Monday the 12th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Продовжуємо публікувати історії із циклу «Долі наших випускників». І сьогодні наш герой випускник 2009 року Олег Винниченко, начальник Сектору геологічного супроводу буріння і капітального ремонту свердловин Геологічного відділу ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», який поділився з своїми спогадами про навчання в нашому закладі освіти та щасливі студентські моменти.

За чашкою кави Олег поділився з нами численними цікавинками зі своєї роботи, враженнями від закладання нових свердловин, розповідає про технічні аспекти розробки родовищ, говорить про складності буріння нахилених бічних стовбурів, зміни колекторських властивостей виснажених пластів, і дійсно стає зрозуміло: робота у нафтогазовій галузі – це його покликання!
Пишаємося нашими випускниками і дякуємо Олегу, який у щільному робочому графіку знайшов час, щоб завітати до нас, аби поділитися своєю історією успіху.

зображення viber 2021 02 11 14 39 55 зображення viber 2021 02 11 14 39 56

Прийшов навчатися до коледжу, оскільки з дитинства цікавився географією, природничими науками та різноманіттям корисних копалин. Ще у школі чув про геологічну спеціальність тоді ще у Полтавському геологорозвідувальному технікумі і вирішив після закінчення 11 класу навчатися саме за цим фахом.
Навчання давалося легко, було цікавим. Викладачі вкладали свої сили та знання у студентів, часто розширюючи базову програму. Пригадуються пари з петрографії, коли ми працювали з мікроскопом. Це було важко, але страшенно цікаво. Доводилося опановувати не тільки теоретичну основу, а й на практиці відразу працювати зі шліфами. Але це дало свої плоди – по-перше, усі знання і робота з мікроскопом допомогли на перших порах роботи техніком-геологом у роботі з шламовим і керновим матеріалом, а по-друге, для Оксани Олексіївни Тацій ми з одногрупником створили показовий стенд зі шліфами на допомогу майбутнім студентам.
Після закінчення технікуму першим професійним щаблем була робота техніком-геологом станції геолого-технічного дослідження (ГТД) ТОВ «Сілур-пласт». У цей час активно навчався польовим дослідженням на свердловині, добре, що мав уже практику в цьому напрямі завдяки технікуму – на третьому курсі ми отримали робітничу професію, вивчали роботу з різними приладами для дослідження параметрів бурового розчину у полі.
Через кілька років завдяки наполегливості та постійному саморозвитку перейшов на посаду геолога ТОВ Сілур-пласт і значний період часу працював на родовищах Криму та Керчі. Це був перший досвід роботи у Причорноморсько-Кримській газонафтоносній області. Тут на Фонтанівському та Роздольнинському родовищах займався геологічним супроводом при бурінні свердловин, аналізом шламового матеріалу, відбором керну. Саме на Роздольнинському родовищі був відібраний один з найбільш цікавих зразків керну у моїй роботі – у зразку керна виявилася субвертикальна тріщина, виповнена кальцитом.
Протягом кількох років працював геологом станції ГТД у таких нафтогазових організаціях, як ТОВ Ендейвер та НВП «Промгеосервіс». Вдалося також попрацювати у Прикарпатській нафтогазоносній області при проводці газової свердловини на Ключівській площі.
У ДП «Полтавська експедиція по геофізичних дослідженнях у свердловині» працював спочатку геологом, а згодом був переведений начальником партії станції ГТД. Ця організація спеціалізувалася на виконанні геолого-геофізичних досліджень на родовищах Дніпровсько-Донецької западини, тому довелося поїздити.
Звісно, робота в полі багато чого навчила, бачиш все від самих витоків, розумієш базові моменти роботи як техніка-геолога, так і бурових майстрів, лаборантів на буровій. Але постійно хотілося рости, вдосконалюватися, набувати нових знань. Тому зрадів, коли вдалося отримати посаду старшого геолога у Полтавському відділенні капітального ремонту свердловин філії УГВСервіс АТ «Укргазвидобування» – глибше опановував знання з капітального ремонту свердловин (КРС), займався геологічним супроводом при КРС, контролював геофізичні дослідження у свердловині при перфорації та освоєння. Ця робота була захопливою. Маючи гарну базу знань ще з коледжу, поповнив їх практичним досвідом.
Я постійно знаходжуся в русі, не боюся нових викликів, тому як трапилася нагода, приєднався до команди сектору геологічного супроводу буріння і капітального ремонту свердловин Геологічного відділу ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» як геолог, а зараз обіймаю посаду начальника цього сектору. Маю відповідальну роботу, тому повсякчас необхідно упорядковувати свої знання для якісного виконання своїх обов’язків, ніколи не «гаснути». Щоб працювати у цій сфері, треба «горіти»! Маю багато прикладів, коли хлопці гарні, розумні приходять, але чомусь швидко «згасають», а тут треба завжди тримати руку на пульсі. Безпосередньо зараз здійснюю контроль за спорудженням свердловини, бурінням, освоєнням, виконуємо геологічний супровід при проведенні КРС методом забурки бічного стовбура. Для виконання такої роботи необхідно враховувати безліч нюансів, тому постійний розвиток – моє сьогодення.
Усі мої досягнення не були б можливими без ґрунтовної бази знань, які дали нам викладачі геологічних дисциплін Тацій Оксана Олексіївна, Кірсанов Владлен Іванович, Сакова Тетяна Федорівна. Цікаві заняття з мінералогії дали корисні знання для геологічного супроводу свердловин на станції ГТК; знання основ з освоєння свердловин та геофізичних досліджень застосовувались при геологічному супроводі при КРС, бурінні свердловин та їх освоєнні. Узагалі усі геологічні знання, які раніше здавалися абсолютно не сумісними і розрізненими, зараз у роботі склалися в єдину картину і дають розуміння загального процесу постановки бурових робіт і подальшої розробки родовища.
Тому я безмежно вдячний за наполегливу і самовіддану працю колективу викладачів спеціальності «Розвідування нафтових і газових родовищ» ПКНГ. Знання та навички, набуті у коледжі, беззаперечно сприяють подальшому розвитку та кар’єрному зростанню у нафтогазовому секторі.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj