Monday the 20th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Із сумом повідомляємо, що 25 січня 2023 року відійшов у вічність Вячеслав Володимирович Олійник, який понад двадцять років працював у  Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені  Юрія Кондратюка».
Вячеслав Володимирович мав фах інженера-будівельника, починав свій трудовий шлях на підприємствах міста Полтави, а з 2001 року обіймав посаду заступника директора з адміністративно-господарської роботи коледжу.

ОЛІЙНИК ТРАУР 1

Наш колектив завжди берегтиме пам’ять про Вячеслава Володимировича – толерантну, щиру й життєлюбну людину, відповідального й відданого своїй справі працівника, уважного і доброзичливого колегу, який завжди вмів підбадьорити завдяки своєму неповторному гумору, позитивному сприйняттю світу, спокійному й теплому голосу, привітній усмішці…
Адміністрація та колектив коледжу глибоко сумують з приводу незворотної втрати та висловлюють щире співчуття рідним і близьким Вячеслава Володимировича Олійника. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube