Monday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Експлуатація нафтових і газових свердловин

Україна має давні традиції у сфері видобутку і використання нафти і природного газу. Промисловий видобуток нафти в Україні розпочався у XVIII столітті, а українська газова промисловість бере свій початок з 1924 року.

Полтавщина є однією з найбільших нафтогазоносних територій України. Спеціальні дозволи на користування нафтогазоносними надрами Полтавської області мають 26 підприємств, з яких 19 – підприємства недержавної форми власності, у тому числі 4 – з іноземним капіталом.

У Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" вчаться добувати нафту і газ студенти освітньої програми "Експлуатація нафтових і газових свердловин". Саме техніки з видобутку нафти і газу зустрічають "чорне золото" та "блакитне паливо" на поверхні землі. Це дуже важлива і відповідальна праця, від якої, певною мірою, залежить економіка нашої держави. З видобутком нафти і газу пов'язаний комплекс робіт, який включає облаштування устя свердловин, вибір оптимального режиму експлуатації свердловин, комплексну підготовку вуглеводневої продукції, капітальний ремонт свердловин, інтенсифікацію припливу нафти і газу та багато інших процесів. Тому від кваліфікації спеціалістів, які виконують ці роботи, і буде залежати видобуток вуглеводневої продукції.

На сьогоднішній день нафтопромислові підприємства роблять акцент на підвищенні продуктивності свердловин методом проведення інтенсифікаційних робіт. Це дає змогу підвищити показники видобутку нафти й газу і створити більше робочих місць на підприємствах.

Після закінчення навчання і присвоєння кваліфікації техніка з видобутку нафти і газу випускники нашого коледжу можуть працювати на посадах:

  • технік з експлуатації та ремонту устаткування;
  • технік з підготовки та транспортування нафти і газу;
  • технік-лаборант (видобувна промисловість, металургія);
  • диспетчер газового господарства;
  • технік з підготовки виробництва;
  • технолог.

Також випускники мають змогу продовжувати навчання у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

IMG 000182

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube