Sunday the 7th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

В останній день серпня 2021 року в Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з нагоди щорічного свята першокурсників відбулася яскрава урочиста подія – Посвята у студенти-2021.
Цього року наша дружна коледжанська родина збільшилась на 280 першокурсників, які, сподіваємося, не лише збагатять здобутки попередніх поколінь, але й прославлять добре ім’я Коледжу.

IMG 6065 IMG 7752 IMG 6059
 IMG 5811 IMG 7744  IMG 7748

З теплими словами привітання та цінними порадами до першокурсників звернулися ректор Національного університету «Полтавська Політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко та директор коледжу Любов Шумська.
Під час заходу першокурсники стали свідками вручення свідоцтва з відзнакою студентці спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології» Бові Вікторії.

IMG 5916 IMG 5863 IMG 5806

Усі першокурсники виголосили клятву студента, пообіцявши з гідністю нести звання студента коледжу, не шкодувати сил і часу на опанування наук та отримання глибоких і всебічних знань, докласти всіх зусиль до освоєння професії, зміцнювати і примножувати традиції закладу освіти.

IMG 6107 IMG 5883

Подальше спілкування з першокурсниками пройшло в аудиторіях коледжу, де завідувачі відділень та куратори ознайомили нових студентів з особливостями освітнього процесу.

Усім першокурсникам бажаємо гідно розпочати своє студентське життя, з честю нести звання студента, щоб стати у майбутньому справжніми професіоналами в обраних професіях!

 

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube