Thursday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

7 грудня у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проведено літературно-мистецький захід «Світло нескореної душі» з нагоди 90-річчя з дня народження письменника, перекладача, педагога Григора Тютюнника.

зображення viber 2021 12 08 08 24 00

У заході взяли участь понад 40 студентів другого курсу експлуатаційного відділення, заступник директора з науково-методичної роботи Ірина Воронцова, завідувачка експлуатаційного відділення Тетяна Рєзнікова, завідувач механічного відділення Сергій Кузьменко та викладачі коледжу Тетяна Єгорова, Ірина Почтакова, Володимир Воронянський, Олена Березкіна.

У літературній вітальні коледжу гості мали змогу перегорнути сторінки творчої долі Григора Тютюнника та його брата, відомого українського прозаїка Григорія Тютюнника, здійснити подорож непростими життєвими шляхами письменників, осягнути загадку таланту митців…

У підготовці та проведенні заходу, організованого викладачами Ольгою Кочерженко та Валерієм Марченком, за технічної підтримки Христини Дяків, активну участь узяли студенти Альона Шабля, Поліна Гарбуз, Анастасія Палій (група ЕН-2-2) та Володимир Бромот і Віктор Сиволап (група ЕН-2-1).

зображення viber 2021 12 08 08 24 02

Творчість Григора Тютюника відзначається майстерністю образів, глибиною думки та гуманізмом. У своїх новелах і повістях засобами художнього слова він створив цілу галерею портретів людей, розкрив національний характер, глибоко дослідив життя… Григір Тютюнник – це письменник, який у буденності вмів побачити глибинну сутність. Провідною в його творчості є ідея людяності, а герої письменника завжди щедрі на добро й талановиті душею.

… Нескорена, щира душа Григора Михайловича Тютюнника, майстерність його творів, пронизаних любов’ю і болем за Людину, вражатимуть не одне покоління читачів, які відкриють для себе творчість цього талановитого письменника.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube