Monday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Сьогодні, 27 квітня 2022 року, на 69 році життя відійшов у вічність Юрій Янкелевич Бяльський – викладач Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», висококваліфікований спеціаліст, відданий своїй справі, справжній Учитель, який підготував не одне покоління фахівців нафтогазової галузі, шляхетна й інтелігентна Людина.

Юрій Янкелевич народився 4 вересня 1953 року в Києві. У 1968 році, після закінчення Полтавської загальноосвітньої школи № 6, вступив до Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму за спеціальністю «Геологія і розвідування нафтових і газових родовищ». У 1972 році успішно закінчив технікум, отримавши диплом із відзнакою. У 1977 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Буріння нафтових і газових свердловин» та кваліфікацію гірничого інженера. А далі – трудові звершення на підприємствах нафтогазового комплексу: в Полтавському управлінні бурових робіт, Полтавській тампонажній конторі об’єднання «Укрнафта». Юрій Янкелевич пройшов трудовий шлях від посади помічника бурильника до старшого інженера з кріплення свердловин, начальника цеху.

У 1986 році Юрій Янкелевич повернувся до рідного технікуму в якості викладача і присвятив своє життя важливій справі підготовки фахівців нафтогазової галузі. Не одне десятиліття працював викладачем дисциплін фахового циклу, був головою циклової комісії буріння свердловин. Студенти багатьох поколінь із вдячністю згадують свого авторитетного й високоерудованого  педагога, доброзичливу й тактовну людину.

Колеги назавжди запам’ятають Юрія Янкелевича Бяльського як ініціативну й творчу особистість з яскравими якостями лідера, фахівця, який володів глибокими і всебічними знаннями, надавав допомогу та охоче ділився своїм безцінним виробничим і педагогічним досвідом, брав активну участь у житті коледжу, був одним із розробників Галузевого стандарту вищої освіти України зі спеціальності «Буріння свердловин».

За значний особистий внесок у розвиток геологорозвідувальних робіт, багаторічну сумлінну працю Юрію Янкелевичу Бяльському  присвоєно звання «Почесний розвідник надр», за високий професіоналізм, вагомі результати у справі навчання і виховання студентської молоді він неодноразово нагороджувався  Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Юрій Янкелевич – втілення людяності й світла, толерантності й вишуканості у всьому, що б не робив: працював, навчав студентів, ділився життєвою історією… А як щиро умів він захоплюватись іншими людьми, не шкодуючи добрих слів… Важко повірити в те, що більше немає поряд із нами цієї Людини, Колеги, Вчителя, Друга… Що ніколи більше не почуємо його підбадьорливого слова,  влучного жарту, мудрої поради... Ми не можемо змінити обставини, відмінити вічні закони буття. Але світла пам'ять про Юрія Янкелевича назавжди залишиться з нами – усіма, кого він навчав, з ким працював, кому пощастило жити і спілкуватися з ним.

БЯЛЬСЬКИЙ НЕКРОЛОГ

Зі щирою скорботою висловлюємо співчуття рідним та близьким. Сумуємо, пам’ятаємо, любимо.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube