Sunday the 7th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Наприкінці червня завершилось навчання на підготовчих курсах у групах №3 та №4.
У зв’язку із карантинними обмеженнями заняття в цих групах розпочались дистанційно, у форматі Zoom-конференцій, на основі системи інтерактивно-дистанційного навчання коледжу, створеної на платформі Мооdle. Для слухачів курсів досвідченими викладачами розроблено дистанційні курси з української мови та математики, контент яких містить теоретичні матеріали, презентації, навчальні відео, засоби контролю знань студентів.

Слухачами курсів були школярі з різних районів Полтавської, Харківської, Сумської та Дніпропетровської областей. Крім навчання, вони мали можливість більше дізнатися про наш коледж, відвідати унікальний, єдиний в області, геологічний музей, узяти участь у змаганнях з кульової стрільби, поспілкуватись зі студентами та викладачами, а також ознайомитись із освітніми програмами й спеціальностями бурового, механічного та експлуатаційного відділень коледжу.

ГРУПА 3Сподіваємось, що восени ви, шановні слухачі курсів, знову відчините двері наших аудиторій, але вже у якості повноправних членів студентської спільноти коледжу!
Отже, успішного старту та до зустрічі у Приймальній комісії!

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube