Wednesday the 15th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Шановний абітурієнте! Ми чекаємо саме на тебе – розумного, креативного, допитливого та амбіційного.

Загал3

В умовах адаптивного карантину із дотриманням усіх засобів безпеки з 30 червня 2020 року розпочала роботу Приймальна комісія Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка.

Чекаємо наших майбутніх студентів й бажаємо їм зробити правильний вибір професії!

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, кар’єрного злету, щасливої долі!
У добру путь, молоді спеціалісти!

З 15 по 25 червня в умовах адаптивного карантину відбувся захист дипломних проєктів для студентів спеціальності 184 «Гірництво», спеціалізації «Буріння свердловин» денної та заочної форм навчання. Враховуючи епідеміологічну ситуацію, захист проходив із суворим дотриманням усіх заходів безпеки.

Основний Закон держави закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.

КОНСТИТУЦІЯ

Зі святом вас!

Вітаємо Захарченко Дар’ю, студентку ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», з перемогою у ІІІ конкурсі соціального проєкту Scholarship в Україні серед студентів закладів фахової передвищої освіти з теми «Приклади використання комп’ютерних систем у різних галузях промисловості»!

2 1 3

Бажаємо завжди бути переможцем та досягати мети у кожній справі!

Уже традиційним у коледжі стало святкування Дня вишиванки. І завжди воно проходить весело, яскраво та велелюдно. Хоча цьогоріч життя внесло свої корективи – навчання в коледжі під час карантину проходить дистанційно. Та навіть залишаючись удома, викладачі і студенти з радістю долучилися до онлайн-флешмобу «Вишиванка – наш код», який організували та провели за таких незвичних умов викладачі Ольга Кузьменко і Тетяна Рєзнікова. Усім охочим було запропоновано надіслати фото в одязі, прикрашеному вишивкою. «Розфарбуй повсякденність у барви вишиванки! Зроби життя яскравішим!» – меседж сьогоднішнього дня.

КОЛАЖ

Дякуємо всім, хто долучився до святкування. Сьогодні ми вкотре довели, що попри всі негаразди завжди знайдеться те, що нас об’єднує. Адже вишиванка – це не модний бренд, це повага народних традицій, це обличчя і код нації.

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.

16 травня 2020 року в Україні відзначається День науки. У ХХІ столітті могутність держави залежить не тільки від  її економічного потенціалу, а й значною мірою від рівня наукового розвитку. Видатний американський астрофізик Карл Саган зазначав, що жодне суспільство, якщо воно хоче зберегти себе в новому ти ті, не може обійтися без науки.

14 травня у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка відбувся VІ студентський круглий стіл з міжнародною участю «Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку/State Right Society Current Problems and Development Trends», присвячений 90-річчю Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка". Захід, проведений у форматі Zoom-конференції, об’єднав 45 учасників з України та США.

6 травня для студентів першого  курсу освітньої програми «Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів» завідувачем механічного відділення Сергієм Кузьменком та головою циклової комісії механічних дисциплін Сергієм Носом  було проведено відеоконференцію «Сучасні технології та техніка для збільшення проникності привибійної зони свердловин. Колтюбінгова техніка», присвячену відзначенню 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».  

8 та 9 травня ми відзначаємо свято, у якому переплелись скорбота та гордість за наш народ. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати й виховувати дітей.
Ми свято стоятимемо на варті миру, який ціною власного життя  вибороли для нас наші герої.
Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям! Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

5555

Педагогічна рада – це надзвичайно важлива форма колективного управління закладом освіти, своєрідна творча лабораторія, діяльність якої дозволяє вирішити важливі проблеми. Дистанційне навчання вимагає нетрадиційного формату її проведення, тому 29 квітня у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулось засідання педагогічної ради у форматі відеоконференції, у якому взяли участь адміністрація, викладачі та голова студентської ради коледжу.

30 квітня у межах відзначення 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» комісією геологічних дисциплін було проведено ІІІ студентський круглий стіл «Геологія. Наука. Практика» з теми «Самоцвіти України» у форматі відеоконференції, учасниками якого стали студенти різних закладів освіти України: Національного університету імені Юрія Кондратюка, Івано-Франківського національного технічного університету та Полтавського коледжу нафти і газу. Тематика круглого столу охопила широке коло питань: від дорогоцінного каміння до декоративного, його генезис, видобуток, використання та екологічні аспекти, пов’язані з розробкою самоцвітної сировини України. Науковий захід об’єднав близько  40  учасників, серед яких – представники адміністрації, викладачі та студенти коледжу.

Під час карантину підвищується ризик розвитку депресій та пригнічених станів. Відволіктися від цих негативних моментів допомагають заняття фізичними вправами. Вони зараз, як ніколи, актуальні, тому що ми майже позбавлені постійного руху. Так, займаючись удома, ми забезпечуємо  собі і фізичне, і психологічне здоров’я. Але займатись просто вдома самому - це не дуже цікаво. Цікаво, коли є суперники, боротьба, азарт...

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube