Thursday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

По-справжньому спекотно було сьогодні у стінах коледжу, адже до складання комплексного кваліфікаційного іспиту долучилися і студенти експлуатаційного відділення, випускники спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології», освітньо-професійної програми «Експлуатація нафтових і газових свердловин».

Незважаючи на тривале дистанційне навчання, яке випало на долю випускників, вони показали високі результати. Голова Екзаменаційної комісії Костянтин Косяков, менеджер наземної інфраструктури ГПУ «Полтавагазвидобування» побажав майбутнім фахівцям нафтогазової галузі знайти себе у професії, завжди бути впевненими у своїх силах і ніколи не забувати рідний коледж.

1 2
3 4

Директор коледжу Любов Шумська відзначила наполегливість та старанність студентів, які відповідально підійшли до такого важливого кроку в їхньому житті – складанні комплексного кваліфікаційного іспиту.

Щиро радіють успіхам студентів завідувачка експлуатаційного відділення Тетяна Рєзнікова та викладачі Юлія Дяченко та Володимир Крицький, які вкладали свої знання в підготовку кваліфікованих фахівців. Разом до Перемоги! Усе буде Україна!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube