Thursday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Виховна робота є невід’ємною складовою освітнього процесу в Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка. Війна внесла свої корективи в організацію виховної роботи в коледжі, оскільки кризові явища значною мірою впливають на стан та ефективність формування громадянина та патріота, які здатні відстояти мир і свободу рідної України на шляху до прогресу й процвітання.

Не одне покоління випускників підтвердить думку, що славна 55-річна історія існування коледжу завжди трималася на стосунках між викладачами та студентами,  побудованих на основі співдружності, співробітництва й ділового партнерства. Сьогодення ставить перед педагогами нові завдання. Їх діяльність під час воєнного стану потребує належної психолого-педагогічної підготовки. Наразі жоден студент не залишається за межами поля зору кураторів, які постійно підтримують зв’язок з усіма здобувачами освіти та з їхніми батьками, щоденно спілкуються зі студентською спільнотою. Перебування тривалий час на дистанційному навчанні змусило кураторів переформатувати виховну роботу, адже комунікують вони із поколінням, яке не уявляє себе поза межами інтернет-простору. Куратори за допомогою телефонного зв’язку, соціальних мереж  та популярних месенджерів проводять опитування серед студентів групи, що дозволяє виявити та усунути проблемні моменти, аналізувати та коригувати якість навчання певних студентів.

Позитивний вплив на студентське середовище мають години спілкування, які щотижнево, дистанційно, за умови відсутності повітряних тривог, проводяться у кожній групі за допомогою активного використання сучасних інновацій. Під час таких онлайн-зустрічей обговорюються новини в Україні та світі, молодь ділиться своїми відчуттями і переживаннями, вчиться складати «тривожну валізу», боротися з панікою, дотримуватися рекомендацій із цивільної оборони й безпеки життєдіяльності. Кожного ранку о 9 год. згадуємо про всіх загиблих і вшановуємо їх пам'ять Загальнонаціональною хвилиною мовчання.  Традиційно, 19 березня, у день народження Ліни Костенко, у фейсбуці, викладачі та студенти взяли активну участь у флешмобі, маючи можливість поділитися улюбленою цитатою Королеви української поезії.

Виховна робота

Організація виховної роботи в коледжі постійно вдосконалюється відповідно до нових вимог часу, активізуються традиційні види діяльності, відпрацьовуються нові методики. Педагогічний колектив докладає максимальних зусиль, щоб студенти коледжу стали не просто висококваліфікованими спеціалістами, а й справжніми патріотами рідної землі, якими буде пишатися вся українська спільнота. Разом ми Сила! Перемога буде за Україною!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube