Saturday the 3rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Студентки експлуатаційного відділення групи ЕН-4-1 Марія Пащенко та Катерина Готра стали учасницями тренінгу міжнародної академічної мобільності Erasmus+ «Pedal for Life», що відбувся з 30 вересня по 10 жовтня у м. Бурса, Туреччина.

Студентська молодь з України, Норвегії, Чехії, Угорщини, Румунії та Туреччини ділилися досвідом  реалізації найрізноманітніших соціальних та волонтерських проєктів. Упродовж десяти днів учасники з різних країн світу працювали в командах, дискутували над тематикою молодіжних тренінгів, відвідували видатні історичні місця Бурси та знайомилися з культурою, кухнею та традиціями країн-учасниць.

IMG 7707 IMG 7720 IMG 7710
IMG 7712 IMG 7715 IMG 7719

 

Програма проєкту була насиченою та інтенсивною. Щодня учасники мали принаймні 2-3 сесії тривалістю від однієї до двох годин, на яких обговорювали тему проєкту, вчилися працювати в команді (team building) та виконувати завдання в межах наданого часу (time management), проводили дебати,  практикували навички ораторського мистецтва та вміння відстоювати свою позицію. Дівчатка каталися на байках та гірських велосипедах, спробували популярні види активностей як стріт, дерт і паркур.

IMG 7721 IMG 7722 IMG 7724

 

Учасники змогли набути унікальних практичних навичок, удосконалити рівень володіння іноземними мовами, підвищити власну  обізнаність з теми проєкту в контексті глобальних трендів розвитку науки та кращих світових практик.

IMG 7708 IMG 7723 IMG 7718

 

Марія та Катерина сподіваються, що таких тренінгів в їхньому житті буде ще багато,  адже  тепер не уявляють життя без проєктів   Erasmus+! Щиро вдячні  ГО  «Development and Initiative»  за допомогу долучатися молоді до таких заходів в умовах війни.

IMG 7716 IMG 7725

 

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube