафтогаз" – найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія, що займається розвідкою та видобуванням вуглеводнів і робить вагомий внесок у досягнення енергонезалежності України.

Компанія активно підтримує розвиток вітчизняної нафтогазової освіти. Генеральний директор компанії Ігор Щуров і директор з видобутку та переробки вуглеводнів Олексій Раптанов є членами Наглядової ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. У 2016 році у ПолтНТУ за підтримки "ДТЕК Нафтогаз" було відкрито сучасну науково-виробничу лабораторію нафтогазових технологій, де проходять заняття не лише для студентів університету, а й коледжу. Співпраця компанії та ПолтНТУ є багатовекторною і допомагає покращити рівень практичної підготовки студентів та загальну якість підготовки випускників. Враховуючи, що коледж діє в структурі університету і є важливою ланкою реалізації системи ступеневої освіти, ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко ініціював поширення співпраці з «ДТЕК Нафтогаз» і на коледж.

7 травня викладачем загальнотехнічних дисциплін Климком Ю.А. була організована щорічна олімпіада з дисципліни “Основи стандартизації”. До проведення олімпіади були залучені викладачі Волинець В.М. і Хоменко В.І.

В Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу відбулася ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку нафти і газу – 2018», яка об’єднала своєю проблематикою відомих вітчизняних та іноземних науковців. У ній взяли активну участь і завідувачі відділень коледжу Зотова О.М., Кузьменко С.М. та викладачі спеціальних дисциплін Дяченко Ю.Г., Нос С.М.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube