Saturday the 3rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

 

28 жовтня 2022 року викладачі циклової комісії інформаційних технологій Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та студенти ІІ-ІІІ курсів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» взяли участь у міжнародному науково-технічному семінарі «Критичні комп’ютерні технології та системи», який проводився кафедрою комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».

Під час семінару викладачі Микитенко Г.В., Воронянський В.С., Павлович Л.В., Гуменюк Г.Ф., Зотов Д.І. та студенти Вац М., Нежид В. (група ІТ-2-1), Клочко А. (група ІТ-3-1) ознайомились із технологіями штучного інтелекту в безпілотних системах пошуку вибухонебезпечних предметів та надання сервісів для розумних міст. Детально проаналізовано актуальну проблему створення і використання багатоцільових безпілотних інтелектуальних систем пошуку та розпізнавання вибухонебезпечних предметів.

Слайд1

У семінарі взяли участь понад 200 науковців з України, Болгарії, Греції, Великобританії. Усі учасники семінару мали можливість долучитись до обговорення проблем застосування штучного інтелекту.

Студенти коледжу виявили значну зацікавленість стосовно тематики семінару та можливості участі в науково-дослідній діяльності, отримали знання, пов’язані з їхнім майбутнім фахом.

Слайд2

За підсумками семінару всі учасники отримали сертифікати.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube