Thursday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Викладачки Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Софія Руденко та Олена Марченко взяли участь у 26 Міжнародній конференції ICAMES 2022 (International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students), що проходила у м. Стамбул, Туреччині, 10-16 травня 2022 року. Загалом у заході брали участь 80 майбутніх інженерів із чотирнадцяти країн Європи, Азії, Африки та Північної Америки, з України лише наш заклад освіти долучився до участі.

Усі проєкти презентувалися англійською мовою та оцінювалися за такими критеріями: науково-технічний рівень роботи, оригінальність, якість презентації та демонстрації.

Важливим завданням учасниць було донесення до світової спільноти фактів, що воєнна агресія росії проти України несе загрозу не лише на політичному, економічному, правозахисному рівнях, але й з точки зору шкоди довкіллю. Наразі очевидно одне: світ змінюється – і від цих змін залежатиме наше з вами майбутнє. Яким воно буде? Упевнені - гідним і мирним, адже українці зараз боронять демократичні європейські цінності ціною власного життя, захищаючи не лише Україну, але й всю Європу.

1  2   3
 4  5  6

Учасниці заходу відзначили, що в умовах воєнного стану важливим напрямком педагогічної діяльності є якісний супровід студентів під час дистанційного навчання у закладах вищої освіти. Було наголошено, що навіть під час війни діють спеціальні ініціативи, які дозволяють продовжувати освітній процес за державними стандартами та освітніми програмами України.  Наша зброя - слово! Освіта в умовах війни – це діяльність в режимі особливої відповідальності,  працездатності, наполегливості, єдності та невичерпної сили творення нової історії України!

 10  11 12 

ICAMES (International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students) – Міжнародний академічний, науковий і культурний конкурсний проєкт, який проводиться щорічно Інженерним співтовариством (ENSO) Університету Богазічі (Bogazici University) за підтримки ректорату університету, декана інженерного факультету і Ради Туреччини з науково-технічним дослідження (TUBITAK).  У рамках конкурсу проводилися різні соціальні заходи, такі як кампус дей, культурний вечір, турецька ніч, історичний тур Стамбулом, презентація проєктів.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube