Monday the 29th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Виступи українських спортсменів-плавців на Паралімпійських іграх у Токіо вкотре неабияк вразили світову спільноту. Надзвичайно приємно зазначити, що серед призерів Паралімпіади – студент Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Наша гордість – Денис Остапченко, студент групи ЕН-3-А, майстер спорту України міжнародного класу з плавання, дворазовий чемпіон Європи, триразовий призер Чемпіонату світу, золотий, срібний та бронзовий призер Паралімпійських ігор 2020 у Токіо.
Після повернення з Токіо Денис майже відразу завітав до коледжу, де його радо зустріли адміністрація та представники студентського самоврядування. Звичайно ж, у присутніх виникло безліч питань до зірки спорту. Спілкування вийшло дуже цікавим. Ми вирішили записати питання і відповіді Дениса.

IMG 7907
Питання: Денисе, вітаємо! Браво! Ми, мабуть, не можемо і уявити, які емоції та переживання переповнювали тебе під час змагань у Токіо. Ось перед нами лежать твої трофеї: бронзова, срібна та золота медалі! Розкрий, будь ласка, секрет свого успіху.
Відповідь: Ніякого секрету немає. Щоденні виснажливі тренування. Сувора дисципліна, витримка, стійкість, непохитна впевненість у власних силах. І невичерпне терпіння людей, які знаходяться поряд із тобою. Батьки, тренери, близькі друзі… Я безмежно їм вдячний.
Питання: Твоя мати, Мар’яна Володимирівна, розповідала, що вперше ти потрапив до басейну у шість років. Коли ти відчув, що плавання стає важливою частиною твого життя?
Відповідь: Ніколи над цим не замислювався. Плавання стало для мене всим. Особливо після знайомства із Галиною Бойко і Іллею Калайдою, моїми тренерами, які прищепили мені любов до води і зробили з мене справжнього спортсмена. З часом тренування ставали більш насиченими, і я почав займатися щодня. Таким чином, мені стало на все катастрофічно бракувати часу, хоча я розумів, що у сучасному світі потрібно мати освіту, тому після закінчення школи вступив до коледжу.
Питання: А чому саме Полтавський фаховий коледж нафти і газу?
Відповідь: А як же ж інакше?! Я ж із династії нафтовиків. Народився в містечку Миргород, яке славиться чудовою історією нафтогазовидобування. Бабуся і мама працювали на нафтогазових підприємствах. Зараз живемо у Полтаві. Я прекрасно розумію, що спортивна кар’єра швидко закінчиться, потрібно думати про майбутнє. Навчаюся в коледжі за освітньою програмою «Експлуатація нафтових і газових свердловин». Планую продовжити навчання в Полтавській політехніці, стати справжнім професіоналом нафтогазової галузі, продовжити трудову династію. Але у спортивній кар’єрі крапку ще не ставлю!
Питання: Ти став параолімпійським чемпіоном, досягнув значних висот. Про що ще мріє успішний спортсмен?
Відповідь: Про нові досягнення. У спорті. У професії. В особистому житті.
Питання: Спортивна кар’єра передбачає суттєві емоційні навантаження. Які ти можеш дати поради, щоб вистояти у стресових ситуаціях?
Відповідь: Якби ж то було так просто. У кожного – своя методика. Я, наприклад, у складні психологічні моменти телефоную додому. Почуєш рідний голос – і як камінь з душі падає. І знову – на тренування. За перемогами.
Важко переоцінити внесок паралімпійців в історію українського спорту. Їхні імена назавжди залишаться у скарбниці національних досягнень. Саме тому заслуги призерів Паралімпіади були гідно відзначені державою, областю, містом, закладами освіти.
Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами спортсменів та членів команд збірної України на XVI літніх Паралімпійських іграх у Токіо. Чемпіона, срібного та бронзового призера з плавання Дениса Остапченка було нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня.
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та міський голова Олександр Мамай під час привітань спортсменів, учасників Олімпійських ігор та працівників фізичної культури і спорту у місті Полтава вручили паралімпійцям, зокрема, і Денису Остапченку, сертифікати на отримання грошової винагороди.
Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко на урочистій зустрічі з випускниками і студентами-чемпіонами Паралімпійських ігор в Токіо-2020 також відзначив Дениса за високі спортивні досягнення.
Зараз Денис має можливість більше уваги приділяти навчанню, і викладачі коледжу підтримують його, організовуючи заняття за індивідуальним планом. Адже ми хочемо, щоб Денис був кращим не лише в спорті, а й у професії.

IMG 8224
Пишаємося нашим талановитим студентом, бажаємо нових звершень, приємних подій, здійснення всіх планів і мрій!

 

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube