Monday the 20th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

В день відзначення Дня Гідності та Свободи серед студентської молоді та наукової еліти області визначили стипендіатів премії імені Героя Небесної сотні Ігоря Сердюка. Почесну відзнаку у номінації «Студенти закладів вищої освіти» отримав студент бурового відділення групи БН-3-2 Богдан ГОЛУБ; у номінації «Молоді вчені закладів вищої освіти та наукових установ» нагородили викладачку історії та географії Зою ТЕНЬКОВУ.

IMG 9677

«Ще навчаючись на першому курсі коледжу, я намагався розвивати свої лідерські та організаторські навички. Окрім посади старости академічної групи та старости гуртожитку, без вагань долучився до великої і дружньої родини студентського самоврядування та волонтерського загону коледжу. Із задоволенням допомагаю та беру активну участь у різноманітних заходах та івентах», – розповів Богдан ГОЛУБ, - «Однак, найбільше до душі мені військове волонтерство – це неймовірний досвід, що дає можливість вийти із зони комфорту, відчути себе корисним і для громади, і для всієї держави.

Так, з початку російської агресії допомагав збирати та передавати в зону бойових дій різноманітні ресурси (харчі, ліки, одяг, амуніцію, військові прилади, маскувальні сітки). Допомагав ремонтувати пошкоджену бойову техніку, відвідував, а потім проводив заняття з тактичної медицини та надання першої медичної допомоги. Моє світосприйняття змінило волонтерство, я відчув можливість відчути власну впливовість. Стояти осторонь – не вихід. Коли інші скаржаться і розводять руками, світ змінюють волонтери! Це не супергерої, а звичайні люди. І разом ми наближаємо Перемогу!».

IMG 9675

«Історія мого роду тісно пов'язана з Полтавським та Черкаським краєм. Я ж народилась за межами України проте все своє свідоме життя я провела на землі Тараса та Богдана , Черкащині.

Моє студентське життя пройшло в місті Києві. Саме там я починала свій трудовий шлях в одній із столичних шкіл. Досі пам’ятаю свій перший урок як вчителя історії для одинадцятикласників. Поступово я стала усвідомлювати, що мені дуже подобається те чим я займаюсь . На моє переконання, робота в дитячому колективі – дуже відповідальна місія, оскільки вчитель не тільки передає свої знання, а і часто виступає наставником, мотиватором і тим хто може сформувати в учня і студента його світогляд на все подальше життя.

Проте, мене завжди цікавила науково-дослідна робота, тому я прийняла рішення відновити навчання. З 2021 року я є аспірантом університету Григорія Сковороди в Переяславі. Наукові інтереси мої пов’язані з історією  міграції на території України та історією будівництва ГЕС.  Я продовжую досліджувати тему історії затоплених сіл,  задже для мене вона є частково особистою, оскільки серед переселенців була родина мого діда.

В своїй педагогічній діяльності я намагаюсь чітко слідувати реалізації  стратегії національного й патріотичного виховання,  виховуючи тим самим справжнього патріота незалежної держави, який буде відстоювати демократичні цінності. Ще будучи студенткою я долучалась до всіляких волонтерських ініціатив. Ми з одногрупниками відвідували військових у шпиталях , допомагали матеріально і просто добрим словом. Від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації також не змогла стояти осторонь , разом з колегами допомагали в облаштуванні внутрішньо переміщених осіб в прихистку коледжу , разом з родиною плили маскувальні сітки та передавали гуманітарну допомогу.

Вірю в те що все буде Україна ! І мої діти та студенти будуть мешкати в незалежній країні під мирним небом! Разом до перемоги !», - розповідає Зоя ТЕНЬКОВА.

IMG 9676

Стипендія імені Героя  Небесної Сотні – Героя України  Ігоря Сердюка упродовж року призначається десяти учням шкіл та професійно-технічних училищ, десяти студентам закладів вищої освіти та десяти молодим вченим, які своєю активною позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності. Заснована рішенням Полтавської обласної ради від 12 липня 2018 року з метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу Героя Небесної Сотні – Героя України – Ігоря Сердюка, стимулювання учнівської та студентської молоді, молодих учених до громадської, національно-патріотичної, волонтерської, самоврядної діяльності.

IMG 9679 IMG 9681

 

Вітаємо стипендіатів із почесними відзнаками!

Ваша відповідальність та активна громадська позиція сприяють становленню демократичної та правової держави!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube