Sunday the 7th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

За більше ніж 50-річну історію у коледжі склалося дуже багато цікавих традицій. Зокрема, проведення навесні Дня відкритих дверей, адже наближається закінчення навчального року, і перед багатьма випускниками шкіл постає нелегкий вибір. Яку професію обрати? До якого закладу освіти вступати? Але час диктує нові вимоги, і тому було прийнято рішення про проведення Дня відкритих дверей у форматі Zoom-конференції з одночасною прямою трансляцією на фейсбуці.

Спікером онлайн-зустрічі виступила директор коледжу Любов Петрівна Шумська, яка запросила глядачів, яких, до речі, зібралося чимало, на віртуальну екскурсію, запропонувавши переглянути фільм про коледж. Під час трансляції гості дізналися про освітні програми, за якими навчають в коледжі, зазирнули в затишні аудиторії, сучасні комп'ютерні класи, гуртожитки, познайомилися із спортивними локаціями, місцями творчої реалізації студентів.

зображення viber 2021 04 24 15 51 39

Любов Петрівна звернула увагу присутніх на тому, що однією із найважливіших переваг навчання є те, що коледж може надати безперервну ступеневу освіту від фахового молодшого бакалавру до магістра, адже коледж є структурним підрозділом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Більш детально познайомили із спеціальностями коледжу завідувачі відділень. Хто, як не вони, краще знають про студентське життя. Завідувач механічного відділення Сергій Миколайович Кузьменко, який, до речі, сам закінчував цей заклад освіти і повернувся до альма-матер завідувачем відділення, розповів про освітні програми «Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів», «Інформаційно-комунікаційна діяльність та документознавство», «Інженерія програмного забезпечення». З гордістю Сергій Миколайович продемонстрував масштабну модель системи верхнього приводу німецької фірми «Bentec», розроблену студентами-механіками і надруковану на 3D-принтері. Також завідувач познайомив присутніх із роботом Лоффі, якого запрограмували студенти-програмісти, і запевнив, що у коледжі є безліч можливостей для розвитку професійних навичок.

IMG 5634 IMG 5635

Завідувачка бурового відділення Світлана Олександрівна Шкіль ознайомила присутніх із освітніми програмами бурового відділення «Буріння свердловин» та «Розвідування нафтових та газових родовищ». Вона підкреслила, що ці професії, які неодмінно пов’язуються із важкою фізичною працею, завжди були оповиті романтикою і залишаються шанованими та популярними, адже ці професії – для справжніх чоловіків. Студенти бурового відділення із задоволенням займаються науковою роботою, беруть активну участь у фахових олімпіадах, конференціях, воркшопах, галузевих форумах тощо. Вдале поєднання теорії та практики під час навчання дає змогу нашим студентам набути всі необхідні професійні компетентності та практичні навички.

IMG 5636 IMG 5633

Тетяна Георгіївна Рєзнікова, завідувачка експлуатаційного відділення, зауважила, що студенти, які навчаються за освітніми програмами «Експлуатація нафтових і газових свердловин» та «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ», отримують після закінчення коледжу престижну спеціальність. Про це свідчить хоча б такий факт: більше половини студентів випускних груп працюють на провідних підприємствах нафтогазової галузі, вдало поєднуючи роботу та навчання.

IMG 5637

Приємною несподіванкою для всіх став виступ випускника 2019 року В’ячеслава Іщенка, який приєднався до зустрічі у форматі відеоконференції zoom. В’ячеслав подякував адміністрації та викладачам коледжу за серйозну професійну підготовку, за можливість реалізувати себе, адже зараз він працює супервайзером у ТОВ "Schlumberger Services Ukraine", успішно поєднуючи роботу із навчанням у Політехніці.

Про особливості вступної кампанії 2021 року, про всі подробиці щодо правил прийому розповів відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Станіславович Воронянський.

IMG 5640

Завершилася віртуальна зустріч на Дні відкритих дверей у форматі «запитання-відповіді». Питання буди найрізноманітнішими. На всі питання було надано вичерпні відповіді.

Особливістю Дня відкритих дверей і вступної кампанії 2021 року стало те, що розповісти про навчання і життя в коледжі можна і потрібно в онлайн-режимі. Такий формат знайомства виявився дуже ефективний. Він надав можливість усім охочим побачити, як і чим живе коледж, познайомитися з його викладачами та студентами.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube