Monday the 29th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

“Академічна доброчесність – одна зі складових сучасного освітнього простору “.

1 2

Саме під такою назвою для студентів груп Т-2-1 та ЕН-2-1 за сприяння завідувачки експлуатаційного відділення Зотової О. М. було проведено інформаційно-просвітницький захід.

3 4

Під час заходу викладач історії Філіппович В.Ю. поділилася досвідом свого наукового стажування для освітян у місті Варшава, що проводилося Інститутом міжнародної академічної і наукової співпраці і мало назву “Академічна доброчесність”.

5 6

Студенти ознайомилися із поняттям “академічна доброчесність”, яке закріплено у статті 42 Закону України “Про освіту”, а також із видами порушень академічної доброчесності та законодавчо закріпленою відповідальністю за ці порушення. Так, одним із найбільш розповсюджених порушень академічної доброчесності серед студентів є списування. Шляхом діалогу було з’ясовано, чому студенти так часто вдаються до цього порушення і як цьому запобігти.

7

Учасники заходу дійшли висновку, що академічна доброчесність – це не проста законодавча вимога, а стиль життя, якого слід дотримуватися усім, хто причетний до сучасного освітнього процесу.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube