Thursday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.

16 травня 2020 року в Україні відзначається День науки. У ХХІ столітті могутність держави залежить не тільки від  її економічного потенціалу, а й значною мірою від рівня наукового розвитку. Видатний американський астрофізик Карл Саган зазначав, що жодне суспільство, якщо воно хоче зберегти себе в новому ти ті, не може обійтися без науки.

Безперечно, наука має нерозривний зв’язок зі сферою освіти. Ці дві галузі доповнюють одна одну та створюють підґрунтя для якісних змін на всіх рівнях суспільства. Тому надзвичайно важливим аспектом освітнього процесу у Полтавському коледжі  нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» є науково-дослідницька діяльність, яка сприяє розвитку мислення, розширенню світогляду, формуванню всебічно розвиненої особистості.

1

Саме тісна багаторічна співпраця педагогічного колективу та спільноти студентів з науковцями Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» надає імпульсу науково-дослідницькій роботі.

Уже традиційною стала участь викладачів коледжу у фестивалі науки, що проводиться в Національному університеті імені Юрія Кондратюка. Нинішнього року 14 педагогічних працівників коледжу разом зі студентами брали участь у 72 науковій конференції науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та долучились до обговорення актуальних проблем у ході секційних засідань конференції, що проходили в онлайн-форматі.

15 травня  педагогічні працівники коледжу взяли участь в урочистому пленарному засіданні конференції з нагоди відзначення Дня науки.

2

Науково-дослідницька діяльність щороку набирає обертів, зростає показник публікативної активності викладачів, розширюється географія участі у конференціях, зокрема, у міжнародних. Так, у 2019 році педагогічні працівники коледжу взяли участь у 137 наукових конференціях та підготували 142 наукові публікації.

Сьогодні у коледжі працюють 6 кандидатів наук.  Одним з основних джерел удосконалення кадрового наукового потенціалу коледжу є навчання викладачів в аспірантурі за освітньо-науковою програмою PhD. Так, у 2019 році  4 викладачі розпочали навчання в аспірантурі  Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології».

3

Наші викладачі дотримуються принципу, що наука – це не сума знань, а спосіб мислення, формуванню якого в молодого покоління слід надавати особливого значення.

Підґрунтям для розвитку наукового потенціалу студентів є участь у роботі наукових гуртків, конференціях, форумах, проєктах і конкурсах.

Так, навесні 2020 року студенти та викладачі коледжу взяли участь у конкурсі креативних ідей та інноваційних рішень для нафтогазової галузі України від освітньої професійної платформи Independent Petroleum Leaders (IPL). У категорії «GEOLOGY AND EXPLORATION» перемогу здобула студентка Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка Таміла Ширай.

4

 «Наука і тільки наука здатна допомогти нам упоратися з глобальними викликами…» – переконаний президент Національної академії наук України Борис Патон. Усвідомивши роль науки в розвитку суспільства, людство здатне змінити світ на краще.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів