Monday the 29th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Ми постійно турбуємося про те, щоб випускники шкіл, ліцеїв, гімназій якомога більше дізналися про Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Тому погожого жовтневого дня завідувач відділення професійної освіти –Зотова Олена Миколаївна та методист відділення – Бова Олена Володимирівна завітали до Білоцерківської об’єднаної територіальної громади Полтавської області. 

Мета візиту – спілкування з  освітянами та учнівською молоддю.

Першим закладом, до якого завітали представники коледжу, був Білоцерківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Тут відбулася зустріч з директором – Городничою Вікторією Василівною, вчителями та  учнями 9-11 класів.

DSCN0376 DSCN0371 DSCN0379

Потім спілкування відбулося з директором – Калениченко Лесею Станіславівною, практичним психологом – Шарай Іванною Олександрівною, вчителями та учнями  9-11 класів  Красногорівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

DSCN0409 DSCN0408 DSCN0453
DSCN0435 DSCN0434 DSCN0388

У професійно-технічному училищі № 49 села  Красногорівка відбулася розмова із заступником директора з навчально-виховної роботи – Лиходід Світланою Дмитрівною з приводу продовження навчання випускників училища у коледжі на денній або заочній формі.

DSCN0396 DSCN0392 DSCN0402

Також завітали до Мостовівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, де зустрілися з директором  Нетягою Олександром Григоровичем, вчителями та учнями 8 класу.

DSCN0460 DSCN0464

Також поспілкувалися із  заступником директора з навчально-виховної роботи  Попівського закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів – Павлик Світланою Григорівною та учнями 8-9 класів.

DSCN0472 DSCN0474

В ході спілкування обговорені питання навчання школярів, подальшого вибору ними майбутньої професії, умови вступу та переваги навчання у ПКНГ, яку  спеціальність можна здобути по закінченню фахового коледжу; обговорені також питання про роботу підготовчих курсів для вступників,  навчання та дозвілля студентів коледжу.  

Були презентовані сучасні та престижні спеціальності, які можна здобути у коледжі, для учнів закладів загальної середньої освіти та учнів ПТУ № 49                 с. Красногорівка.  Було наголошено на тому, що від правильного вибору професії залежить  місце людини у суспільстві, задоволення професійною діяльністю, добробут, радість і щастя в родині.

DSCN0483

 

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації Білоцерківської ОТГ та  адміністрації відвіданих нами освітніх закладів і сподіваємося на подальшу співпрацю!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube