Saturday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

25 травня у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся
VІІ студентський круглий стіл з міжнародною участю «Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку / State Right Society Current Problems and Development Trends».

ФОТО 1

Захід, проведений у форматі Zoom-конференції, об’єднав понад 60 учасників з різних областей України, а також США, Японії та Азербайджану.

Правова культура відіграє важливу роль у формуванні особистості молодої людини ХХІ століття. Тому  проведення круглого столу вже стало традицією яка всебічно підтримується адміністрацією коледжу та особисто директором, кандидатом технічних наук Любов’ю Шумською.

Організатори круглого столу, викладачі коледжу Софія Руденко, Світлана Коваленко, Вікторія Філіппович, Людмила Храмова запросили до участі науковців, докторантів, аспірантів, магістрантів і студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, учнів шкіл і ліцеїв  Полтави, Чернігова, Сум, Маріуполя та Кривого Рогу, а також іноземних партнерів.

Із вітальним словом з нагоди відкриття заходу звернулася кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-методичної роботи Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ірина Воронцова, яка відзначила, що з кожним роком розширюється географія учасників наукового заходу, його тематичні рамки і напрями та побажала плідних дискусій, конструктивних ідей, атмосфери співпраці й взаєморозуміння.

Широкий спектр тематики доповідей українською та англійською мовами охопив актуальні проблеми сучасності. Зокрема, Сергій Андрієнко, спеціаліст служби з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, підполковник Служби судової охорони, та Лілія Неменуща, провідний спеціаліст відділу по роботі з персоналом, лейтенант ССО, у своїй доповіді розкрили особливості служби судової охорони як державного органу системи правосуддя, його завдання та повноваження.

Сучасний стан правового регулювання економічної активності жінок в Україні було проаналізовано студенткою Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Національного університету імені Юрія Кондратюка Ліною Калюжною. Праву на працю як суб’єктивному праву людини була присвячена доповідь, представлена студенткою Полтавського фахового кооперативного коледжу Наталією Денисенко.

ФОТО 2

Альона Шабля, студентка ПКНГ Національного університету імені Юрія Кондратюка, детально проаналізувала складну проблему торгівлі людьми в сучасному світі й Україні.

Надзвичайно важливими є питання екології, які хвилюють громадськість у різних частинах земної кулі. Саме екологічним проблемам присвячено виступ докторантки, викладачки екології University of Wisconsin-Stevens Point, Kansas, USA Шері Вілсон, котра проаналізувала систему управління лісовим господарством на законодавчому рівні США в доповіді «Forestry Management and Laws in the United States».

Цьогоріч розширено тематичні рамки і напрямки заходу, тому під час засідання круглого столу було представлено цікаві дослідження в галузі соціально-економічних та філологічних наук. Зокрема, мистецтву філософії Григорія Сковороди присвячена доповідь Софії Данилейко, учениці 9-В класу Полтавської гімназії № 31. Ґрунтовне дослідження провела Поліна Гарбуз, студентка ПКНГ Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», з теми «Пауль Целан: писати після Аушвіцу потрібно».

Доповідь Вікторії Кондри, учениці 11-А класу Полтавського навчально-виховного комплексу N 16, про особистість полтавського художника Валерія Боняківського, який загинув під час воєнних дій на Сході України, було переглянуто у відеозаписі.

Підбиваючи підсумки круглого столу, методист ПКНГ Національного університету імені Юрія Кондратюка Ольга Кочерженко відзначила високий рівень наукових досліджень, здійснених учасниками, та наголосила на тому, що розвиток науково-дослідницької роботи студентів як фактора удосконалення професійної підготовки фахівців є одним із пріоритетних завдань освітньої діяльності коледжу.

ФОТО 3

Щиро дякуємо учасникам круглого столу за актуальні та конструктивні доповіді, ґрунтовні наукові дослідження! Переконані, що у наступному році ми знову зустрінемось та обговоримо значущі проблеми держави й суспільства.

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj