Tuesday the 6th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Дитинство... Безтурботні дні, напоєні щастям, безмежна батьківська любов, бабусині смаколики, безліч іграшок, морозива досхочу, веселі ігри з ровесниками на подвір’ї, багаті на враження мандрівки з рідними.  Радісні будні щасливої малечі. На жаль, війна розділила наше життя на «до» і «після». І у такі непрості для України часи фраза «Діти – наше майбутнє» сприймається по-особливому гостро.

Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство, тому одним із найбільш важливих завдань на сьогодні залишається піклування про дітей, бо саме на них ми покладаємо надії на краще життя і продовження роду, української нації, держави. «Без сім'ї і свого роду – немає нації, народу», - стверджує народне прислів’я. 

Від початку воєнних дій багато сімей знайшли прихисток у Полтаві. Мешканці нашого міста, яке заслужено називають духовною столицею, роблять усе можливе для того, щоб зробити життя постраждалих від війни найбільш комфортним, повернути дітям усмішки на обличчя. За сприяння ГО "Асоціація випускників Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму" у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка артисти Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Гоголя та Полтавського академічного обласного театру ляльок подарували радість дівчаткам і хлопчикам своїми виставами. Усі присутні із хвилюванням спостерігали за пригодами сімох козенят, разом із Колобком тікали від біди, із царівною Ква-Ква боролися за щастя і познайомилися з диваком, який уміє літати, Карлсоном.

Діти 1

Напередодні Великодня, найсвітлішого християнського свята, славного своїми традиціями, викладачі коледжу організували цикл майстер-класів, на яких дітлахи разом із батьками вчилися робити солодкий декор «Вербова гілочка», розмальовувати великодні писанки та прикрашати паски власноруч виготовленим декором на подарунки для військових із тероборони міста та внутрішньо переміщених осіб. Продовжуючи великодні традиції, майстрині Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко навчили виготовляти ляльки-мотанки. Радості не було меж. Як світилися очі малечі від захвату! Які вони були щасливі!

Діти 2 

Даруючи радість, позитивні емоції, сміх, ми плекаємо віру на краще і наближаємося  з кожним днем до перемоги! Бажаємо всім дітям України завжди відчувати щиру батьківську любов, підтримку й надійний захист від усіх життєвих негараздів. Шановні батьки! Діти – це наше майбутнє. Цінуйте кожну мить, проведену одне з одним, адже єдина і найцінніша істина у житті – це любов до найрідніших. Зичимо усім родинам злагоди, миру та добра! Віримо в Перемогу! Усе буде Україна

Заходи проведені за підтримки Українсько-данського молодіжного дому
mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube