Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

З метою розвитку математичних здібностей студентів, формування цікавості до навчальної дисципліни та у рамках проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 19 лютого 2019 року у коледжі відбулася олімпіада серед студентів перших курсів.

На відділенні підготовки робітничих кадрів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся випуск слухачів з професії «Помічник бурильника експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту і газ» (професійно-технічне навчання). На відділенні підготовки робітничих кадрів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся випуск слухачів з професії «Помічник бурильника експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту і газ» (професійно-технічне навчання).

З метою впровадження нових форм роботи з обдарованою молоддю та розвитку творчих здібностей студентів 20 лютого 2019 року в коледжі відбулася IX Всеукраїнська гра з англійської мови "PUZZLE-2019". 

1465409241 080616 1

19 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови серед студентів перших курсів відбувся конкурс знавців рідної мови у форматі гри "Я люблю Україну!"

16 лютого 2019 року на базі Полтавської гімназії "Здоров'я" № 14 відбувся ІV (всеукраїнський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

7210f67a001fce5a774209210bdd7afbd8279fba15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. За часів СРСР вони виконували інтернаціональний обов’язок у Кореї, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Анголі, на острові Куба та в багатьох інших "гарячих" точках.

… Найкращими хай будуть на землі…
Три звучних слова: Я тебе кохаю!

Кохання… Це, мабуть, дивні почуття. Кожна людина пізнає любов по-своєму, по-особливому. Це почуття відкривається для нас завжди по-різному. Хтось любить нестримно, віддаючи всього себе, хтось безнадійно; для когось любов – сенс життя, а для когось – спосіб, звичка. Але всі ми, безсумнівно, любимо когось або щось в цьому житті. Люди, закохавшись, стають кращими, добрішими, вони готові обійняти цілий світ.

12 лютого на базі Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулась регіональна нарада-семінар керівників закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації щодо обговорення узгодженого проекту Закону України "Про фахову передвищу освіту".

6 лютого в стрілецькому тирі коледжу проходили змагання з кульової стрільби

Організаторами змагання виступили:

  • циклова комісія фізичного виховання;
  • студентська рада коледжу.

Всього у змагання прийняли участь 8 команд студентів першого курсу.

2 лютого в нашому коледжі розпочалися підготовчі курси з української мови та математики для учнів закладів середньої освіти. Слухачів курсів щиро привітали директор коледжу Любов Петрівна Шумська, відповідальний секретар Приймальної комісії Володимир Станіславович Воронянський, викладачі: Ольга Володимирівна Кузьменко, Олена Валеріївна Марченко, Людмила Василівна Кізь та Ольга Миколаївна Кочерженко.

З метою виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів і здібностей, виховання любові до рідного слова та на виконання нормативних документів Міністерства освіти і науки України в коледжі було проведено перший етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

meleshkoСмерть завжди трагічна і несподівана. 28 січня після тяжкої хвороби перестало битися серце нашої колеги – завідувача канцелярії Валентини Валеріївни Мелешко. У ці дні особливо гостро відчуваємо, як не вистачає нам її доброго слова, щирої поради. Важко повірити, що ніколи ми вже не побачимо її усмішки.

Валентина Валеріївна близько 30 років працювала у коледжі, завжди по-діловому охайна, зібрана, максимально зосереджена, справжній професіонал. 

Полум’я болю обпікає душу від думки, що ніколи не буде її поряд із нами. Але, мабуть, особливо важко родині, яка втратила люблячу дружину, турботливу матір і бабусю.

Ми завжди будемо пам’ятати її життєрадісною, відповідальною та доброю людиною.

Світла пам’ять Валентині Валеріївні та щирі співчуття рідним і друзям.

В історії українського народу є багато важливих дат, але особливі серед них – ті доленосні події, які прокладали шлях до незалежності України. До цих подій, безперечно, належить День Соборності України. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом. То був пам'ятний день тріумфуючого спалаху єдиної думки, загальної доброї волі, бо «соборна» означає спільна, злагоджена, та, що має згоду усіх.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube