Monday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

У рамках співпраці з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка викладач хімії Єгорова Т.І. із студентами групи ГР-ІІ-А відвідали лабораторію нафтогазових технологій.

Полтавська область займає лідерські позиції у загальному обсязі нафтогазовидобутку в Україні.

Епіграф: електрика – ось ті крила,
які несуть людство в чудовий світ
безмежних можливостей.
Нікола Тесла

Студенти групи НМ-1-2, ІС-1-1 ПКНГ разом з викладачами Руденко З.М. і Павлович Л.В. відвідали неординарне і змістовне заняття: "Цікава фізика".

Теплими жовтневими днями у коледжі проходять змагання з волейболу.

Студентки бурового, механічного та експлуатаційного відділень брали активну участь у цих змаганнях.

Ніхто не здолає твій дух і свободу
Козацькому роду тримать булаву,
Міцній, Україно, для щастя народу
Для вірних нащадків на славу живу!

Як вже стало доброю традицією у коледжі для студентів проводиться  національно-патріотичний захід з нагоди державного свята  Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. У кожного він свій – голосливий і різнобарвний у великому місті, чи спокійний і сердечний у маленькому селі. Але є те, що об’єднує в цей день усю викладацьку родину – радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.

Напередодні, студенти-механіки в ході проходження практики з вивчення технологічних процесів і устаткування традиційно відвідали компанію «Weatherford Ukraine». Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Особливо приємно було зустріти під час екскурсії випускників Полтавського коледжу нафти і газу та Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Борисенко Віталія, Пузиря Дениса, Вербового Кирила, Кісіля Олексія, Ісакія Михайла, адже чимало працівників компанії «Weatherford Ukraine» – це саме наші випускники, що краще за будь-які слова свідчить про високий рівень підготовки випускників коледжу та ПолтНТУ.

14 вересня викладачі коледжу Юлія Вербова, Наталія Галаган, Олена Березкіна та Олександра Агейчева підвищили свою професійну майстерність на перфомансі освітніх майстер-класів «Освітній десант» у м. Вінниця. «Навчання та викладання у ЗВО: зміни неминучі» – основний меседж заходу.

8 вересня 2019 року відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

За вже сформованими традиціями в коледжі, ми приєднуємось до щирих привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цією нелегкою працею.

 Новий 2019 – 2020 навчальний рік студенти-першокурсники ПКНГ ПолтНТУ розпочали в актовій залі коледжу, де відбулося спілкування з викладачами біології і екології Кошельник Т.М. – головою ЦК природничо-математичних дисциплін та Пилипенко В.В. – кандидатом біохімічних наук, на екологічну тематику.

1 вересня 2019 року в Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ відбулося свято першокурсника.
На подвір’ї коледжу зібралися усміхнені і радісні студенти, батьки, викладачі.

З 1 липня в Україні стартувала вступна кампанія 2019. Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ гостинно відчинив двері своїм майбутнім студентам – розумним, серйозним, цілеспрямованим та професійно орієнтованим.

25-26 червня голова циклової комісії гуманітарних дисциплін Руденко І.М. та викладач англійської мови Руденко С.І. взяли участь у конференції "Впровадження загальнолюдських цінностей через освіту та культуру", яка відбулася у м. Тбілісі, Грузія.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube