Friday the 12th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

10 листопада у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проведено конференцію, присвячену Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

Важко переоцінити значення науки в житті людства, адже саме вона є рушієм прогресу, вершинним досягненням суспільства.
Організатори заходу у форматі Zoom-конференції – Ірина Воронцова та Марина Бадула – акцентували увагу на сьогоденному стані світової та української науки, зокрема на наукових здобутках Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», який відзначає 203-річчя і є потужним науковим та інноваційним центром Полтавщини.

Слайд1

У роботі конференції взяли участь понад 60 учасників, у тому числі й науковці Національного університету імені Юрія Кондратюка: директор Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою доктор економічних наук Григорій Шарий; завідувач кафедри архітектури та міського будівництва доктор технічних наук Олександр Семко та науково-педагогічні працівники кандидат технічних наук Олег Воронцов, доктор технічних наук Валерій Усенко, кандидат технічних наук Наталія Магас. Зокрема, Олег Воронцов ознайомив учасників конференції з напрямками наукових досліджень викладачів кафедри, організацією наукової роботи серед студентської молоді та особливостями проведення олімпіади з креслення і запросив до участі в ній всіх охочих студентів.

Слайд2

Учасники конференції – викладачі загальнотехнічної підготовки та студенти груп ЕН-2-1, ЕН-2-2, НМ-2-1 – захоплено обговорили питання зародження науки, етапів промислових революцій та їх значення в історії людства, внеску українських вчених у розвиток світової науки, цікавих наукових фактів.

Слайд3Безперечно, наука не має кордонів, вона забезпечує поступ суспільства, розкриває безмежність людського таланту і генія.
Сподіваємось, що наші студенти, відкриваючи сьогодні для себе захоплюючий світ науки, у майбутньому зможуть долучитись до нього й збагатити людство своїми здобутками.

 

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube