Monday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

П’ятдесят років. 50. Це багато чи мало? П’ятдесят років, з вересня 1972 року, здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю "Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів" – однією із найстаріших спеціальностей технікуму та коледжу, який святкує цьогоріч 55-річний ювілей.

За цей час було підготовлено більше двох тисяч висококваліфікованих фахівців спеціальності, які сьогодні працюють серед найбільших компаній нафтогазового сектору України, країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Раціональний підбір, монтаж, експлуатація, обслуговування і ремонт обладнання – завдання техніків-механіків, без знань та умінь яких найсучасніше та найефективніше устаткування не зможе забезпечити технологічний процес. Упровадження нової, серед неї зарубіжної, техніки в буріння та видобування, вхід на ринок праці іноземних компаній та інвесторів висувають якісно нові вимоги до фахівців та персоналу.

IMG 0149  P1060714 

Механіком може стати тільки людина з добрим серцем, чіткою метою і ясним розумом, котра буде по-справжньому любити свою роботу, працювати за будь-яких погодних умов і просто неба.  Ми пишаємось, що обрали нафтогазову справу, а саме спеціальність – механік.

50 років – це шлях від Міністерства геології СРСР до сучасного освітнього закладу, який гордо несе статус компанії-партнера світових гігантів Weatherford та Shlumberger, вітчизняних компаній "Укрнафтагазсервіс" та "Укргазвидобування", НВП "Бурова техніка" та БТФ "Колтюбінг", інших флагманів галузі. Ровесники спеціальності вже ведуть онуків до школи, а ми завжди молоді. Постійно народжуються нові креативні ідеї, які негайно втілюються в життя колективом однодумців: спеціалізований кабінет бурового і нафтопромислового устаткування, оснащений великою кількістю навчальних плакатів, стендів, діючих моделей, зразків бурового і нафтопромислового обладнання; лабораторія бурового та нафтопромислового устаткування, оснащена натуральними зразками обладнання; золоті руки вихованців гуртка бурового і нафтопромислового устаткування (діти яких, до речі, вже також є студентами коледжу), які  виготовляють діючі моделі обладнання для використання в освітньому процесі.

Для наших випускників  Рисунок1 

І роботи в цьому напрямку ніколи не припиняються. І зупинятися не можна. Озираємося назад тільки щоб пригадати покоління тих, хто це створював, і скласти плани на майбутнє. Бо нІколи! Бо ми молоді! Бо ще немало треба зробити!

То хіба п'ятдесят років – це багато?!

 

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube