Thursday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

У Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відповідно до загальносвітової тенденції гуманізації освіти функціонує  психологічна служба, спрямована на забезпечення психологічної безпеки, надання психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

Психологічний супровід освітнього процесу в коледжі здійснює практичний психолог Оксана Височин, яка під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану віч-на-віч або за допомогою різноманітних засобів комунікацій (телефонний зв'язок, соціальні мережі, месенджери, відеоконференції) продовжує надавати психологічну допомогу всім, хто цього потребує. Проводяться індивідуальні та групові консультації, адже інколи з людиною варто просто поговорити, повернутися думками до мирного, звичного життя. Викладачів та студентів коледжу залучає до проведення інтерактивних занять з елементами тренінгу, просвітницьких бесід, годин спілкування, зокрема, яким чином можна підтримати молодь у кризових ситуаціях, які спричиняє війна.

 Слайд1 Слайд2 

Наразі, у часи непростих випробувань, які випали на долю українців останнім часом, практичний психолог допомагає адаптуватися до нових, воєнних умов життя, пропонуючи певний алгоритм дій для підтримки власного психічного здоров'я, адже однією з найактуальніших проблем залишається збереження психічного здоров'я всіх учасників освітнього процесу.

  • Виконуйте повсякденні справи у звичному для вас режимі.
  • Дозвольте собі проявляти емоції.
  • Використовуйте будь-який шанс для спілкування.
  • Допомагайте тим, хто цього потребує, відчуйте себе потрібними.
  • Не бійтеся планувати майбутнє.

Оксана Височин: «Наша психіка зараз перебуває в екстремальних умовах, витримуючи величезне напруження. Кожен із нас переживає часом суперечливі емоції, що цілком прогнозовано, адже у часи нестабільності та невизначеності дуже складно планувати своє життя. Але це можливо і треба зробити. Зазвичай у критичних умовах людина реагує швидко і здатна кардинально змінити свої життєві наміри. Згадайте про свої принципи, бажання, мрії. Вони допоможуть визначитися, що робити далі, в який бік рухатися. І життя налагодиться».

Психологічна підтримка одне одного у цей непростий час дуже важлива, це життєво необхідно для того, щоб зберегти фізичне та психологічне здоров’я.  Бережіть себе і своїх близьких! Віримо в Перемогу! Усе буде Україна!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube