Monday the 16th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

ФЛЕШМОБ

8 лютого 2022 року педагогічні працівники Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету, що відбувся у межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

 Під час заходу педагоги виконували цифрові вправи у віртуальних кімнатах Google for Education та мали можливість ознайомитись із цифровими інструментами Google Workspace for Education і «Посібником із безпеки дітей в Інтернеті».

Викладачі коледжу створили цифрові бейджі, виконали завдання та отримали методичні рекомендації щодо формування навичок інформаційної безпеки і кейс для впровадження в освітню діяльність.

У коледжі особлива увага надається використанню цифрових технологій, зокрема, для активного залучення до освітнього процесу студентів, створення навчального контенту у системі інтерактивно-дистанційного навчання, комунікації, співпраці та професійного розвитку викладачів.

Щиро дякуємо організаторам цієї масштабної події за чудову нагоду долучитись до онлайн-флешмобу разом з багатотисячною освітянською спільнотою всієї України та підвищити рівень цифрової компетентності педагогічних працівників коледжу!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube