Friday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата вибрана не випадково: 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок...

Окрім афганської, за часів СРСР українські військові брали участь і в інших локальних війнах та збройних конфліктах на території 16 іноземних держав –  вони виконували інтернаціональний обов’язок у Єгипті, Кореї, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку, на острові Куба та в інших "гарячих" точках.

Після здобуття Україною незалежності наші військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій. За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь майже 44 тисячі військовослужбовців.

strilka

З метою відзначення цієї знакової події цикловою комісією фізичного виховання із дотриманням протиепідеміологічних вимог було проведено змагання з кульової стрільби із пневматичної зброї серед юнаків і дівчат коледжу, в якому взяли участь студенти ІІ – ІV курсів. Гостем змагань був наш випускник 2020 року Гусак Ярослав. Переможцями змагання стали Маслівець Олена (гр. Д-ІІІ-1) та Чубатий Андрій (гр. ЕН-ІV-А), які отримали грамоти і спортивні медалі.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj