Інженерія програмного забезпечення
Сучасний рівень та перспективи розвитку економіки України в багатьох аспектах базуються на ефективному використанні інформаційних ресурсів.
Сьогодні індустрія програмування – одна з найбільш перспективних і динамічних галузей світової та української економіки.
Висококваліфіковані фахівці зі створення й обслуговування програмного забезпечення потрібні практично в усіх галузях: державному управлінні, банківській справі, освіті, транспорті, медицині, сільському господарстві та юриспруденції.
На вітчизняному ринку праці існує значна кількість відкритих вакансій ІТ-фахівців. У середньому в Україні на кожні три вакансії припадає по два ІТ-фахівці, тобто не вистачає третини спеціалістів. Щороку потреба у висококваліфікованих програмістах, котрі здатні творчо, з науковим підходом, вирішувати виробничі питання, невпинно зростає, а професія програміста є однією з найпрестижніших і високооплачуваних.
Тому з огляду на потребу закладів і організацій різних форм власності у програмістах Полтавський коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальністю "Інженерія програмного забезпечення". Коледж має відповідну матеріально-навчальну базу та комп’ютерні лабораторії.
Підготовка ІТ-фахівців здійснюватиметься на основі базової та повної середньої освіти. Термін навчання на базі 9 класів 4 роки, на базі 11 класві - 3 роки.
Під час навчання студенти здобудуть:
- теоретичні знання з програмування і системного адміністрування інформаційних технологій;
- базові знання мов програмування;
- практичні навички використання мов та технологій програмування в ІТ- компаніях;
- уміння розробляти архітектури, модулі й компоненти програмних систем.
По завершенню навчання випускники матимуть можливість працювати в державних і приватних підприємствах та обіймати наступні посади:
- технік (сфера захисту інформації);
- технік із системного адміністрування;
- технік програміст;
- фахівець з інформаційних технологій;
- фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення;
- фахівець з розроблення комп’ютерних програм;
- фахівець із організації інформаційної безпеки.
Випускники коледжу зможуть продовжити навчання у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"