Thursday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

19 червня виповнюється 55 років Полтавському фаховому коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Саме цього дня 1967 року з метою забезпечення нафтогазової галузі кваліфікованими кадрами було засновано Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум.

Снимок 1

Минали роки… Змінювалась назва, з’являлись нові спеціальності та напрямки діяльності, але незмінною залишались якість освітньої підготовки, престижність та авторитетність закладу, який зберіг найкращі традиції, сміливо поєднуючи їх із новаторськими ідеями.
55 років – знаменна дата, що свідчить про багато перемог і здобутків, важку щоденну працю, тепло людських душ, радість спілкування, гордість за понад 15 тисяч кваліфікованих фахівців, шлях до професійного зростання яких розпочався з навчання в коледжі. Сьогодні наші випускники працюють у провідних нафтогазових компаніях України та світу, обіймають керівні посади, займаються наукою та винахідництвом.

Снимок 2

З 2012 року Полтавський фаховий коледж нафти і газу піднявся на новий рівень розвитку і увійшов до складу потужного освітньо-наукового центру України – Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Сьогодні коледж -  один із провідних закладів фахової передвищої освіти України, пріоритетними напрямками освітньої діяльності якого є інтеграція теорії і практики, вивчення сучасних виробничих технологій та інновацій, усебічна взаємодія з роботодавцями.
Результатом самовідданої роботи високопрофесійного педагогічного колективу коледжу є високі досягнення студентів в освітній, науковій, громадській та спортивній сферах. Студенти коледжу беруть активну участь у міжнародних освітніх програмах і проєктах, форумах і конференціях, мають змогу одержати необхідні знання та навички в лабораторіях, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою, мультимедійними комплексами, забезпечених новітніми програмними продуктами, отримують можливість працевлаштування у провідних світових компаніях. Навчання поєднується з творчістю, волонтерською діяльністю, розкриттям потенціалу студентської молоді, зростанням її соціальної активності та ініціативи.

Снимок 3

Сьогодні разом з усією Україною коледж долає виклики й випробування воєнної агресії, продовжуючи надавати освітні послуги, згуртовуючи в цей непростий час студентську молодь та педагогічний колектив, займаючись волонтерською діяльністю, підтримуючи соціально незахищені верстви населення.
Зараз у вихорі воєнного лихоліття немає місця святкуванню, ми обов’язково відзначимо 55-річний ювілей нашого коледжу разом із перемогою України! Зберемо в дружному колі всіх, хто тут навчався і навчав, для кого дорогими й рідними є його стіни, хто віддав йому багато років життя, хто живе ним і сьогодні…

Снимок 4

Вітаємо всіх випускників і студентів, викладачів та ветеранів коледжу! Сьогодні ми завдяки терпінню й витримці, великій праці й взаємопідтримці, добру й людяності разом тримаємо наш фронт – освітній, професійний і гуманітарний – заради нашої спільної справи, заради перемоги України!

Снимок 5

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube