Monday the 29th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

9 жовтня розпочала роботу група №1 слухачів підготовчих курсів з української мови та математики для учнів 9-х класів. Заняття проводяться у коледжі по суботах відповідно до розкладу.

Під час навчання на курсах юнаки і дівчата матимуть змогу не лише поглибити свої знання із важливих предметів, а ще й ознайомитись зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами, за якими відбувається підготовка фахівців у коледжі. Майбутні абітурієнти зможуть обрати саме ту справу, яка буде приносити задоволення, допоможе розкрити власні здібності, здобути високий статус у суспільстві.
Навчання на курсах надає низку суттєвих переваг:
• можливість отримати додаткові бали при вступі до коледжу (від 0 до 50 балів);
• адаптація до умов навчання в коледжі;
• засвоєння знань, які допоможуть у майбутньому стати студентами й успішно скласти ЗНО.

Рекмі 333В листопаді планується відкриття групи №2 дистанційного навчання на платформах ZOOM і MOODLE для слухачів із віддалених районів Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Черкаської, Чернігівської, Сумської та інших областей.
Зі слухачами підготовчих курсів буде проводитись профорієнтаційна робота, спрямована на свідомий вибір ними спеціальності та освітньо-професійної програми: зустрічі із адміністрацією коледжу, завідувачами відділень, студентською радою, екскурсії по коледжу з відвідуванням сучасних лабораторій, геологічного музею, стрілецького тиру.
Наші підготовчі курси, які проводитимуть досвідчені викладачі, зміцнять Вашу впевненість щодо подальшого вступу до коледжу!
Чекаємо на вас, шановні дев’ятикласники!

Рекмі 3

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube