Saturday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Хто невдало склав ЗНО, все одно має шанс здобути вищу освіту і не втрачати час та гроші. Шлях до здобуття вищої освіти можна розпочати у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», вступивши на навчання до Полтавського фахового коледжу нафти і газу, який діє в структурі університету.

Вступ до коледжу на базі 11 класів відбувається або за результатами ЗНО, або за вступними іспитами (за вибором вступника). Після завершення навчання в коледжі, для вступу в університет потрібно тільки 2 сертифікати ЗНО, а навчатися всього кілька років за прискореною формою.

«На жаль, не всі цьогорічні випускники задоволені своїми результатами і ризикують втратити рік до наступної спроби. Але навіть ті, хто не склав ЗНО, мають право вступати до фахових коледжів! За 2-3 роки навчання у коледжі можна отримати диплом фахового молодшого бакалавра, успішно скласти ЗНО і продовжити навчання в університеті за скороченим терміном. При цьому в коледжі можна навчатись безкоштовно», – говорить перший заступник директора Полтавського фахового коледжу нафти і газу Іван Бадула. – «На відміну від випускників шкіл, випускники коледжів вступають до університету за результатами ЗНО лише з двох предметів. Це досить перспективна траєкторія здобуття вищої освіти, адже у коледжах можна здобути гарну практичну підготовку і потім, після потужної теоретичної підготовки в університеті, отримати кращі шанси на працевлаштування. Роботодавці зараз охоче приймають молодих фахівців, які навчались в коледжі і здобули певний досвід за своїм фахом. Це високо цінується. Тим паче наш коледж активно співпрацює з великими нафтогазовими і сервісними компаніями, а наші випускники будують успішну кар’єру».

 У Полтавському фаховому коледжі нафти і газу вступникам на базі 11 класів пропонують навчання за спеціальностями:

  • 185 Нафтогазова інженерія та технології (освітні програми – «Експлуатація нафтових i газових свердловин» та «Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів»)
  • 103 Науки про Землю (освітня програма «Розвідування нафтових та газових родовищ»).

Набір на навчання здійснюється за державним замовленням!

Якщо ви бажаєте вступити до коледжу за результатами вступних іспитів,  вам необхідно пройти попередню реєстрацію та скласти іспити до 13 липня.

Документи можна подати особисто в коледжі з 14 до 26 липня.

Хто вступатиме за результатами ЗНО, прийом заяв триватиме з 14 липня по 02 серпня в електронній формі.

Звертайтесь до приймальної комісії університету та коледжу – отримаєте вичерпні відповіді на усі питання, що стосуються прийому документів і вступу на навчання.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:  +38 (0532) 56-16-04, +38 (099) 057-65-17, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Полтавський фаховий коледж нафти і газу: +38 (0532) 638-176, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За матеріалами https://nupp.edu.ua/news/vstup-bez-zno-yak-ne-vtratiti-rik-i-shans-na-vishchu-osvitu.html

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj