Saturday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

У Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уже кілька років поспіль успішно діють підготовчі курси для учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти.

Навчання на підготовчих курсах включає підвищення рівня знань з математики та української мови, професійну орієнтацію майбутніх абітурієнтів, психологічну адаптацію до навчання в коледжі. Заняття на курсах проводять досвідчені викладачі, які допомагають учнівській молоді якісно підготуватися до вступних іспитів до закладу фахової передвищої освіти.

Слухачами курсів стають школярі не лише Полтавщини, а й Дніпропетровщини, Харківщини, Сумщини та інших регіонів України. По завершенню навчання вони складають іспити з української мови (диктант) та математики (тестування).

Протягом навчального року в коледжі було відкрито чотири групи підготовчих курсів. 18 травня відбувся випуск слухачів першої та другої груп, а третя й четверта ще продовжують навчання.

Завжди приємно радіти першим успіхам випускників курсів, які одержали високі бали на іспитах, якісно підготувались до вступних випробувань.

підготовчі курси

Переконані, що у новому навчальному році вони увійдуть до нашої дружної студентської родини й розпочнуть навчання за однією із семи освітньо-професійних програм, що дозволить опанувати престижну спеціальність та досягти успіху в майбутній професійній діяльності.

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj