Friday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Чергова історія успішного старту в житті із циклу "Долі наших випускників" надійла від Пузиря Дениса 2018 року випуску.

2021 02 18 08.12.10

Закінчуючи 9 клас Полтавської гімназії № 33 у червні 2014 року, я вже мав чітко сформоване бажання продовжувати навчання у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка. Чому, поцікавитеся Ви? На це питання є одна-єдина моя відповідь – престижність інженерної професії нафтогазової промисловості та високий авторитет коледжу у нашому місті. Отож, отримавши атестат про неповну середню освіту, я складав іспити на спеціальність «Обслуговування та ремонт обладнання нафтових та газових промислів», бо цей напрямок мене приваблював найбільше.
Роки навчання у коледжі наповнилися вивченням цікавих технічних дисциплін, знайомством з викладачами, справжніми фахівцями своєї справи, виробничими практиками, які дали глибокі знання за спеціальністю, практичні уміння та неоціненний досвід, щоб почати працювати у нафтогазовій галузі. А ще – нові друзі, цікаві подорожі, зустрічі, екскурсії – одним словом, справжнє студентське життя.

2021 02 17 09.36.11
Озираючись назад, згадую викладачів Руденко З.М., Ревуцьку Н.М., які фізику та математику зробили цікавими, Носа С.М., чиє викладання технічних дисциплін давало змогу подивитися на машини та механізми зсередини.
З особливими словами вдячності я завжди звертаюся до Кузьменка Сергія Миколайовича – завідувача механічного відділення коледжу і нашого викладача профільних дисциплін. Він цікаво навчає, уміло пояснює, справедливо вимагає якості знань у здобутті освіти за фахом! Це педагог, який вселив у мене розуміння професійної відповідальності та зміцнив упевненість у своїх можливостях, як молодого спеціаліста, це викладач, який мотивував розвивати та удосконалювати свої професійні уміння, закладені у стінах коледжу. З ним я зробив перші кроки у дослідницькій діяльності, описавши у науковій статті роботу талевих систем бурових установок.
У святковий день вручення дипломів молодшого спеціаліста, у червні 2018 року, до нас на зустріч прийшли працівники ТОВ "ВЕЗЕРФОРД УКРАЇНА" – однієї з найбільших сервісних нафтових компаній. Ми, як випускники, розуміли важливість цієї розмови, зацікавлено слухали про діяльність компанії, її вимоги до знань та умінь молодих фахівців. Отримавши таку чудову нагоду професійної реалізації, я написав резюме, пройшов співбесіду і у липні 2018 року став одним із команди Weatherford. Водночас здобуваю вищу освіту в університеті.

Зараз я обіймаю посаду механіка відділу Drilling Rental Tools ТОВ "ВЕЗЕРФОРД УКРАЇНА" Weatherford International Ltd. Тепер це моє життя, моє захоплення, мій професійний і особистісний розвиток! Хочу зауважити, що компанія ТОВ "ВЕЗЕРФОРД Україна» зацікавлена у підвищенні кваліфікації своїх працівників, і найкращим свідченням цього є постійне стажування інженерів у Об’єднаних Арабських Еміратах. Саме тут я підвищував свої фахові уміння у лютому 2020 року. Моя робоча поїздка у тренувальний професійний центр Weatherford International Ltd у місто Абу-Дабі (ОАЕ) тривала 15 днів. Після закінченню курсів ми з колегами з Румунії та Алжиру для отримання Сертифікату складали кваліфікаційний тест про роботу з гвинтовими вибійними двигунами. Це було серйозне випробування, яке потребувало не лише застосування технічної англійської мови, але і ґрунтовних теоретичних знань з роботи гідравлічних машин, основи яких були закладені ще у коледжі.

«Дякую рідному коледжу за навчання і знання!» – ці НАЙГОЛОВНІШІ СЛОВА завжди хочеться говорити ВАМ, ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, усьому педагогічному колективу рідного закладу освіти.

УСІМ СТУДЕНТАМ ТА МАЙБУТНІМ СТУДЕНТАМ БАЖАЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ВИМОГЛИВОСТІ ДО СЕБЕ У НАВЧАННІ!
ПАМЯТАЙТЕ, ЩО ЯКІСНА ОСВІТА, ЗДОБУТА У НАЙКРАЩОМУ КОЛЕДЖі, – ЦЕ ВАШЕ УСПІШНЕ ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ!

 

 

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj