Thursday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Освіта завжди є запорукою успішного розвитку  суспільства, основою для економічного, наукового й культурного зростання, забезпечення незалежності й оборонної міцності, формування позитивного іміджу країни. Роль освіти у часи непростих викликів і випробувань не нівелюється, а лише зростає. Тому  зараз набувають особливого значення процеси навчання, формування особистості громадянина, виховання у молодого покоління системи цінностей. 

Складна ситуація в країні внесла свої корективи в порядок проведення освітнього процесу в коледжі. Після вимушених канікул, відповідно до нормативних документів МОН України, з 14 березня у коледжі, як і у більшості регіонів нашої держави, відновлено освітній процес. 

ІНФОРМАЦІЯ САЙТ

Пріоритетним аспектом освітньої діяльності є забезпечення максимально можливої безпеки кожного студента й викладача, тому особлива увага приділяється суворому дотриманню учасниками освітнього процесу вимог і рекомендацій із цивільної оборони й безпеки життєдіяльності. Педагогічний колектив коледжу ефективно забезпечує реалізацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій на основі Системи інтерактивно-дистанційного навчання коледжу, засобів організації відеоконференцзв’язку. Навчальні заняття у коледжі відбуваються в синхронному та асинхронному режимахВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України та рішення педагогічної ради коледжу було переглянуто і  змінено  форму атестації  здобувачів вищої освіти у 2022 році та скореговано графік освітнього процесу.  

У непростих умовах воєнного стану особливого значення набуває щоденна комунікація між колегами, викладачами й студентами, кураторами груп та батьками, психологічна підтримка кожного учасника освітнього процесу. Спілкування відбувається за допомогою  створених у різних застосунках груп і спільнот,  телефонного зв’язку, електронної пошти, соціальних мереж  та інших доступних засобів.

Під час проведення навчальних занять за допомогою  електронних платформ (ZOOM, Google Clasroom тощо) пояснюється новий матеріал, організовується  обговорення результатів діяльності студентів. Значна увага відводиться індивідуальному підходу до студентів, пошуку оптимальних способів налагодження активного співробітництва, встановлення швидкого зворотнього зв’язку зі здобувачами освіти.

Воєнний час

У разі відсутності у студентів стабільного доступу до інтернету викладачі здійснюють спілкування в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти. З метою забезпечення освітнього процесу в асинхронному режимі здійснюється відеозапис проведених занять та створення відеолекцій, доступ до перегляду яких надається здобувачам освіти.

Для студентів, які перебувають у лавах Збройних сил України, у підрозділах територіальної оборони, займаються волонтерською діяльністю, встановлено гнучкі графіки навчання або надана можливість академічної відпустки.

Студенти інших коледжів з територій проведення активних бойових дій мають змогу долучитися до освітнього процесу у нашому коледжі шляхом участі у програмах внутрішньої академічної мобільності, зареєструвавшись за допомогою відповідної форми, розміщеної на сайті коледжу.

Безмежно дякуємо Захисникам і Захисницям України, звитяжний подвиг яких дозволяє нам навчати і навчатися з вірою В Перемогу!

 

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube