Tuesday the 6th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ

Коледж готує фахівців за спеціальністю  185 "Нафтогазова інженерія та технології" - "Експлуатація газонафтопроводів та газонафтосховищ".

Підготовка фахівців здійснюється з 2006 року з урахуванням побажань потенційних роботодавців, зокрема підприємств системи газонафтопостачання. За цей час було підготовлено і випущено близько 500 молодших спеціалістів.

Після закінчення навчання випускникам присвоюється кваліфікація техніка з підготовки та транспортування нафти і газу.

На майбутніх фахівців чекає перспективна робота у нафтогазовій галузі за здобутою спеціальністю, яка забезпечить можливість швидкого кар’єрного зростання. Вони можуть працювати:

  • на установках комплексної підготовки нафти і газу;
  • у структурних підрозділах газотранспортної системи України, газових сховищах і нафтобазах;
  • на підприємствах системи газопостачання населених пунктів і об’єктів інфраструктури;
  • автомобільних газонаповнювальних компресорних станціях, автомобільних заправних станціях.

З метою комплексної підготовки фахівців педагогічний колектив коледжу впроваджує в освітній процес інноваційні технології. Значна увага приділяється підвищенню якості практичної підготовки студентів, зокрема виробничим практикам, які студенти проходять на нафтогазових об’єктах Полтавщини та інших областей України. Крім того, студенти згідно із навчальним планом мають можливість отримати робітничу професію "Слюсар з ремонту технологічного устаткування".

З метою постійного вдосконалення змісту спеціальних дисциплін, покращення організації виробничих практик студентів, працевлаштування випускників адміністрація коледжу підтримує тісні зв’язки з провідними підприємствами галузі, зокрема, АТ "Укргазвидобування" (ГПУ "Полтавагазвидобування", ГПУ "Шебелинкагазвидобування"), АТ "Укртрансгаз" та АТ "Укртранснафта", ПАТ "Полтавагаз".

Випускники коледжу успішно працюють у структурних підрозділах АТ "Укртрансгаз": в управліннях магістральних газопроводів, на компресорних станціях, газорозподільних станціях магістральних газопроводів; підземних сховищах газу; у структурних підрозділах АТ "Укртранснафта": на нафтоперекачувальних станціях, складах нафти і нафтопродуктів, нафтобазах; у системі газопостачання населених пунктів.

Отже, ми готуємо фахівців для роботи на підприємствах з транспортування, зберігання та розподілу вуглеводневої сировини (природного газу, нафти та нафтопродуктів), які затребувані на сучасному ринку праці.

Регіон, де знаходиться коледж, характеризується наявністю значної кількості об’єктів нафтогазовидобувної та газонафтотранспортної галузі. Враховуючи сучасний стан нафтогазової промисловості, можна прогнозувати подальшу потребу у техніках з підготовки та транспортування нафти і газу.

Ми переконані, що не пожалкує той, хто обере цю професію, адже робота в нафтогазовій галузі престижна і потрібна, вона сприяє забезпеченню енергонезалежності країни.

Випускники коледжу мають змогу продовжити навчання у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

IMG 000181

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube