Saturday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

З 1 липня в Україні стартувала вступна кампанія 2019. Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ гостинно відчинив двері своїм майбутнім студентам – розумним, серйозним, цілеспрямованим та професійно орієнтованим.

25-26 червня голова циклової комісії гуманітарних дисциплін Руденко І.М. та викладач англійської мови Руденко С.І. взяли участь у конференції "Впровадження загальнолюдських цінностей через освіту та культуру", яка відбулася у м. Тбілісі, Грузія.

26 червня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста.

Захист відбувся! Саме цими довгоочікуваними словами 24 червня завершився заключний етап дипломного проектування випускників-механіків 2019 року.

Попереду літні канікули!  Чимало юнаків та дівчат в  Україні, як і в усьому світі, прагнуть не тільки відпочити у літній час, а й заробити власні кошти. Неповнолітні працюють в різноманітних фірмах, на підприємствах, в сфері послуг.

Всеукраїнське творче об’єднання оголосило результати українознавчої гри "Соняшник" - 2019. Цьогоріч у ній взяли участь 78 студентів I-II курсів нашого коледжу.

У Корпусному саду 1 червня до "Дня захисту дітей" відбулось загальноміське родинне свято "Щаслива дитина - квітуча країна".

До програми свята виконавчим комітетом Полтавської міської ради було включено:

  • профорієнтаційний квест,
  • майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва,
  • робота аніматорів та ростових ляльок,
  • проведення конкурсу малюнку на асфальті,
  • виступи кращих колективів міського Будинку культури.

30-31 травня у Львівському Будинку вчених пройшла VI Міжнародна конференція Ньюфолк НКЦ. Протягом двох днів провідні українські та іноземні компанії розглянули питання розвитку газонафтової галузі України, висвітлили нові технології геофізичних досліджень, бурового сервісу та скерованого буріння.

28 травня група БН-1-3 разом з куратором Перепелицею А. С. відвідали музей локальних військових конфліктів ХХ ст.

В коледжі не проводяться традиційні Дні відкритих дверей, тому що для наших потенційних студентів – ЗАВЖДИ відкриті двері!

Працівники Приймальної комісії радо зустрінуть вас щодня з 08:00 до 17:00, крім вихідних.

Розвиток техніки характеризується створенням нових технічних систем, призначених для полегшення людської праці й забезпечення виконання технологічних процесів. Важливе значення в сучасному етапі розвитку нафтогазової промисловості є питання творчого пошуку, дослідницьких навичок та творче розв’язання практичних задач та уміння використовувати все те нове, що з’являється в науці і техніці.

У рамках співпраці з ПолтНТУ та з метою закріплення теоретичних знань, набутих під час проходження практики для отримання робітничої професіі, студенти  групи БН-3-1 відвідали лабораторії бурового обладнання та лабораторії нафтогазових технологій. Екскурсії були проведені старшим викладачем кафедри нафтогазової інженерії та технологій Сизоненко А. В. та зав. лабораторії нафтогазових технологій Кужим О. І.

Після проходження навчальної практики 26 студентів групи Т-ІІІ-І спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» успішно склали кваліфікаційний іспит та отримали робітничу професію «Слюсар з ремонту технологічних установок».

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube